Arama sonuçları: *

1. E

Sistemime ram upgradei yapmak istiyorum

Pny 2x8 ram tavsiye ederim. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum acaba diyerek almıştım sepet indirimi + kuponla 610 TL'ye. 3200 mhz oluşu ve fiyatıyla benim çok işime yaradı açıkçası.
  2. E

kasadan dolayı FPS kaybı???

Ufkum iki katına çıktı bir anda elim ayağım boşaldı hocam hayatımda böyle bir şey duymamıştım.
  3. E

PUBG Alınır mı? 43TL

PUBG'nin kitlesi gerçekten çok kanser . Benim açımdan duo değilse tek başıma girip de oynayayım diyeceğim bir oyun değil açıkçası. Giriyorum loot yapıyorum kanser herifin birisi evin bir odasında saatlerce kıpırdamadan bekliyor en çaresiz anında sırtından vurup win almaya çalışıyor. Oyun içi...
  4. E

PUBG mobile çok kasıyor

Görüntü kalitesi ve grafikleri yükselterek.
  5. E

PUBG mobile çok kasıyor

En üst seviye bilgisayarlarda bile kasma yapabilen bir oyun ancak sizinki de eski bir işlemci olduğu için kasma yapması, drop girmesi normal. Yükü arkadaşların da dediği gibi işlemciden ekran kartına vermeyi deneyip bir de öyle test ederseniz ona göre tavsiye vermeye çalışırız hocam.
  6. E

[Tartışalım] Türkçe Yamanın Paralı Olması Sizce Doğru Mu ?

Tabii ki de doğru. Yılların birikimi bir eğitim, bir tecrübe ve emek mevcut ortada. Zaten mesele arz talep meselesi aslında. Sen türkçe yama satın almak zorunda değilsin, yamayı yapanlar sana türkçe yapmak zorunda değil. İsterse gönüllü olarak ücretsiz sunar isterse de emeğinin karşılığı olan...
  7. E

Kripto Paraya Vergi?

Ekran kartlarına etkisi ne olur onu bilemem ancak dilim döndüğünce açıklamaya çalışayım. Vergi hukuku gereği yerellik ilkesine göre vergilendirilecek bu vatandaşlar muhtemelen. Ülke sınırları içersinde oturan vatandaşlar her türlü kazanç ve iratlarından ötürü tam mükelleftir. Yok ben bayan...
  8. E

Bilinmeyen aygıt sorunu

Sizin dediğiniz şekilde denediğimde olmamıştı. Böyle çözmüştüm. Bunda yanlış bir şey olduğunu sanmıyorum hocam.
  9. E

Bilinmeyen aygıt sorunu

Unknown device programı işine yarayabilir. Ben öyle çözmüştüm.
  10. E

Platon'un Devlet adlı eseri kimin düşüncelerini yansıtır?

Platonun eserinde bildiğim kadarıyla sokratesin, yani hocasının da organik devlet alıntıları yer alıyor. Şöyle örnekleyelim; Akıl hocası kabul ettiğiniz sizi eğiten, size yol gösteren ve sizi etkileyen bir mentorunuz var. Her ne kadar ortaya kendinize ait bir eser de koysanız muhakkak ki...
  11. E

Sokakta bulunan Muhabbet Kuşu.

Konuşuyorsa büyüktür muhtemelen. Gözbebeğindeki grilikler de belirgin düzeyde. 1 veya 2 yaşında olabilir. 6 ayda 1 yaş alıyorlar.
  12. E

Cahil arkadaşa laf anlatmak

Rüzgarla teke tek açılmaya benzer. Duvarlara dert anlatmaya benzer. Daha fazla açıklama yapma gereği duymuyorum :D
  13. E

Monitör yanlışmı algılıyor ?

Dönüştürücü kaynaklı sorun hocam.
  14. E

Sokakta bulunan Muhabbet Kuşu.

Eve alışma süresi olur 2 gün civarı size ve etrafa alışana kadar çıkartmayın.
  15. E

Nefsimi nasıl kontrol altına alırım?

Bu sene kpss çalışmaya başlarken yaşadım sayılır benzer bir durumu. Uzatmadan söylemek gerekirse irade meselesiymiş başka da bir şey değil. Mesela günde kendinize bir ders çalışma sınırı belirlersiniz 5 saat 6 saat 7 saat her neyse. Bitirince de 1 2 el oynayabilirsiniz. Sonuçta makine de...
  16. E

Cs:Go 1024x768 sorunu

Monitör 10 yıllık pro2000 led 20.5 inç hocam.
  17. E

Şu an için hayır ama ilk fırsatta atarım hocam.
  18. E

Merhaba arkadaşlar. Çözünürlüğü başlıktaki gibi 1024x768 yaptığımda görüntü çamurun da ötesinde o kadar berbat bir hal alıyor ki oynama hevesim kaçıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı yoksa illa çözünürlüğü yükseltmek mi gerekiyor.? Monitör çözünürlüğü: 1440×900
  19. E

Samsung 970 Evo okuma/yazma oranı

Alırken vaat ettiği değere yakınsa eğer iyidir tabii ki.
  20. E

Evlilik için altın alımı mağduriyeti

Kat kat fazlasına sahip olursunuz umarım benim buna lafım yok. Ama sizi sağmal inek gibi görmesine de müsaade etmeyin lütfen. 50.000 TL TL söylerken kolay ama kazanması zor bir para çok uçuk bir geliriniz yoksa.
Top Bottom