Arama sonuçları: *

1. O

14-15k ofis laptop tavsiyesi

ips panel midir acaba bir de ram ekleyebilir miyim?
  2. O

14-15k ofis laptop tavsiyesi

Merhaba, 5 adet laptop buldum ama laptoplardan çok anlamadığım için karar veremiyorum. Hangisini almak daha mantıklı olur ve başka laptop tavsiyeleriniz var mı...
  3. O

Wifi 1000 MBPS hız alamıyorum

Önerebileceğin bir modem var mıdır?
  4. O

Teşekkürler ben bir tane kablo alayım da kenarda dursun en iyisi.
  5. O

TurkNet ZYXEL EMG5523-T50B model modem vermişlerdi. Peki bu modem 1000 mbps verebilir mi? Intel AX210 aldığımda sorunum çözülür mü?
  6. O

Laptop WiFi adaptörlerine benziyor şekil olarak bu önerdiğiniz model yeterli olur herhalde ek anten gibi bir şeye gerek var mıdır? 1696105354 Evet benim telefon da 5G sözde fakat 300-350 alıyor en fazla. Sanırım yeni bir cihaz alacağım. Test nasıl edeceğim düşük alınca iade mi edeyim :)
  7. O

Benim WiFi adaptörü kötü o zaman fakat neden 5Ghz 867 MBPS'ye kadar yazmışlar onu anlamadım :). Intel AX210 ürününe baktım fakat asus prime h510m-e ana kartını kullanıyorum destekler mi?
  8. O

Direk dibinde değilim ama en fazla 2 metre mesafe var. Sürücüleri tekrar kurdum fakat düzeltemedim. Çözemedim ne olduğunu herhalde bir sıkıntı var ama anlamadım. Sorunu çözemeyeceğim herhalde 250 ile idare ederim artık. Teşekkür ederim iyi akşamlar.
  9. O

Wifi ile tam performans bekliyorum demiyorum ki ben 1000lik internetim var 700 veya 800 görsem tamam sorun değil fakat 200 görüyorum. Bana wifide 2.5 GHz hız ile kullanabiliyorum 5GHz'ye geçmiyor gibi geliyor o yüzden açtım konuyu.
  10. O

Hocam 5GHz wireless adaptör bu yazdığımı okumadın herhalde
  11. O

Merhaba, TurkNet'den 1000 MBPS internet kullanıyorum. Kablo ile 1000 MBPS download görebiliyorum fakat zyxel wireless ac adapter nwd6602 USB adaptör aldım. Adaptörde 867 Mbps'ye (5GHz) ve 300 Mbps'ye (2.4GHz) desteği bulunuyor. Modemde TurkNet'in verdiği modem orası da 5GHz kanalını destekliyor...
  12. O

DA-G5 İçin 1080p Monitör Tavsiyesi

ips panel olmasını istiyorum
  13. O

DA-G5 İçin 1080p Monitör Tavsiyesi

DA-G5 aldım bende şuan Asus VP228HE monitör var şuanlık idare edebilirim herhalde yeni 1080p monitör arıyorum monitörlerden çok anlamıyorum önerebilir misiniz?
  14. O

LENOVO İDEAPAD 320 İ5 7200U EKRAN KARTI TAKMA

CİHAZIMA MİNİ PCI E EXPRESS ALDIM Wİ Fİ YUVASINA TAKMAK ISTEDIM FAKAT UYUMSUZ NE GİBİ BİR YOL İZLEYEBİLİRİM? ELİMDE 550 ATX POWER SUPPLY VE RX570 EKRAN KARTI VAR LAPTOP ÜZERİNDE KULLANMAK ISTIYORUM BUNLARI. YUVA BÜYÜTÜCÜ VE YA MİNİ PCİ E KABLOSUNU KÜÇÜLTEBİLECEĞİMİZ BİR ARA YUVA MEVCUT MU...
  15. O

1500 TL Online Ders Tablet Önerisi

Teşekkür ederim. Tableti kardeşim için alacağım asıl amacı online ders olacak ama arada basit oyunlar oynuyor brawl stars gibi şeyleri oynatsa yeter.
  16. O

1500 TL Online Ders Tablet Önerisi

Bütçe 1500 TL online ders için tablet önerisi yapabilir misiniz? Samsung Galaxy Tab A7 yada huawei Mediaped T3 alınır mı?
  17. O

Hometech Wi10 bios sorunu

Nasıl düzeltebilirim bunu tablet açılmıyor formatta atamıyorum.
  18. O

Hometech Wi10 bios sorunu

Merhaba, Tabletim Windows tabletti ve tablete Android kurdum. Şimdi başka işletim sistemi kurmak istiyorum ama BIOS'ta flash bellek gözükmüyor. Windows varken olan BIOS daha farklıydı. Oraya da giremiyorum galiba, eski BIOS silindi.
  19. O

PSU kasaya uyar mı

Seni kastetmedim zaten alınma. Senden sonra yazanları kastettim ben.
  20. O

PSU kasaya uyar mı

Cooler Master eXtreme Power Plus RS-460-PCAP-A3 bu nasıldır peki. 1598310580 beyler bütçe kısık biz de biliyoruz gidip corsair almayı dalgaya alınacak bir konu mu var :D
Top Bottom