Arama sonuçları: *

1. KuzeyTekinson

Nike Air Force 1'07 nereden alınır?

Resimdeki modeli nereden sıkıntı yaşamadan alırım? Nike resmi sitesine baktım ama orada bulamadım bu modeli. O yüzden farklı sitelere baktım ama hangisi iyidir, hangisinde sıkıntı yaşamam bilemiyorum. Tam güvenilir bir site buldum oradan alayım bari diyorum, internette site hakkında garip garip...
  2. KuzeyTekinson

Netgsm mobil hat nasıldır?

Turkcell taahhütüm 1 ay sonra bitecek. Şu anda Turkcell'de 10 GB internet + 1000 DK + 500 SMS paketini 120 TL'ye kullanıyorum. Aynı ve benzer tarifeler internet sitesinde minimum 350 TL'den başlıyor ve daha da gidiyor. Netgsm ile arasında 3 kat fark var neredeyse fiyat olarak. Ama bu firmanın...
  3. KuzeyTekinson

Google aramaları farklı sekmede açıyor ve yazılar kısayolla kopyalanamıyor

Uzun süredir ara ara yaşıyorum bu sorunu ama bir türlü kalıcı olarak çözemedim. Sorun şu; Google'da herhangi bir şey aratıyorum ve o şey farklı bir yan sekmede açılıyor, önceki arattığım sekme ise sanki yeni açılmış gibi orada kalıyor. Bu sorun bazen oluyor ve bir süre sonra kendi kendine...
  4. KuzeyTekinson

Trendyol nike çanta orijinal mi

Trendyoldan bir çanta aldım ama orijinal olup olmadığından hiç emin değilim. Sanki bana orijinal değil de çakmaymış gibi geldi. Sizce bu orijinal mi?
  5. KuzeyTekinson

Windows 10 bluetooth açılmıyor, açma kapama tuşu kayboldu

Daha düne kadar sorunsuz kullanıyordum. Bugün kablosuz kulaklığı bağlamak için Bluetooth açmak istedim ayarlardan ama Bluetooth gözükmüyor ayarlarda ve hiçbir türlü açamıyorum. Üst taraftaki Bluetooth açma kapama tuşu kayboldu nedense. Sürücüleri güncelleyip yeniden başlattım 2-3 kere...
  6. KuzeyTekinson

Battlefield 1 çok oyunculuya tıklayınca ekran çatallaşıyor

GeForce NOW'dan oyuna giriyorum ve ana menüde sorun yok. Ama çok oyunculuya girip harita seçtikten sonra ekran alt tarafa da eklediğim resimdeki gibi oluyor.
  7. KuzeyTekinson

KYK Kredi/Burs hakkında bilgi

Başvuru sonuçları açıklandı ve bana kredi çıktı. Taahhütname tutarı 48.000 TL olarak gözüküyor. Ben mesela sadece 1 yıl almak istiyorum, geri kalan yıl almak istemiyorum. Bu şekilde olabiliyor mu böyle bir şey, yoksa zorunlu olarak eğitim süresi boyunca alınır mı?
  8. KuzeyTekinson

Mafia: Definitive Edition giremiyorum

Oyun mail hesabı istiyo, yeni mail açıyorum. Maili yazarken @ işareti yapılmadığı için bir türlü oyuna giremiyorum. Kopyala yapıştır deniyorum o da olmuyo. Nasıl giricem şu oyuna, takıldım kaldım.
  9. KuzeyTekinson

Netbone - FlixNet - RüzgarNet - Millenicom - Comnet nasıldır?

1-2 gün önce gece saatlerinde GıbırNet'e geçmeyi düşünüyordum, ama geç saatlerde olduğu için çok uğraşmak istemedim. Yarın hallederim diye düşündüm. Sonrasında da malum zam gelmiş 250 TL olmuş geçmek istediğim tarife. Ben de bu yüzden farklı ISS'lere bakmaya başladım. PoyrazNet için akşam...
  10. KuzeyTekinson

COD MW2 (2009) ve COD MW2 (2022) oyunlarında neler oluyor? [SPOILER]

Biliyorum çok saçma bir konu ama bu 2 oyunda olan önemli olaylar nedir, kim ölüyor kim kalıyor. Bu oyunlar hakkında spoiler verebilir misiniz?
  11. KuzeyTekinson

