Arama sonuçları: *

1. J

Çözüldü✓ Ekran Kartı Düşük Voltaj Ve Düşük Frekans Sorunu

Merhaba konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Elimde gigabyte 1660 super ekran kartım var. Oyunlarda ve furmark testlerinde çekirdek frekans 1700-1600mhz (normalde 1930-1950mhz) ve voltaj 0.800mv (normalde 1.036mv tam performansdayken) kalıyor. Furmark testinden hemen çıkınca 1.036mv yi...
  2. J

En Fazla 500TL olabilecek mouse önerisi

peki rival 310 nasıl 710 bir tık daha ağır gram olarak
  3. J

En Fazla 500TL olabilecek mouse önerisi

Merhabalar yeni bir mouse almak istiyorum kullandığım mouse steelseries 300s palm grip şekilde fareyi tutmaktayım en fazla 500TL olabilecek Fps tarzı oyunlar için fare önerirseniz çok teşekkür ederim.
  4. J

600 tl ye kadar sessiz ve 1 ms klavye Öneri

Steelseries apex 3 güzel diye düşünüyorum peki apex 3 1 ms bir klavyemi onu bilmiyorum Birde ek olarak Alienware Pro AW768 Mekanik RGB Brown Switch ne diyorsunuz ?
  5. J

600 tl ye kadar sessiz ve 1 ms klavye Öneri

Merhaba arkadaşlar kısaca anlatmak gerekirse en fazla 600 tl ye kadar sessiz ,1 ms ve Fps oyunu için bir klavye arıyorum.Mekanik,normal klavye olabilir.Yardım ederseniz çok teşekkür ederim
  6. J

Gigabyte 1660 super ekran kartının oyun oynarken kullanımı arada değişiyor

Ultra Bile kullandım neredeyse aynı değerleri alıyorum yazılım sorunu olabilir galiba ? 1592946871 ramlerde xmp açık 3000mhz
  7. J

Zaten oyunda en fazla %93 görüyorum nvidia en son sürümü indirince devamlı %60 %77 %90 falan olup duruyor fps kaybı yaşıyorum format attımdı güncelleme yapmadan önce windows kendi kendine nvidia sürücünü indirdiydi daha akıcı geldi oyun gpu kullanımıda gayet normal düzeydiydi tekrar mı format...
  8. J

İyi Günler forumda yeniyim nereye konu açacağımı bilmediğim için ekran kartı kısımlı konuya attım.Benim sorunum Apex Legends oyununda gpu kullanımı %70 %80 %90 arasında gezip durması Sistem : 1600 af işlemci 16 gb 3000mhz ram b450 s2h anakart corsair ssd bulunmaktadır. Darboğazlık olması garip...
Top Bottom