Arama sonuçları: *

1. D

LG 24GN650-B monıtör alınır mı?

Bir de satıcı ile ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı ? Daha önce ram sipariş etmiştim 10 gün kargoya vermemişlerdi iptal etmek zorunda kalmıştım.
  2. D

LG 24GN650-B monıtör alınır mı?

Hocam hort olacak biraz ama günlerdir monitör araştırıyorum. Ghostingiydi ışık süzmesiydi artık daraldım. Bütçemi 1400 lerden 1700 e kadar çıktım bu monitörü aynı satıcıdan almayı düşünüyorum. Memnun musunuz hala ? Ghosting, ışık süzmesi yapıyor mu ? Bir de renklerinin çok kötü gözüktüğüne dair...
  3. D

IPS monitörde açık renklerde ufak siyahımsı kareler görünüyor.

Hocam söylediğim gibi ölü piksel testi yapmıştım şimdi tekrar yaptım. Hiç bir renkte farklı renkte piksel görünmüyor. Zaten bu bahsettiklerim pikselden çok ekranda karşıt bir sürü çizginin bir araya gelmesine benziyor açık renklerde daha belli oluyor.
  4. D

Hocam bu monitör ne kadar çok yüksek fiyat bandında bir monitör olmasa da ben renk canlılığından memnun kaldım. Işık sızması probleminden korktuğumdan dolayı IPS panelden çok çekinmiştim. Şükür bu monitörde sadece çok az bir IPS glow var o da hiç belli dahi olmuyor.
  5. D

Merhabalar, ASUS VA229HR IPS monitörümde açık renklerde çok dikkatli bakıldığında belli olan ufak kareler gözükmekte. Bunlar ölü piksel gibi değil ki testini de yaptım. Nasıl anlatacağımı tam olarak bilmiyorum. Fotoğrafını çekmeyi denedim ancak fotoğrafta belli olmuyor zaten söylediğim gibi göze...
  6. D

BMW 320i araç alınır mı?

Eğer ciddiysen tamamen kendi fikrimce bu kasanın stopları BMW görünümünden farklı bir çizgide duruyor. Japon araba stopu gibi gözükmekte son kasa Corollaların stoplarına bakarsan görürsün zaten. Araç önden her ne kadar güzel olsa da ben olsam alt kasa olan F30 kasayı tercih ederdim.
  7. D

Gamepower Warlock Alınır mi?

Bütçenizi biraz daha artırabilirseniz bunu önerebilirim. https://www.akakce.com/kablolu-klavye/en-ucuz-trust-21808-gxt-890-cada-rgb-mekanik-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,102210587.html
  8. D

Asus VA229HR IPS Monitör Nasıldır ?

Hocam bazıları zaten çok fazla problem olmadığını çok takılmadıkça dikkat bile çekmediğini söylemekte. Ben biraz pimpirikliyim sadece. Yine de kabul edilebilir derecede olacaksa mutlu olurum ama bazı fotoğraflar beni baya korkuttu.
  9. D

Asus VA229HR IPS Monitör Nasıldır ?

Merhabalar, İncehesap Gaming gecesinden bu ürünü satın aldım. Ürünün fiyatı internette 950-790 arası değişiyor. Ben 600 TL'ye satın aldım. IPS panellerde ışık sızması problemi olduğunu duymuştum ancak markaya güvenerek satın aldım fakat sonra içimi bir korku kaplamadı değil. Sizce bu ışık...
  10. D

Acer EK220Q vs Everest M-335

Bütçem maksimum 650 TL. Bu iki monitör arasında kaldım. Everest'in marka olarak kalitesiz bir marka olduğunun farkındayım. Ancak monitörün tasarımı hoşuma gitti. Sizin bu fiyat bandında önereceğiniz monitör var mıdır ? Bu ikisi arasından hangisini tercih ederdiniz ? Ayrıca Acer VA panel...
  11. D

Oyun Oynarken Fare Donuyor

2.0 da kullanıyordum mouse ve klavyeyi şimdi fareyi 3.0'a alacağım şimdi. Anakartımın da daha doğrusu sistemimin de yeni olduğunu belirteyim.
  12. D

Asus Tuf Gaming M5
  13. D

Oyun oynarken bir anda farem donuyor. RGB'si yanmaya devam ediyor ancak ne tuşları çalışıyor ne imleç hareket ediyor. Fareyi sıfır olarak yeni aldım. Donduğu zaman bilgisayarın arkasından kablosunu söküp takınca düzeliyor. Ayrıca fareyi söküp takarken genellikle klavyenin de RGB'si kapanıp...
  14. D

Asus Tuf Gaming M5 Alınır Mı ?

Merhabalar, birkaç gün önce İtopya indirimlerinden bu fareyi sipariş ettim. İnternetteki fiyatlarından daha düşük bir fiyata satın aldım kargo beklemekteyim. Sensörü ve IPS değerleri hoşuma gittiği ve birkaç yerde incelemesi yapılmış beğenilmiş olduğu için kaçırmak istememiştim. Ancak...
Top Bottom