Arama sonuçları: *

1. G

Monitöre görüntü gelmeme sorunu

Mesajını ''en iyi cevap'' olarak raporladım fakat şuan fark ettim ki bir sorunum daha var ramı çıkarıp takınca 3000mhz de çalışan ram 2666mhz ye dönmüş yani default ayarlara dönmüş tekrardan 3000mhz yapmam için bıosa girmem gerekiyor ve yukarıda da belirttiğim gibi bıos ekranına giremiyorum yok...
  2. G

öncelikle yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim dediğini yaptım ramı çıkartıp taktım ve sorunum çözüldü fakat dediğim gibi windows ekranı gelene kadar out of range yazısı çıkıyor ve bu sebepten ötürü BIOS ekranına giremiyorum şu anlık bir sorun teşkil etmiyor ama ilerde BIOS a girmem...
  3. G

hayır ilk defa sorunu yaşadıktan sonra kendi kendine düzeldi fakat şuan aynı şekilde tekrardan bozuldu görüntü gelmiyor
  4. G

Bilgisayarımı alalı 7 ay kadar oldu.İlk 3 ay sorunsuz bir şekilde kullandım fakat daha sonrasında bilgisayarı açarken görüntü gelmemeye başladı sürekli HDMI NO SIGNAL yazısı ile karşılaştım hdmi kablosu değişikliği yaptım farklı bir monitör denedim fakat aynı sorunu yaşadım sorun kesinlikle...
Top Bottom