Neler Yeni

Bilgisayar fanları dönmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem balkan
Merhabalar yaklasık 1.5 ay önce yeni bir kasa aldım ve bu sabah youtube da iken kasanın fanları(önde 3 arkada 1) dönmeyi bıraktı ve fan hızı ve rgb ayarlarının olduğu kumandadan da denedim ama dönmüyorlar.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
sıcak değilse dönmez kasa

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Emre
Kasanın sıcakta döndüğünü ilk defa sizden duyuyorum benim bildiğim ekran kartı sıcak olursa döner
Haklısın bu arada.Kasa fanlarının dönmesi gerekiyor her zaman.Ekran kartı dönmesede olur masaüstünde.Siz powersupply vs. bağlantı kontrollerini yapın tekrar isterseniz.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
sıcak değilse dönmez kasa
alakası bile yok. Kasa fanları hep aynı hızda döner. Eğer ayarlanıyorsa kumandadan ayarlanır. Ayrıca genelde durmaz.

Bir sıkıntı var demekki dönmüyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem balkan
Kasanın fanları neden dursun ki siz manuel bir şey mi yaptınız?
hayır youtube daydım bir yandan soru çözüyordum o sırada işlemci fanının sesinin yüksek çıktığını duydum baktığımda fanlar dönmüyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır youtube daydım bir yandan soru çözüyordum o sırada işlemci fanının sesinin yüksek çıktığını duydum baktığımda fanlar dönmüyordu.
bilgisayarı ilk aldıgımda kendi otomatik duruyordu ancak kumandadan fan hızını arttır a basınca dönmeye başlıyorlarıdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet teşekkür ederim pc yi kapatıp fan kablo bağlantılarını bastırdım ve açınca döndü.Temassızlık varmış

Son düzenleme:
Top Bottom