Arama sonuçları: *

1. H

Forumu BIRAKIYORUM!!

Neymiş?
  2. H

Forumu BIRAKIYORUM!!

Desteklenecek adamı yüz metre öteden tanırım.
  3. H

Çözüldü✓ Çözülmedi ama neyse / B450M-S2H Ses Gelmiyor

Selam arkadaşım. Duyar duymaz hemen fırladım buraya. Sakın ola ki atlamayın, Gigabyte B450M S2H alırken çok dikkatli olun! Ben buanakartı aldım, alırken nasıl olduysa bu kronik sorununu nette göremedim. Ancak yaşayınca gördüm. Tabii ki hepsinde değil ama mesela benimkinde SES KARTI BOZUK...
  4. H

Forumun enleri kimler ?

Ben de zaten HİÇKİMSEYİM, okuduğun gibi. :D İşim düşerse giriyorum. Bir şey olan, başka şeyi bilemez.
  5. H

Terebayt'a çok teşekkürler

Ben de ''benim deneyimimde'' sözünü anlamamana güleyim nötrlensin ustam, sağol. 1597259324
  6. H

Terebayt'a çok teşekkürler

İyiliğin bildirilmemesi, kötülük sayılır. Çalışmalarım için bir bilgisayar toplamak için internetten önce bu forumu seçtim. Sonra forumunuzdan @terebayt arkadaşınız, her konudaki İNANILMAZ gayreti zahmeti ve ilgisi ile sorduğum bütün hassas soruları özenle yanıtlayarak A'dan Z'ye yardımcı oldu...
  7. H

Tuvalette kilitli kaldım!

Abicim baban seni ıslak sopayla mı dövüyor? Zeytinyağıyla elini ovuşturup mu tokat atıyor. Kitli kalan kapı olursa senden mi biliyor. Yerlerde tuvaletlerde mi yatırıyor. Neden söylemiyorsun. Bir de her şeyi anladım, burda çözüm olarak söylenebilen şeylerin hepsi muhabbet, ama bak adamlar babanı...
  8. H

Yardım Gigabyte B450M S2H Anakartta jack, hiçbir şekilde ses vermiyor!

Yok. O büyük paketi de denedim. O da olmadı aynı şekilde 1909'da da. Bios sıfırlamayı da yapmıştım. Bios güncelleme hariç, AKLA GELEBİLECEK HER ŞEYİ YAPTIM. Sadece devamlı pıt pıt cızırtı veriyor. Amerikan forumda biri demiş ki, genelde aradığı için yapar. Aynı şekilde ŞUANA KADAR HALEN, GİRİŞ...
  9. H

Ustam şimdi bu kart @terebayt ustada da var. Bunun ZATEN format atınca bile çalışması gerekiyor! Değil mi? Bunda mutabık mıyız? Doğru mudur? Halbuki terebayt usta TViewer'dan pcme bağlandı, ses de aldı kendine. AMA BENDE ÇIKMIYOR. Ve devamlı pıt pıt sesi. NE AMERİKANDA NE TÜRKİYEDE, SORUNU...
  10. H

Orda bir sey takili olmamasi ne ifade ediyor??
  11. H

Hayır ustam kasasız topladım, bilmiyorum da. Eniştem taktı. ORDA HİÇBİR ŞEY TAKILI DEĞİL. Bunu da hep belirttim yani anakarta takmada sorun yaşamıyorum dimi diye. Nedir bu? 1595557473 Hangi driverı yüklersem yükleyeyim, istersem format atayım, hiç durmadan devamlı, 2-3-5 saniye aralıklarla pıt...
  12. H

Biosu sıfırlamak derken, pilini çıkarmak mı? Bios güncelliyicem en son denemede. Ama sıfırlamayı bilmiyorum? 1595555002 Pilini çıkarmayı denedim. Öyle sıfırlandı. Yine aynı.
  13. H

Vallahi çöpten çıkarmadım ki çöpe atmış olayım. Bana satacağı HER 1 ÜRÜNE, KUSURSUZ HİZMET VERMEYEN HER ŞEY, zaten çöptür. Ayrıca Gigabyte'ı ariyicam, adam bana imalat hatası her şeyde olabilir diyecek, geçiştirecek, kronik sorunlu olduğunu BİLMEYECEK VEYA ÇARPITACAK, özür bile dilemeyecek, bir...
  14. H

BURADA DA BENİMLE AYNI SORUNU YAŞAYANLAR DOLU YAZMIŞ. BU ANAKART SORUNLU. GIGABYTE ALMAYIN. ALIRSANIZ İADE EDİN. Terbiyesizler. https://www.technopat.net/sosyal/konu/gigabyte-b450m-s2h-ses-sorunu.835482/ 1595545279 Ses kalitesi karttan karta değişiyor mu çünkü KABLOLU OLANI tercih etmek...
  15. H

Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz, usb bağlantı noktasına hasar verir diye duydum devamlı kalması. Kablolu olması daha iyiymiş. Bi de büyük olması hoşuma gitmedi ve çift girişlere ne ihtiyacım olacak ki.
  16. H

Beyler 2800 TL pc topar mısınız

Tabi. Ben şuan Gigabyte anakartta sorun yaşıyorum ama gerisini aynen tavsiye ederim. Çünkü tek tek yabancı sitelere forumlara youtube videolarına varana kadar araştırdım. @terebayt a sordum, hepsini o tavsiye etti, ben de araştırdım. 2000 TL'ye kasa hariç kuruluyor. İleriye dönük düşündüm...
  17. H

3 jack girisi var, yeşile takiyorum. Anakarta takiyorum evet. 1595435406 Maviye takmiyorum yesile takiyorum ama maviyi de denemisimdir yine de bakicam. 1595435522 Evet her seyi kurdum denedim. Dahasini bilmiyorum. Bi tek win7 kurmak kaldi aklimda arkadaslar. 1595435966 Adam kustah kustah...
  18. H

Arıyorum, küstah küstah konuşuyor Gigabyte. Biz satıcı değil üreticisiyiz diyor. Ben şuan 20+3 iş günü içerisinde bana geri göndermeleri söz konusu olduğu için göndermek istemiyorum. Belki 5 günde belki 15 günde bitecek çünkü. Tatilimi hiç ettiremem onlara. Korkuyorum. Fakat GARANTİ OLARAK 3...
  19. H

S2H alınır mı?

Şöyle atayım. https://donanimarsivi.com/forum/konu/gigabyte-b450m-s2h-anakartta-jack-hicbir-sekilde-ses-vermiyor.101805/ Anakart başlığında açtım konumu. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.
Top Bottom