Arama sonuçları: *

1. D

Acer Nitro 5 AN515-58-524A VS Lenovo IdeaPad Gaming 3 - 30000TL BÜTÇE

Acer Nitro 5 AN515-58-524A Intel I5-12450H İşlemci, 8 GB DDR5 RAM, 1 TB M.2 NVMe SSD, GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6 Ekran Kartı Lenovo IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 5 7535HS, 15.6", 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce RTX 4050 İki bilgisayar arasında kaldım ikisinede ek olarak 8GB ram ekleyip kullanacağım...
  2. D

1-2000TL kulaklık önerisi ve Bloody G570 alınır mı?

https://www.itopya.com/bloody-g570-kablolu-siyahgri-71-surround-rgb-gaming-kulaklik_u20776 İtopya'da şu an indirim var sanırım piyasaya göre 900TL fiyatla G570 satılıyor sizce alınır mı ? Kasım indirimlerine yetişemedim bundan dolayı Razer BlackShark V2 X 1200 bantlarındayken alamadığım için şu...
  3. D

6650XT ROG vs 7600 MSI MECH

İlerleyen zamanlarda sizce 6650XT modelini mi elimden rahat çıkartırım 7600 modelini mi bunu da düşünüyorum. Birde hocam araya aslında taksit muhabbeti giriyor. 9x1000 liradan bakarsak o zamana kadar ben kartın parasını her türlü çıkartırım zaten. Yani bu enflasyon ve bu değerlerle ilerlersek...
  4. D

Taksitsiz alamam hocam peşin para verecek durumumda yok şu an bu söylediğim iki kartı vade farksız alıyorum. Açıkçası 7600 daha içime siniyor hem bu kasım muhabbetine özel kartıma 6+3 9 ay vade farksız taksit oluyor. Aylık 1000 lira hiçbir şey.. 6650XT ye 3 taksit oluyor vade farksız. Msi Mech...
  5. D

Hocam peki 7600 6650XT den daha performanslı ve yazılım olarak muhtemelen daha uzun ömürlü olacak neden 6650XT dediniz. Bunlarıda belirtirseniz sevinirim. Bilgisiz olduğumdan değil fikir almak için konu açtım.
  6. D

Merhaba kredi kartıma taksitle kart alacağım o yüzden bu 2 model dışına çıkamıyorum sistemimi ileride satıp yükseltirim diye de bu fiyat bandında ki en iyi yararlanmayı sağlamak istiyorum. ASUS Radeon ROG STRIX RX 6650 XT V2 ₺7.699, 00 3 taksit MSI VGA Radeon RX 7600 Mech 2X classıc ₺8.899, 00 9...
  7. D

XFX Mech 6800XT'li Sistem Açılmıyor?

Merhaba yaklaşık 1 ay kadar oluyor. 2.el bir ekran kartı aldım. 6800XT geçen günlere kadar kullanımımda bir sorun yaşamadım ama bilgisayarı kapatıp ertesi gün açtığımda ilk bip sesinden sonra yani açılış sesini verdikten sonra 1 uzun 3 kısa bip sesi veriyor. Biliyorsunuz ki ekran kartı hatası...
  8. D

MSI Vigor GK 50 Elite Alınır mı?

Biraz hortlatmak gibi olacak ama beyaz switch bir klavyeye karşılık mebran bir klavye önermen kadar ironik bir şey yok sadece gülüyorum. qwdpqlğlğqwpdlğpqlkpğfqwkld
  9. D

Bu fiyata almaya değer mi?

Nasıl dolandırdılar bilgi verme şansın var mı ?
  10. D

700-800 TL(max bütçe) Ekipman Önerisi

Başka yardımcı olacak kimse yok sanırım...
  11. D

testini izlediğim için diyorum.
  12. D

Kulaklığın mikrofon kalitesi çöp ne yazık ki mikrofon kalitesi iyi olan bir kulaklık öncelikli tercihim.
  13. D

Sadece çevre birimleri dahilinde konu açılsa seçecektim fakat birini seçmem gerekiyordu... Yaklaşık 800 lira bir bütçem var. Genelde moba-hikaye oyunları oynuyorum. FPS oyunları da oynuyorum fakat hikaye ve moba kadar ağırlıklı değil onun dışında gün içinde sıklıkla dizi film izleyip müzikte...
  14. D

Monitör Önerisi Samsung VA vs IPS?

Yazdıklarımın hepsini okuyup videoyu izlediniz mi gerçekten?
  15. D

Monitör Önerisi Samsung VA vs IPS?

Arkadaşlar selam sistemim bitti tüm parçaları aldım. Parçalar yolda monitörüde hızlı bir şekilde almak istiyorum. Öncelikle monitör konusunda gerçekten tonlarca fiyat farkı var ve bence gerçekten monitör piyasası çok saçma ha birde Ölü Piksel diye bir olay var... Samsung'un quantum dot...
  16. D

ASUS TUF Gaming M5 alınır mı?

Beyler bu mouse şu an indirimde gözüküyor ayrıca yanında orijinal Asus Rog Mouse Pad hediye ediyorlar. Bu fiyata sizce değer mi yoksa bu fiyat bandında çok daha kalitelisi var mı ? Teşekkürler. https://www.itopya.com/asus-tuf-m5-optik-aura-sync-rgb-gaming-mouse/ Elim çok büyük değil şu an...
  17. D

İnceHesap güvenilir mi?

Her şirket gibi yoğunluktan sıkıntılar yaşanabiliyor ama 5K'lık alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım.
  18. D

Corsair Vs. Thermaltake

Anladım teşekkür ederim yardımcı olduğun için ama sanırım 100TL fazla verip Corsair almak daha mantıklı geliyor... Teşekkürler yinede..
  19. D

Corsair Vs. Thermaltake

5 YIL 10 YIL Garanti şeyine takılma mı diyorsun...
  20. D

Corsair Vs. Thermaltake

Kanka anakart x570 orası sıkıntı oluyor o yüzden modüler arıyorum zaten :)) 1592848701 Ayrıca bronze ile gold arasında çok fark olmaz mı?
Top Bottom