Arama sonuçları: *

1. Arda Ünver

4000 LİRA RAM ÖNERİSİ 2023

Video edit işiyle uğraşıyorum anakartım msi b550 tomahawk 2x32 ram aramaktayım bütçe 5000e de esneyebilir önerilerinizi bekliyorum
  2. Arda Ünver

YENİ RAM TAKINCA BİLGİSAYAR AÇILIRKEN SİYAH EKRAN KALIYOR

Arkadaşlar b550 tomahawk, 2 ram slotu dolu anakartıma aynı marka aynı özelliklere sahip 2 ram daha ekledim https://www.vatanbilgisayar.com/gskill-32gb-2x16gb-trident-z-neo-ddr4-3600mhz-cl16-amd-ryzen-uyumlu-rgb-led-ram.html bilgisayarımı açtığımda tüm fanlar tam performans dönüp siyah ekranda...
  3. Arda Ünver

Moni̇tör Stand Sorusu

LG 24GN650-B model https://www.hepsiburada.com/lg-24gn650-b-23-8-144hz-1ms-hdmi-display-full-hd-freesync-ips-monitor-pm-HB000017CGNW monitörün ayaklığını LG 27GN800-B https://www.vatanbilgisayar.com/lg-27-27gn800-b-144hz-1ms-g-sync-freesync-hdmi-display-qhd-ips-monitor.html bu modelde...
  4. Arda Ünver

6000TL MONİTÖR ÖNERİSİ

srgb 140 kanka 100 den fazla olmaması lazım
  5. Arda Ünver

6000TL MONİTÖR ÖNERİSİ

6k yaptım
  6. Arda Ünver

6000TL MONİTÖR ÖNERİSİ

Arkadaşlar özellikleri şu şekilde olmalı 2560x1440 2k bir ekran 27- 30 inc srgb %99 veya 100 daha fazlası olmaması lazım doygunluk açısından ıps 144-175hz arası renk sayısı 1.07 Milyar 10 bit bu şekilde aslında bu model istediklerimi tam karşılıyo fakat bugun 2500tl zam geldi alacakken...
  7. Arda Ünver

27 inç 2k 144hz IPS monitör önerisi

Dostlarım öncelikle edit vs işleri ile uğraştığım için önceliği buraya almak istiyorum ama rekabetçi oyunlarıda oynarım valorant cs go gibi bu yüzden 5000 6000tl bandında bir monitör arıyorum tavsiyeleriniz bekliyorum. şunu düşünüyorum şuanlık...
  8. Arda Ünver

arctis 9 mikrofon sorunu

hocam düzeldi mi
  9. Arda Ünver

steelseries arctis 9 gecikme sorunu

Arkadaşlar steelseries arctis 9 modelini kullanmaktayım kablosuz game ve chat olarak ikiye ayrılıyor game kısmında 7.1 ve ekolayzır ayarını yapabiliyorsun fakat çok az gecikme var chat bölümü stereo onda ayar yapamıyorsun ses dümdüz geliyor diğerine göre kötü ama sıfır kayıp anında sesi...
  10. Arda Ünver

2000tl kulaklık önerisi

Arkadaşlar müzik kalitesi iyi olsun mikrofonu önemli değil oyun oynayanda biriyim rekabetçi oyunlar sizden ricam güzel bir kulaklık önermeniz şimdiden teşekkür ederim
  11. Arda Ünver

1000tl kulaklık önerisi

Arkadaşlar 7.1 olsun ses kalitesi iyi olsun mikrofon hiç önemli değil harici mikrofon kullanmaktayım mikrofonsuz varsa da olur yani önerilerinizi bekliyorum (Corshair hs60pro modelini kullanıyorum ve hiçç memnun değilim sürekli ses gidiyordu kendi ses kartı takılıydı 7.1 için az öncede gitti...
  12. Arda Ünver

Dosyalar silinmeden windows 11 den 10 a dönüş

Arkadaşlar rufus ile temiz kurulum yaparak windows 11 e geçtim fakat hata üstüne hata dolu bu yüzden windows 10 formatı atmak istiyorum ama dosylalarım masaüstü düzenim dahil gitmesini istemiyorum bunu yapmanın bir yolu var mıdır
  13. Arda Ünver

Valorant son güncellemeden sonra ping sorunu

bu şekilde bende de
  14. Arda Ünver

Valorant son güncellemeden sonra ping sorunu

100mbs netim var 10 pingden yukarı çıkmazdı güncellemeden sonra 100 den aşağı inmiyo sabit 101 pingde naptıysam düşüremedim sorun neyden kaynaklanıyıo bilen var mı
  15. Arda Ünver

windows 11 klasör simgesi yerine içinde ki dosyaları görme

klasörlerin içini görmek istiyorum bunu bir ayarı var mıdır?
  16. Arda Ünver

9K PC toplama önerisi

Değerli forum üyeleri 9k gibi bir bütçem var bu fiyata en iyi parçalar veya hazır sistem nelerdir cevaplar mısınız (render,tasarım gibi şeyler yapılacak) birazda oyun
  17. Arda Ünver

Windows 11 Nerede Kaldı?

beta değil dimi bu
  18. Arda Ünver

fifine k669b mikrofon standı önerisi

Arkadaşlar taşıyabilecek bir stand önerir misiniz
  19. Arda Ünver

300tl MİKROFON ÖNERİSİ

https://forum.donanimarsivi.com/konu/500-tl-mikrofon-oenerisi.412404/
  20. Arda Ünver

500 TL MİKROFON ÖNERİSİ

Arkadaşlar yayın ve youtube için olacak anakartım msıb550 tomahwak Fifine K669b Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu, bu mikrofonu düşünüyorum ama önerilere açığım
Top Bottom