Neler Yeni

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Hocam bu kadar agresif olmanın mantığı yok kusura bakmayın dedim düzeltme yaptım onerebileceğin bir şey varsa memnun olurdum yok diyip geçebilirsiniz hocam tamamen iyi niyetteyim bu kadar kaba olmayın lütfen tekrardan özür dilerim yanlış anlasildiysam.
Kaba şekilde cevap vermeniz insanı rahatsız ediyor öneri istedim verilen cevap sertti yanlış kelime ile ifade ettiğim soruyu düzeltme yaparak tekrardan cevap verdim ve kusura bakmayın dedim bu ithamlarda bulunmaniz kullanıcı kaybı yaşatır gerçekten insanların içinde bu yaptığınızı rencide edici davranış olarak görüyorum.
Bu konuda sana hak veriyorum dostum Senin sanırım söyleme amacın unvan vs var ürün vs paylaşıyor forumda takma adı var indirim adam vs diye sende yardımcı olurmusunuz babında sormuşsun biraz yanlış olmuş soru ama netice olarak özürunu dilemişsin fakat sen diledikten sonra bu tarz ithamlar hiç hoş değil. Burada herkes eşit

xorox-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
OK OK
Buraya hiç bileşen atılmamış ama çok güzel indirimler var.
6800 xt veya üstü uygun kart arıyorum. Şu an aman aman bir fiyat görmedim araştırınca sağda soldaki sitelerden daha düşük fiyatlar buluyorsun. Amazon da pahalı bileşenlerden pek bir şey çıkmıyor. Denk gelirse Amazon Germany den düşüyor bi

Son düzenleme:
İstediğin gibi görebilirsin. Bende senin yaptığını ukalalık olarak görüyorum. Sen ilk değilsin muhtemelen sonda olmayacaksın. Bir sürü kişi oldu senin gibi yapan. Tek olsan dediğin gibi çıkışım sert sayılabilirdi bir süre sonra gerçekten sıkıyorsunuz. Hayır bide ölçü veriyorsun. Şöyle bir indirim gördün mü vs sorsan zaten sorun yok.
Kral herkesi birmi tutuyorsun sen? Her insan aynı değil keza ortada ukalalik bir şey yok sen İndirim adamsın vs takma ad taktılar sana buna istinaden senden sanırım yardımcı olmani istemiş evet hatalı bir isteme ama büyütülecek bir şey yok senden özürünü dilemiş ne güzel sen ise tam tersi bir cevap vermişsin?

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Enis
Süper bir cihaz atıyorum size bu fiyata beleş

Fırsat: Greenote Akülü Elektrikli Süpürge, Kablosuz Elektrikli Süpürge, 23.000 Pa Güçlü Emiş Gücü, Bağımsız Akülü Süpürge, 200 W, 35 Dakika Çalışma Süresi, Evcil Hayvan Tüyleri, Halı, Parke İçin Akülü Süpürge https://amzn.eu/d/j96ntYS

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Kral herkesi birmi tutuyorsun sen? Her insan aynı değil keza ortada ukalalik bir şey yok sen İndirim adamsın vs takma ad taktılar sana buna istinaden senden sanırım yardımcı olmani istemiş evet hatalı bir isteme ama büyütülecek bir şey yok senden özürünü dilemiş ne güzel sen ise tam tersi bir cevap vermişsin?
Dostum. Sen niye muhalefet oluyorsun ben onu anlamadım ? Yaptığımda yanlış varsa ban yerim biter gider.

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Furkan Aykaç
İstediğin gibi görebilirsin. Bende senin yaptığını ukalalık olarak görüyorum. Sen ilk değilsin muhtemelen sonda olmayacaksın. Bir sürü kişi oldu senin gibi yapan. Tek olsan dediğin gibi çıkışım sert sayılabilirdi bir süre sonra gerçekten sıkıyorsunuz. Hayır bide ölçü veriyorsun. Şöyle bir indirim gördün mü vs sorsan zaten sorun yok.
Hocam ölçü vermeden ürüne nasıl bakmayı düşünüyorsunuz ki ? Verdiğim ölçüye göre düzgün bir malzeme kalitesinde bir şey bulamadım popüler ve araştırmacı biri olduğunu biliyorum konu içinde iyi niyetle bakarak bı abi olarak görerek o anlık durumla belirttim kuzenlerim abilerim veya çevremdeki insanlarla sürekli bu durumu konuşurken ağız alışkanlığı olmuş belirtirken yanlış cümle ile yazmışım ve o an hemen düzelttim yani diğer insanların ithamlari cevapları beni ilgilendirmiyor yapılan hatadan döndüm hala bana karşı tavrınız sert bir dille cevap veriyorsunuz gerçekten rahatsız olmaya başladım bu durumdan lütfen hocam yapmayın.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Ben niyemi oluyorum ortada haksızlık var'da ondan oluyorum o tarz cümleleri herkese söyleyemezsin forumda dediğim gibi herkes eşit yaş aralığı düşük olsada herkes eşit.
E o adamın ağzı var. Bak kendisi cevap verebiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben niyemi oluyorum ortada haksızlık var'da ondan oluyorum o tarz cümleleri herkese söyleyemezsin forumda dediğim gibi herkes eşit yaş aralığı düşük olsada herkes eşit.
Bak bende sana ne diyorum gerekeni gereken kişiler yapar. Sen değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hüdayi Y.
Discord
YorgunOyuncu
görmezden gelebilirsin kardeşim kalkıp ''bokunu çıkarmayın'' felan hayır babanın forumuysa bilelim?

Cem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
cem
İndirimde robot süpürge varsa atabilir misiniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom