Neler Yeni

ESKİ GEFORCE NOW ÜYELİĞİMİZ İLE TÜRKİYE’DE AÇILCAK OLAN SERVER DA OYNAYABİLECEK MİYİZ?

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
Evet dostlar maalesef böyle bir şey mümkün olmayacak. Eğer gidip 1 aylık üyelik aldıysanız veya daha da kötüsü 6 aylık üyeliğiniz varsa Türkiye’de ki serverları kullanamıyacaksınız eskisi gibi Avrupa da ki veya başka bir bölgedeki Nvidia’nın kendisine ait sunucuları kunlanabilceksiniz. Hemen üzülmeyin Turkcell’in bu işin altından kalkıp kalkamayacağı belli değil ama kalacağını düşünüyorum yoksa Nvidia ortaklık kurmazdı.

Link: https://gameplus.com.tr/destek

Ekler

• B59D1112-A61A-48D0-A722-14A616E9E13D.png
    B59D1112-A61A-48D0-A722-14A616E9E13D.png
    477.4 KB · Hit: 38

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Evet dostlar maalesef böyle bir şey mümkün olmayacak. Eğer gidip 1 aylık üyelik aldıysanız veya daha da kötüsü 6 aylık üyeliğiniz varsa Türkiye’de ki serverları kullanamıyacaksınız eskisi gibi Avrupa da ki veya başka bir bölgedeki Nvidia’nın kendisine ait sunucuları kunlanabilceksiniz. Hemen üzülmeyin Turkcell’in bu işin altından kalkıp kalkamayacağı belli değil ama kalacağını düşünüyorum yoksa Nvidia ortaklık kurmazdı.

Sacma sonucta fiyat ayni degil mi

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa

Neden öyle? Saçma değil mi.

pentiti

80+ Silver
Ben olayı tam anlamadım bu arada şimdi Game+ ile Geforce Now ayrı şeyler mi farklı hesaplar mı kurmamız gerek?

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sacma sonucta fiyat ayni degil mi
Neden öyle? Saçma değil mi.
Ben olayı tam anlamadım bu arada şimdi Game+ ile Geforce Now ayrı şeyler mi farklı hesaplar mı kurmamız gerek?
Evet bendede saçma serverın ilk açılacağını duyduğum zaman nvidia ile ortaklık kurulduysa nvidia bunun gibi bir şeye izin vermeyeceğini düşünmüştüm ama yanılmışım. Aynı zamanda saçma değil çünkü diğer hepsi Amerika olsun Avrupa olsun bu serverların hepsi nvidia’ya bağlı Türkiye de olacak olan ise Turkcell’e bağlı. Mesela Bimcell Türk Telekoma ait alt yapıyı kullanıyor paketler veya kampanyalar aynı. Turkcell’de bir nevi öyle Bimcell durumunda kalıyor. Nvidia’nın sunduğu alt yapıyı kendi serverı üzerinde kullanıyor. Bu da böyle bir durumu ortaya getiriyor ama iyi yanına bakarsak kesinlikle bölgesel bir fiyatlandırma olacak.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Evet bendede saçma serverın ilk açılacağını duyduğum zaman nvidia ile ortaklık kurulduysa nvidia bunun gibi bir şeye izin vermeyeceğini düşünmüştüm ama yanılmışım. Aynı zamanda saçma değil çünkü diğer hepsi Amerika olsun Avrupa olsun bu serverların hepsi nvidia’ya bağlı Türkiye de olacak olan ise Turkcell’e bağlı. Mesela Bimcell Türk Telekoma ait alt yapıyı kullanıyor paketler veya kampanyalar aynı. Turkcell’de bir nevi öyle Bimcell durumunda kalıyor. Nvidia’nın sunduğu alt yapıyı kendi serverı üzerinde kullanıyor. Bu da böyle bir durumu ortaya getiriyor ama iyi yanına bakarsak kesinlikle bölgesel bir fiyatlandırma olacak.
Dogru mantikli konustun

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
Farklı hesap kurmaya zaten mecbur tutuyor Game+. GeForce Now’a giriş yaparken giriş yaptığımız menüye bir ekleme yaparlar herhalde.

pentiti

80+ Silver
Şimdi yeni Launcher falan mı çıkartacaklar hesap kurdum yakında falan diyor.

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
Şimdi yeni Launcher falan mı çıkartacaklar hesap kurdum yakında falan diyor.
Sanmam hine aynı GeForce Now uygulaması olur sadece girerken nasıl Google ile giriş yap var Game+ ile giriş yap olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,268
Üyeler
142,395
Son üye
lebensmude
Top Bottom