Arama sonuçları: *

1. J

Hangi Kulaklığı almalıyım

Merhabalar yeni bir kulaklık almak istiyorum. Blackshark V2, Cloud 2 ile Arctis Prime arasında kaldım. (anakartım ASUS B450M Dragon) Arctis Prime'da ses kartı yok kulaklığı ne kadar besleyebilirim? Ya da uyguna ses kartı öneriniz var mı? Bu modelleri alanlar kullanım deneyimlerini de...
  2. J

Forza horizon 5 hatası (bu uygulama açılamıyor)

Bugun oyuna guncelleme gelmiş 5gb'lik.Onu gunceller iken yuklemeyi yarısında durdurmak zorunda kaldım.Sonrasında ise oyuna girmeye calıstıgımda "Forza Horizon 5 çevrimdışı olduğundan açılamıyor. Depolama cihazı yok veya bağlantısı kesilmiş olabilir." adlı bir mesaj ile karsılastım.Çözümünü...
  3. J

Bilgisayar fanları dönmüyor

hayır youtube daydım bir yandan soru çözüyordum o sırada işlemci fanının sesinin yüksek çıktığını duydum baktığımda fanlar dönmüyordu. 1602229573 bilgisayarı ilk aldıgımda kendi otomatik duruyordu ancak kumandadan fan hızını arttır a basınca dönmeye başlıyorlarıdı 1602230478 Evet teşekkür...
  4. J

Hayır dönmüyor zaten youtube dayken farkettigimde 57 59 derece arasındaydı işlemci sıcaklıgı
  5. J

knk 1.5 aydır dönüyordu aniden simdi mi bıraktı
  6. J

Merhabalar yaklasık 1.5 ay önce yeni bir kasa aldım ve bu sabah youtube da iken kasanın fanları(önde 3 arkada 1) dönmeyi bıraktı ve fan hızı ve rgb ayarlarının olduğu kumandadan da denedim ama dönmüyorlar.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  7. J

rtx ekran kartlı alıp oyun hediye gelmesi

Merhabalar 27 haziranda rtx model bir ekran kartı satın aldım ve suan rtx serisi ekran kartı alanlarda death stranding oyunu geliyor Acaba benimde oyunu ücretsiz bir şekilde alabilme ihtimalim var mı ?
  8. J

Çözüldü✓ Kasa fanları kendiliğinden duruyor

Merhabalar , yeni bir sistem almıstım dün geldi kasa nın markası gamepower horizon 4 gaming.İşlemci olarak ryzen 5 3600 var zaten stok fanı yetmediği için sıcak çalışan bir işlemci üstüne birde kasa fanları çalışmayı durduruyor.Kasanın yanında gelen kumandadan fan hızlandırma tuşuna basınca...
  9. J

2 monitör arasında kararsız kaldım hangisi almalıyım

Merhabalar 1 ms 144 hz ips bir monitör arıyorum ve bu 2 mode arasında kararsız kaldım...
  10. J

güzel mekanik klavye önerisi bütçe maks 600 TL

Aslında bilek desteğini kendinizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz internette videoları var.
  11. J

Hangi rtx 2060 lı sistemi seçmeliyim.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama maalesef stoklar yok gözüküyor.
  12. J

Hangi rtx 2060 lı sistemi seçmeliyim.

Merhabalar yeni bilgisayar almayı düşünüyorum ancak 2 sistem arasında kararsız kaldım. https://www.itopya.com/teknopanda-amd-ryzen-7-2700x-gigabyte-rtx-2060-super-windforce-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ dün stokta idi ancak bugün yok yakında gelir büyük ihtimalle tek...
Top Bottom