Arama sonuçları: *

1. L

ASUS TUF GAMING F15 EKRAN GELMEME SORUNU

Bilgisayarda vida işlemi yapıldığında garanti kapsamından çıkıyor diye biliyorum yanlışsa bilgilendirirsen sevinirim.
  2. L

Garantisi var eğer ben bunu açarsam garanti kapsamından çıkıyor diye biliyorum sizce garantiye mi goturmeliyim kendim mi halletmeliyim?
  3. L

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarda düz bi şekilde video falan izlerken bir anda ekran gitti. Windowsa vs giriş yapıyor kapayıp açtığımda windows sesini duyabiliyorum fakat ne bios ekranını görebiliyorum ne de windows. Konu hakkında bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim. Konu başlığında...
  4. L

Playerauctions Para Çekme Ve Vergi̇lendi̇rme Hakkında Bilgi

Arkadaşlar merhaba. Playerauctionsda sürekli olarak birkaç ürün satıyorum. Sitede bildiğiniz gibi withdraw özelliği var. (Ziraat vb Türk bankaları için) Öncelikle siteden çektiğim bu parayı benim herhangi bir şekilde vergilendirmem gerekiyor mu? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  5. L

Format sonrası AMD Driveri yüklenmiyor

Benim arkadaşımda da aynı sorun var şuan. O da çözümünü arıyor. Konuyu onun yerine de açman çok iyi oldu. Bu arada nickini beğendim :) :)
  6. L

Da 2 Sistem

Aynen dedigin gibi baktim maile yazmislar kargolanmis hepinize cok tesekkurler
  7. L

Da 2 Sistem

Subeden alsan bile 2 3 gün bekletiyorlar diye biliyorum sıra vs varsa
  8. L

Da 2 Sistem

Arkadaslar merhaba 17 Temmuz gibi siparis ettim Da2 sistemi bugun girdigimde hala urunleriniz hazirlaniyor yaziyor. Corona azaldigi icin birkac arkadas 4 5 gunde geldi yazmislar. Benimki daha kargoya bile verilmedi. Sabirsiz birisiyim. Tahminen ne zaman gelir?
  9. L

5600XT'Lİ 6500 TL SİSTEM

Ben kasayı pek begenmedim ısı sorunu yaşatır gibi hissediyorum.
  10. L

XFX Radeon RX 5600 XT THICC II Pro Mu Yoksa THICC III Ultra Mı??

Tabii ki thic III ultra fazla fan daha az sıcaklık demektir asla unutma :D
  11. L

Sistem Önerisi

Hocam ozelden dcni birakabilir misin discord dmsinden birkac sey soracagim 1594860231 Psu Highpower 600 w 80+ dusunuyordum
  12. L

Yayıncılığa giriş için 50 TL wepcam önerisi?

Evet camsiz yayin acman bence de daha uygun olacaktir
  13. L

Sistem Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Da 2 den 3600 secenegi kaldirilmis ve ssd kotu butcem 6050 6100 civari bende teknobiyotikten p2xt yi dusundum. Arastirmalarima gore siparis etmeyin p2xt, teknobiyotigi tercih etmeyin gibi seyler okudum. Amacim kesinlikle markayi kotulemek degil. Bir bilgisi olan var mi veya...
  14. L

DA-SISTEM 2 Hakkında

Ne zaman gelir seceneklere veya gelir mi bilginiz var mı?
  15. L

Da2 Kapanma Sorunu

Bios guncellemesinden sonra temiz format atilmasi gerekildigi soylenmisti diger turlu boyle sorunlarla karsilasabilirsin bence temiz format şart
  16. L

Hangi sistemi almalıyım?

Teknobiyotikten mi siparis edeyim yani 1594760709 Sisteme baksana hocam teknobiyotikteki iyi mi ekran karti fazla isiniyor mu sapphire versiyonu falan
  17. L

Hangi sistemi almalıyım?

Arkadaşlar merhaba. Yarın bilgisayar sipariş edeceğim. 6000 TL bütçem var en fazla 6100 falan olabilir. Da 2 de 3600 islemciyi kaldirmislar 3500x var. 5800 e Da2 mi siparis etmeliyim yoksa https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html bu sistemde guc kaynagini 600 w...
  18. L

HDD den SSD ye win10 yüklemek

Arkadaslar merhaba da 2 siparis edecegim icinde zaten ssd var ben ek olarak eski harddiskimi de kullanacagim fakat harddiskde windows yuklu ben harddiskdeki verileri kaybetmeden nasil ssdye kurabilirim veya ilk hdddeki windowsu falan mi silmem lazim bilgisi olanlar yazarsa sevinirim
  19. L

Adata su630 sıkıntılı mı

Peki itopyada ssd secmeden almak gibi bir secenek yok mudur internetten siparis etsem falan diye dusundum
  20. L

Adata su630 sıkıntılı mı

Arkadaslar birkac gun sonra da 2 almayi dusunuyorum. Su630 sıkıntılı diyorlar 6k dan fazlada para veremem. Maxtor diye bir ssd daha var sizce adata su 630 mu almaliyim maxtor mu? Itopyadaki adata su630 serisi sıkıntılı mı bilgisi olan yazarsa sevinirim.
Top Bottom