Arama sonuçları: *

1. aksit1

Rampage Iceblade c7 Beyaz

hocam benim kasamda tuş var rgb yönetmek amaçlı soğutucuyuda oraya aktarabilsem yönlendirme yapabilme ihtimalim nedir? https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-gt301-4-fan-3-x-argb-fan-usb-3-1-temperli-cam-atx-mid-tower-gaming-oyuncu-kasa-fiyati-47076/ kasam ekteki üründür. :D
  2. aksit1

sanırım ,sonradan anladım bakalım biz nasıl çözücez :D
  3. aksit1

sıvı soğutma için mi çok iyiymiş bende kumanda çıkmadı ama :/
  4. aksit1

Rampage iceblade c7 renkleri değişmiyor

hocam valla bende değişemiyorm rgbleri soğutucunun algılyamadım driver indirdim o da tırt gibi
  5. aksit1

Hocam merhaba bendede aynı soğutma var tek renk moduna nasıl geçiş yqaptın acaba soğutucuda?
  6. aksit1

RAMPAGE ICEBLADE C7 BEYAZ 240 2x120mm ARGB FANLI SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ

başlıkta gördüğünüz sıvı soğutmayı bugün aldım fakat ayarlanabilir rgb olarak gözüküyor driverı indirdim fakat aşağıdaki gibi bir ekranı var ben bu soğutucunun rgbsini nerden nasıl ayarlayabilirim bilen var mıdır?
  7. aksit1

Yardım Ankastreden modeme kablo çekme

Kabloyu dışardan kendim çektim modemi daha yeni aldım 1400 lira ya asus marka belki temassızlık olabilir bilmiyorum bakacağım
  8. aksit1

Modemi bilmem kaçıncı kez yaptım olmadı maalesef
  9. aksit1

Türknet onlar zaten sorunu çözemedi ttnet altyapılı olay biraz karışık 😅 1679830741 Türknet kullanıyorum fiber net yok geleyim asıl konuya 1.5 ay önce internet çok kötüydü iç tesisatın kötü dediler kontrol etmeden ttnetten gelen arkadaş. 20 gün önce ödediğim paketteki hızı alamdığımı belirterek...
  10. aksit1

Kendileri yapmadılar aşağıda net bar tamam diyip gittiler
  11. aksit1

Foto attım ama bakabilir misiniz?
  12. aksit1

1679788852 Ttnetciler bağlamıştı zaten gün içerisinde 1679790390 evdekinide geçici olarak böyle yaptım ama
  13. aksit1

Cat 6 kablo ile ankastreden evdeki modeme dışarıdan kablo çektim fakat modeme telefon girişi olan kısım için elimde pensesi olmadığı için kablo ile ekleme yaparak taktım zaten bir önceki konumda “iç tesisat sorunu” olduğu için bu yönteme başvurdum hala internetim yok acaba cat6 kabloda bağlamada...
  14. aksit1

Yardım Dsl ışığının yanıp sönmesi ve internetimin olmaması

Ne yaptınız tam olarak ve nasıl bir sonuca vardınız?
  15. aksit1

Bana iç teçhizatın arızalı dediler kablolara bakmadan ttnet ile türknet🤣 1679687761 Kablonete mi geçsem ki bilemedim
  16. aksit1

Türknet kullanıyorum fiber net yok geleyim asıl konuya 1.5 ay önce internet çok kötüydü iç tesisatın kötü dediler kontrol etmeden ttnetten gelen arkadaş. 20 gün önce ödediğim paketteki hızı alamdığımı belirterek bir destek kaydı saha açtım ve internetim sonunda düzelmişti. Ama geçtiğimiz...
  17. aksit1

Şok hazır sistemi hakkında

bu doğru bu arada :D 1658478527 peki öneri var mıdır acaba?
  18. aksit1

amd den tırsıyorum ısınma sorunu vs olma ihtimali var mıdır?
  19. aksit1

15-20k bandında pc öneriniz

şoka gelen bu bilgisayarı tavsiye eder misiniz?Yoksa daha farklı öneriliniz varsa alabilirim.İyi forumlar
  20. aksit1

Görüntü kalitesi için üzgnüm ama şu şoktaki 15klık pc alınır mı sizce?
Top Bottom