Arama sonuçları: *

• Users: BumBe
  • Order by date
  1. B

Öneri (Bitti)Ekipman Alışverişi Yapacaklar İçin Yurtdışı Sitesi Fcmoto Uygun fiyatlar.

Merhaba, kask 120€ diyelim, kargo 29€ ürün gümrükten rahatlıkla geçer. Ama ürün 130€, kargo ise 29€ euro diyelim. Ürün gümrükten geçmez. Satın aldığınız ürünün kargo dahil 150€ sınırını geçmemesi gerekir. Eğer kargo ile bu sınırısı geçerse gümrük memuru inisiyatif alıp ürünü gümrükten keyfine...
  2. B

Gitti Gidiyor satıcı ile bir olup beni resmen dolandırdı tek söyledikleri haklısınız.

RX550 turbox kartı zorlu şartlarda 7 saat zorladım temiz alınır. 60'ı geçirtmiyor.
  3. B

3 monitör arasında kaldık tavsiye bekliyorum.

Yok hocam aldım artık, ürün güzel aldığım fiyata değer, Asus'dan şaşmam nornal de ama bütçemi değerlendirmek istedim. Normalde tuf 1QR 165hz IPS monitör alacaktım 1350₺ şuan. Sonuçta memnunum ancak gittigidiyor asla kullanmam. Sonuçta monitör 3 sene garantili onların eline bakmam.
  4. B

Ürün elime geldi üst çerçeve hasarlı ulaştı. Hasar çok büyük değil ancak iade ile uğraşmayacağım. GittiGidiyor bana 1 şans diye çok ısrarcı oldu artık başı tutarlar.
  5. B

MSİ marka MSI Pro MP242 model monitörü satın aldım. HP24İ modelini de düşündüm ancak sizi dinledim ürün muhtemelen yarın elimde olur.
  6. B

https://www.gittigidiyor.com/cevre-birimleri/monitor/viewsonic-va2432-h_spp_892884?id=659646099 Peki bu mu yoksa MSİ mı?
  7. B

ekledim fotoğrafını konuya. 1613647211 1200TL ile 900 çok farklı hocam normalde 1500'de veririm ama olayı ucuz halledicem bu sefer. 1613647296 https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/aoc-23-8-24b2xh-fullhd-ips-75hz-7ms-hdmi-vga-monitor_pdp_648990293...
  8. B

Ürünler 3 adet sizce hangisi daha iyi? Baya fiyat araştırdım karşıma çıkanlar resimde sizce hangileri alınabilir? Link eklenmiyor çünkü uygulamalar izin vermiyor. Bende hepsini tek uygulamada buldum ekran görüntüsü ektedir. 1613644866
  9. B

Gitti Gidiyor satıcı ile bir olup beni resmen dolandırdı tek söyledikleri haklısınız.

sorunu satıcı çözdü gittigidiyor'u bir daha asla kullanmayacağım. beni aradılar, Gökhan adında bir müşteri hizmetleri yetklisi. 6.5tl iade kargo ücreti karşılığında 50TL kupon tanımladı bana ancak kullanmayı düşünmüyorum. kendisi çok ilgilendi ama genele bakarsak tüm müşteri hizmetleri çaylak...
  10. B

ben kargoyu MNG'ye verdim satıcıya takip no attım ve böyle böyle yolladım dedim. oda bana karşı ödemeli UPS'mı yolladınız dedi, bende SC ile yolladım dedim. hadi hepsini geç SC 3/4 kargo ile çalışıyor niye veriyorsun o zaman? onu da geç müşteri hizmetleri bile bana firmanın kendi kodunu...
  11. B

SATICI ATOM BİLİŞİM atombilisim (11161) kesinlikle uzak durun firmadan ileri tarihli sorunlarda yazık olur size, gidin 50 lira fazla olsun N11,HepsiBurada, Amazondan alın gerçekten değer. 1.5 sene önce 10 liraya aldığım şarj kablosunu hepsiburadaya garantiye verdim 25TL çek verdiler daha...
  12. B

öncelikle uzun yazı için üzgünüm moderatör kusura bakmasın. MERHABA, öncelikle şikayet var sitesinde yazdığım yazıyı burayada ekliyorum tüm sürecin bir kısmını anlattım o kadar uzun ve gereksiz cevaplar aldım ki yazamadım bile kelime sınırıda cabası özetle: GİTTİGİDİYOR diyor ki satıcıyla...
  13. B

Nivatech X120-A 120mm A-RGB sıvı soğutma nasıldır?

550'den 350'te düşmüş mağazadan gidip alırsam 450₺ idi. Kupon kullandım 250'ye aldım. Firmayı kargo için aradım bana gelişinden ucuz banada al dedi.
  14. B

250₺'ye aldım yinede alınmaz mı?? 1605291184 ? 1605291205
  15. B

Link eklemiyorum çünkü farklı siteler farklı resimler koymuş. Sizce alınır mı? Alınırsa neden alınır? Alınmaz ise neden alınmaz, zaten işe yaramaz ise iade edilir?
  16. B

Xiaomi Mİ9T kılıf önerisi.

Teşekkürler öneri için.
  17. B

Xiaomi Mİ9T kılıf önerisi.

Arkadaşlar, öyle bir kılıf olmalı ki hem sade hem baktıkça bakılası. Önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom