Arama sonuçları: *

• Users: Visal
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Visal

Anakartımı masaya nasıl monte edebilirim

Dostlar selamlar uzay montaj şekilde kullanmak istiyorum ve anakartımı masaya (komidin) nasıl sabitleyebilirim. Sabitlemem lazım çünkü ben onu kesi düşürürüm tavsiyeleriniz nelerdir ?
  2. Visal

RYZEN 5 3600 N420'YE NASIL BİR PSU ÖNERİLİRSİNİZ ?

Selamlar dostlar ekran kartımı yenisini almak için satalı baya oldu lakin alamadım bende bu parayı başka yerlerde kullanmaya karar verdim stok sorununun bitmesi muamma bu yüzdendir ki bende eski ekran kartımı sistemime takıcağım fakat psu eksik. Sizden isteğim uygun fiyatlı ama kaliteli full...
  3. Visal

POWER BOOST GEÇİCİ SÜRELİĞİNE ALINIR MI ?

Merhaba dostlar bundan 1 2 ay önce ekran kartımı sattım ve ekran kartsız kaldım. Nvidia 420 ekran kartı buldum ve psu eksiğim var. 4 5 aylık kullanmak için bir psu alcam b yüzden çok bişe vermek istemiyorum. Bu yüzden bu psu ya karar verdim ama pek de emin olamadım zarar verir mi sisteme ...
  4. Visal

RTX 3000 SERİSİ ZAMLANDI

Merhaba dostlar maalesef kötü bir haber ile karşınızdayım. Nvidia.de ye baktığımız zaman (Nvidia’nın resmî Almanya hesabı) 20 €‘luk bir artış görmekteyiz. Rtx 3070 500 den 520 € Rtx 3080 700 den 720 €... Link:https://www.nvidia.com/de-de/shop/geforce/?page=1&limit=9&locale=de-de
  5. Visal

ESKİ GEFORCE NOW ÜYELİĞİMİZ İLE TÜRKİYE’DE AÇILCAK OLAN SERVER DA OYNAYABİLECEK MİYİZ?

Evet dostlar maalesef böyle bir şey mümkün olmayacak. Eğer gidip 1 aylık üyelik aldıysanız veya daha da kötüsü 6 aylık üyeliğiniz varsa Türkiye’de ki serverları kullanamıyacaksınız eskisi gibi Avrupa da ki veya başka bir bölgedeki Nvidia’nın kendisine ait sunucuları kunlanabilceksiniz. Hemen...
  6. Visal

3070 EKRAN KARTI FİYATI DÜŞEBİLİR VEYA ÇIKABİLİR

Merhaba dostlar sürekli olarak Nvidia’nın sitesinden (nvidia.de) stok kontrolu yapıyorum ve tüm 3000 serisi fiyatları aynı iken sadece orta ve yüksek segment arasında diyebileceğimiz 3070 ekran kartı 0 € olarak gözüküyor (bakınız...
  7. Visal

93 PPİ (32 inç) ile 108 PPİ (27 inç ) arasındaki çok fark olur mu ?

Merhaba dostlar. Bir monitör almam ve çok kararsız kaldım. Öncelikle mönitörü ne amaçla kullanacağımı belirteyim; Fps oyunlarını çok fazla oynadığım için artık hikaye türlü oyunlardan zevk almaya başladım. Film olsun NBA maçları olsun bunları daha büyük bir ekranda izleyebilmek için 27inçlik...
Top Bottom