Arama sonuçları: *

1. C

Öneri Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max vs SS Arctis Nova 7

3 aydır blackshark v2 pro 2023 kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntısını görmedim tek sıkıntısı boyunda bırakınca çok sıkıyor yazılımınıda gayet beğendim
  2. C

Bu fiyata bu pc alınır mı

Merhabalar instagramda gezerken bu posttaki sistemi gördüm sizce bu sistem bu fiyata alınır mı alınmazsa 70 80k bandında önerebilceğiniz bir sistem var mı
  3. C

70k-75k hazır sistem önerisi (sadece kasa)

Oyun için,iş olarak yazılımla uğraştığımdan pek bir sistem gereksinimi istemiyor
  4. C

70k-75k hazır sistem önerisi (sadece kasa)

Merhabalar 2tb hızlı bir ssd ve i9 veya ryzen 9 sıvı soğutmalı bir masaüstü önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim. (bütçeyi eğer performans açısından çok fark edicekse 80k ya kadar çıkarabilirim)
  5. C

hyperx cloud 3 wireless,razer blackshark v2 pro 2023 hangisi alınır

ben için rahat ses kasmak ve ses kalitesi önemli biraz araştırdım bazıları razer güzel diyor bazıları hyperx o yüzden arada kaldım bende
  6. C

hyperx cloud 3 wireless,razer blackshark v2 pro 2023 hangisi alınır

hyperx cloud 3 wireless,razer blackshark v2 pro 2023 arkadaşlar bu 2 kulaklık arasında kaldım çoğunlukla rust ve valorant oynuyorum iyi ses kasabilmek önemli benim için hyperx 1200tl daha ucuz ama pek önemli değil benim için sizce hangisini almalıyım
  7. C

arctis 7 plus alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B09GW7NHL4/ref=asc_df_B09GW7NHL41707087840000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B09GW7NHL4&linkCode=asn&th=1 bu kulaklığı almayı planlıyorum sizce alınır mı veya bu fiyat bandında (+-1000) önerebilceğiniz daha iyi kulaklık var mı kablosuz ve 7.1 olursa...
  8. C

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

İndirimde robot süpürge varsa atabilir misiniz
  9. C

Laptop için termal macun önerisi

Senin attığın macun mu daha iyi yukardaki arkadaşın attığı mı
  10. C

İade etme süresi geçti ama zaten ben aldıktan sonra fiyatı 12k arttı eğer 60 70k bandında önerebileceğin ısınmayan bi laptop varsa satıp alabilirim
  11. C

90 95 dereceye çıkıyor 96 ya çıktığı anda işlemci yavaşlatıyor kendini çok fps kaybı yaşatıyor
  12. C

daha yeni excalibur g911 aldım fakat stok termal macunun iyi olduğunu düşünüyorum işlemcim fazla ısınıyor o yüzden değişmek istiyorum önerebileceğiniz max 700 TL ye en iyi macunu önerirseniz sevinirim veya sıcaklığı düşürebileceğim bir yolda önerebilirsiniz işlemci olarak i9 13900hx var
  13. C

Laptop vakumlu soğutucu alınır mı

Excalibur g911 kullanıyorum i9 olduğu için ağır oyunlarda çok ısınıyor 90 95 dereceye çıkıp hızını düşürüyor vakumlu soğutucu alsam bi işe yarar mı ve bir sıkıntı çıkarır mı
  14. C

Hangi laptopu almak daha mantıklı

Merhabalar bu laptoplardan hangisini almak daha mantılı yurt dışından alıcam yada daha iyisi varsa linkini atarsanız sevinirim avrupadan olursa güzel olur şimdiden teşekkür ederim https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/202305735_-rog-strix-g16-g614jz-n4024w-asus.html...
  15. C

80-90k arası soğutması güzel gaming laptop önerisi

Malesef taşınabilir lazım
  16. C

80-90k arası soğutması güzel gaming laptop önerisi

Soğutması ve ekranı kaliteli olursa çok güzel olur
  17. C

1.8 -2m bütçeli uzun menzili elektrikli veya hibrit araç önerisi

Konu hakkında pek bilgim yok ilk arabam olucak. Önerilerinizi bekliyorum
  18. C

50.000 TL Laptop önerisi

Ben 1 hafta önce 52k ya aldım 64gb ram 2tb ssdli olanını
  19. C

Discord Botu Streamcord @everyone attığında bildirim gitmiyor

Yetki vermemişsindir yönetici verirsen hallolur
  20. C

Laptop işlemci hız düşürme

Merhabalar laptopumda i9 13900hx işlemci var bazı oyunlarda güzel oynatırken bazılarında işlemcinin hızı düşüyor sıcaklıklara bakıyorum 85 90 o kadar yüksek te değil hızını düşürdükten sonra 70 80 derecelerde kalıyor ama hızını yükseltmiyor tekrar ve bu performansımı çok etkiliyor...
Top Bottom