NVIDIA Denetim Masası açılmıyor, gözükmüyor

Bilgisayarı sıfırlamadan önce herhangi bir sorun yoktu gözükmesinde ve kullanılmasında. Bilgisayarı sıfırladıktan sonra sağ tık yapınca gözükmemeye başladı. Arama kısmından da NVIDIA Control Panel'e girmeye çalıştığımda aşağıdaki resimdeki gibi bir hata alıyorum. GeForce Experince indirip ekran...
  12. KuzeyTekinson

Bilgisayar giriş ekranında kalıyor, açılmıyor

Ea app kurulmuyor diye forumdan bir konuya baktım, o konuda kullanıcı adında Türkçe karakter olmayacak diyordu, mevcut oturumdan çıkış yapın diyordu ve sonrasında regeditten bir yerlere girip profil adımı değiştirdim, sonra yeniden başlattım bilgisayarı. Şifre ekranına geldiğinde şifreyi...
  13. KuzeyTekinson

Taahhütsüz ISS Önerisi

Altyapımın desteklediği hız 74 MBPS. Aktif olarak Netspeed kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ama gelen son zamdan sonra fiyatı çok fazla arttı. Ben de farklı bir sağlayıcıya geçmek istiyorum bundan dolayı ama hangi sağlayıcı iyidir bilemiyorum. İnternette Millenicom - FixNet -...
  14. KuzeyTekinson

Glocalzone güvenilir mi?

Telefon fiyatları Türkiye'de sürekli olarak arttığı için artık yurt dışından almaya odaklandım. Sonrasında bu uygulamayı gördüm, yurt dışından daha uyguna telefon vs. alabiliyormuşsunuz. Sanırım yurt dışında olan birine sipariş veriyoruz ve o kişi de bize gelirken istediğimiz şeyleri belirli bir...
  15. KuzeyTekinson

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint açılmıyor

Oyunu oyna diyorum, sonrasında bir yükleme ekrana geliyor. Yükleme ekranından sonra oyun açılmadan kapanıyor.
  16. KuzeyTekinson

Steamde indirimli olarak oyun hediye edenler

Selamlar. Forumlarda %20 , %50 gibi oranlarda indirimli olarak oyunları gift şeklinde atanlar var. Ben de onlardan birinden %50 indirimle 3-4 tane oyun aldım. Bunlar nasıl ve neden indirimli olarak satabiliyorlar diye düşündüm ama çok da takmadım, sonuçta oyun bana geliyor mu geliyor, gerisi...
  17. KuzeyTekinson

Hearts of Iron IV Türkçe Yama

Oyunu normalde şimdiye kadar atölyedeki yamadan kısmen Türkçe oynuyordum. Dün girdiğimde oyun İngilizceye dönmüştü, atölyedeki tüm yamaları denedim hiçbiri çalışmadı, oyun İngilizce kaldı. Yeni ve düzgün bir yama nerden bulabilirim, nasıl yapabilirim
  18. KuzeyTekinson

Pes 2021 Kadrolar ve Lisans Bozuldu

Oyundaki kadrolar bu yamayı yapmadan önce kısmen günceldi ve kulüp takımlarının logoları %98 kadarı lisanslıydı. Oyuna giriş yaparken de normal Pes'in kendi ana giriş ekranı geliyordu ekrana. Dün kadroları tamamen güncellemek istedim, YouTube'da yama yapan bir kanal SmokePatch v4 gibi bir şeyi...
  19. KuzeyTekinson

Pes 2021 Yön Tuşları Çalışmıyor

Oyunu Steam'den indirip ilk giriş yaptığımda bir ayar penceresi geldi ve o kısımdan yön tuşlarını, şut tuşlarını vesaire ayarladım. Oyuna giriş yaptığımda yön tuşlarıyla hiçbir şekilde aşağı yukarı hareket ettiremiyorum, sadece enter çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim bunu, teşekkürler.
  20. KuzeyTekinson

PoyrazNet - GıbırNet

Bu 2 firma arasında hangisi genel olarak daha iyi ve kullanılabilir. (Fiyat, Hız, Müşteri Hizmetleri, Ping, Kopmalar vs.)
Top Bottom