Neler Yeni

Corsair Vs. Thermaltake

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
2 PSU zaten üst seviye. 850W olan thermaltake' i alırdım. Şuan 650W thermaltake kullanıyorum memnunum corsairden 101w daha fazla. 1W olmasa corsair derdim. :D :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam da zaten sitesine bakarak söyledim bunları. Korumaları ve 12 V'dan ne kadar verdiği yazmıyor.
750W veriyor. 12Vx62.5A.

demilato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Abdulrezzak Yanbasan
2 PSU zaten üst seviye. 850W olan thermaltake' i alırdım. Şuan 650W thermaltake kullanıyorum memnunum corsairden 101w daha fazla. 1W olmasa Corsair derdim. :D :D

750W veriyor. 12Vx62.5A.
Ağa aradaki 200 lira kadar fiyat farkında değer mi onu şey ediyorum.. Daha işlemci Hdd ssd ve monitör kaldı. O 200'ü SSD'ye yatırmak daha mantıklı geliyor. Nasıl 200 dersen Vatan taksite para almıyor biliyorsundur. Ama İtopya'dan taksit yapınca para ekleniyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ağa aradaki 200 lira kadar fiyat farkında değer mi onu şey ediyorum.. Daha işlemci HDD SSD ve monitör kaldı. O 200'ü SSD'ye yatırmak daha mantıklı geliyor. Nasıl 200 dersen Vatan taksite para almıyor biliyorsundur. Ama İtopya'dan taksit yapınca para ekleniyor.
PSU' yu burdan alma ihtimalin var mı?
Çok taksit almıyor.

demilato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Abdulrezzak Yanbasan
Tamam da zaten sitesine bakarak söyledim bunları. Korumaları ve 12 V'dan ne kadar verdiği yazmıyor.
Korumaları şunlar :
  • Over Current Protection (OCP): Shuts off power if any rail is overloaded beyond a safe level.
  • Over Voltage Protection (OVP): Shuts off power if voltages exceed specification.
  • Under Voltage Protection (UVP): Shuts off power if voltages drop below specification.
  • Short Circuit Protection (SCP): Shuts off power if a short circuit is detected.
  • Over Temperature Protection (OTP): Shuts off power if temperatures exceed a specified value.
  • Over Power Protection (OPP): Shuts off power if the total output power exceeds a safe level.

PSU' yu burdan alma ihtimalin var mı?
Çok taksit almıyor.
Kanka kartım axess orası çok daha fazla fark atıyor axess kraldır taksitte :)

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Korumaları şunlar :
  • Over Current Protection (OCP): Shuts off power if any rail is overloaded beyond a safe level.
  • Over Voltage Protection (OVP): Shuts off power if voltages exceed specification.
  • Under Voltage Protection (UVP): Shuts off power if voltages drop below specification.
  • Short Circuit Protection (SCP): Shuts off power if a short circuit is detected.
  • Over Temperature Protection (OTP): Shuts off power if temperatures exceed a specified value.
  • Over Power Protection (OPP): Shuts off power if the total output power exceeds a safe level.
O nerede yazıyor ya? Ben bulamadım :D.

demilato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Abdulrezzak Yanbasan

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Korumaları şunlar :

Kanka kartım axess orası çok daha fazla fark atıyor axess kraldır taksitte :)
Alternatif olarak şu PSU' ya bakabilirsin bütçe olarak kısıtlı ise:
Ama bütçe varsa:

demilato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Abdulrezzak Yanbasan
Alternatif olarak şu PSU' ya bakabilirsin bütçe olarak kısıtlı ise:
Ama bütçe varsa:
Kanka anakart x570 orası sıkıntı oluyor o yüzden modüler arıyorum zaten :))

Ayrıca bronze ile gold arasında çok fark olmaz mı?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

O zaman attığım seasonic olana bakın.

%5 falan. Ayda 5 lira fatura farkı olur oda her gün aralıksız falan çalışsa.
Seasonic olanda corsair ile aynı korumalar var (6 tane) ayrıca sadece 6W fark var 12v kanalında. Seasonic kaliteli marka 919TL iken alın bence.

demilato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Abdulrezzak Yanbasan
O zaman attığım seasonic olana bakın.

%5 falan. Ayda 5 lira fatura farkı olur oda her gün aralıksız falan çalışsa.
Seasonic olanda Corsair ile aynı korumalar var (6 tane) ayrıca sadece 6W fark var 12v kanalında. Seasonic kaliteli marka 919TL iken alın bence.
5 YIL 10 YIL Garanti şeyine takılma mı diyorsun...

Top Bottom