Arama sonuçları: *

• Users: UzunKing
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. UzunKing

10. sınıfta hangi durumlarda sınıfta kalırım?

Her sitede farklı farklı yazılar var kafam karıştı. 10. sınıfa gidiyorum 3 dersten kalırsam anında sınıf tekrarı mı oluyor?
  2. UzunKing

Öneri Uygun fiyatlı işlemci soğutucu önerisi

İ5 9400F kullanıyorum. Bu işlemciye göre uygun fiyatlı bir işlemci soğutucu arıyorum önerilerinizi bekliyorum. Bütçem eğer mümkünse 500 TL ve altı.
  3. UzunKing

Yardım Masaüstü sesim mikrofondan karşı tarafa gidiyor.

Youtube'dan video izlerken mikrofonumun sesi algıladığını ve karşı tarafa gittiğini fark ettim bunu nasıl düzeltebilirim önceki kulaklığımda böyle bir sorun yoktu. Kulaklığım Steelseries Arctis Nova 1
  4. UzunKing

25 bin TL'ye hazır sistem önerisi

25K bütçe ile alınabilecek hazır sistem önerisi yapabilir misiniz?
  5. UzunKing

Öneri 1000 TL bütçe ile gaming kulaklık önerisi

1000 TL yi birazcık aşabiliriz bir sıkıntı yok. 7.1 olursa güzel olur şimdiden teşekkürler
  6. UzunKing

1 Yıllık Xbox Gamepass'e sahibim fakat uygulamada süreniz yakında dolacak diyor

Gördüğünüz gibi en üstteki fotoda aboneliğim yakında bitecek uyarısı alıyorum fakat microsoftun sitesine girdiğimde seneye biteceği yazıyor. Sizce niye böyle ve bu bir sorun yaratır mı?
  7. UzunKing

Yarın Okullar Tatil (30.10.2023)

Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamada yarın okulların tatil olduğu belirtildi.
  8. UzunKing

EA App'te xbox hesabımı ea'e bağlayamıyorum

Şu an EA hesabımda yanlış xbox hesabı bağlı. Bunu kaldırdım fakat tekrar başka hesapla eşleştiremiyorum. Ömür boyunca sadece 1 tane hesapla bağlanılabiliyormuş fakat ea desteğe yazınca hallediyorlarmış. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ve birde ea desteğe nerden ulaşabilirim?
  9. UzunKing

Steam sepet kaydetme özelliği nasıl oluyordu?

Steamde sepetimizdeki ürünü zam gelse bile zamsız haliyle alabiliyorduk. Önce sanırsam alışverişin hata vermesi sağlıyorduk onun gibi bir şeydi. Anlatacak var mı?
  10. UzunKing

İşlemcinin termal macununu neyle silmeliyim?

Termal macun değiştireceğim ama işlemcinin üstündeki termal macunu neyle sileceğimi bilmiyorum.
  11. UzunKing

10 yıllık öğrenci pasaportunun fiyatı nedir?

İnternette net bir fiyat bulamadım o yüzden buraya sormak istedim. 10 yıllık öğrenci pasaportu çıkartacağım kaç TL'ye mal olur?
  12. UzunKing

Formalara isim kaç TL ye yazdırılır?

Forma sipariş ettim isimsiz, arkasına isim ve numara yazdırmak istiyorum. Ortalama fiyatı nedir?
  13. UzunKing

Öneri Uygun fiyatlı kaliteli termal macun önerisi

İşlemcimin termal macununu yenileyeceğim bunun için uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürüne ihtiyacım var önerileriniz için teşekkürler.
  14. UzunKing

20 kilo eksiğim varmış nasıl hızlı bir şekilde 20 kilo alırım?

Geçen gün doktora gittik boyumu kilomu ölçü 1.78 e 61'im 15-20 kilo eksiğim varmış bunu nasıl hızlı bi şekilde alabilirim?
  15. UzunKing

Kulaküstü bluetooth kulaklık önerisi

Bütçem 450 civarı. Bu fiyata en iyi performans ürününü yollar mısınız?
  16. UzunKing

One S hala alınabilir mi?

Uygun bir fiyata bulunabilirse One S hala alınabilir mi? Performansları nasıl? Şu an kullanan biri bilgi verirse sevinirim :)
  17. UzunKing

Öneri 500 TL bütçe ile oyun için hdd önerisi istiyorum

Tamamen oyun için kullanılacak. Bütçe 500 TL.
  18. UzunKing

Uncharted pc ve spiderman remastered aile paylaşımı özelliğine sahip mi?

bu iki oyunu alacağım ama arkadaşım da bu oyunları oynamak istiyor ona aile paylaşımı açacağım fakat bu iki oyunun aile paylaşımı destekleyip desteklemediğinden emin değilim hiç bir yerde de yazmıyor.
  19. UzunKing

9. sınıf matematik sınavında aklıma takılan soru

Bir sınıfta 17 kişi ingilizce, 13 kişi almanca ve 6 kişi bu iki dili de konuşabiliyor. Buna göre sınıf mevcudu kaçtır?
  20. UzunKing

Inno3D RTX3060 Twin x2 12GB mı daha iyi Palit RTX3060 DUAL 12GB mı daha iyi?

Sorumu başlıkta belirttim. Teşekkürler
Top Bottom