Arama sonuçları: *

1. R

ASUS TUF GAMING 165 HZ MONİTÖR HD7870 İLE OLUR MU?

Herkese iyi günler. Aşağıda gördüğünüz sisteme sahibim: Ryzen 5 1600 AF 16 GB RAM HD 7870 2 GB 256 Bit Sistemimde ekran kartı biraz eski olsa da diğer parçalarım ona nazaran yeni sayılır. Oyun olarak çoğu zaman Valorant ve CS: GO oynuyorum. Şimdi sorum şu; Bu oyunlarda şu an aldığım fps...
  2. R

Hangisini almalıyım!

çipset olarak iki anakartın da aynı olduğunu görüyorum. Bu yüzden markaya göre yorumlayacağım ve GIGABYTE marka olanın aynısını bizzat kullandığımdan dolayı onun kaliteli olduğubu söyleyebilirim. Bence onu tercih et.
  3. R

Sistem Seçimi Konusunda Yardım

Öyle bir şey olursa zaten hiç kaçırmam direk yapışırım ama sadece bu iki seçenek var gibi görünüyor ve ben de ilk olanı tercih edeceğim sanırım. Hem zamanında çok tecrübe ettiğim için 2. el başımı ağrıtır diye korkuyorum hem de ilk seçimi yaparsam ileriki ayda ikinci el bir rx 570 veya 580...
  4. R

Gitar Teli Akord Yapıldıktan 2 Gün Sonra Koptu Nedendir?

Normal hocam çok gerilmiştir yanlışlıkla ondan olmuştur belki de. Ayrıca telin kalitesinden kaynaklı da olabilir. D'addario ya da daha uygun fiyatlı Alice marka öneririm ve internetten alırsanız dükkanlardakilerden daha ucuza gelir
  5. R

Gitar Teli Akord Yapıldıktan 2 Gün Sonra Koptu Nedendir?

Olabilir normaldir. Telin alt kısmındaki bağlantı yeri gevşemiştir belki zaten teller gergin olduğu için boşalınca aniden fırlamıştır. Ya da zamanında çok germişsindir. Eğer yerinden çıkmamış kopmuşsa yeni tel alman lazım diye biliyorum çünkü bir tel kopsa bile tüm tellerin değişmesi gerekiyor...
  6. R

ileride ekran kartı takarsam birincisi yani ryzen sistem daha iyi olmaz mı? 1592095308 tamam o konuda bir şansımı deneyeyim en iyisi. Nereden koparırsak kar olur
  7. R

yani şu anda pc yi alacak olsam bile zaten 1500 tl den taksitle alacağım birden 3 bin tl verecek bütçe yok o yüzden yükseltme yapacaksam ekran kartını ertelemem gerekiyor sadece bahsettiğim parçaları alabilirim ileride de ekran kartı eklemesi yaparım öyle yaparsam.
  8. R

Yani şu 4' lü anakart, işlemci vs. den oluşan parçaları mı kastediyorsunuz?
  9. R

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Biraz uzun ve baya kararsız olduğum bir konu var artık bir karar vermek istiyorum o yüzden birilerine danışayım dedim. Eski bir sisteme sahiptim ama anakartım bozuldu. Ben de yeni bir anakart+işlemci+ram ve ssd dörtlüsü almaya karar verdim bunun için; Anakart...
Top Bottom