Arama sonuçları: *

1. A

Ameliyat Sonrası Pansuman

teşekkür ederim geç pansuman yapıldığı zaman yara yapışıyo diye biliyorum ondan tedirgin oldum da bugün gidicem sorarım
  2. A

benim yara vardı kabuk gibi normalde ağrı yapmıyordu ama biyere deydiği zaman acıyordu ve ayakkabıyı uzun zaman gidyiğim zaman yanıyordu ama ilerlemişti
  3. A

teşekkür ederin ,ben cerrahi işlem işlem oldum bayıtlmadılar iğne vuruyorlar sonrasını hissetmiyosun zaten ve sonrasında ağrıyor biraz 1613482444 benim sadece salı ve perşembe yani salıdan perşembeye 2 güm var ama perşembeden salıya salıya 5 gün var ondan tedirginim
  4. A

arkadaşlar ben dün tırnak batması ameliyatı oldum salı perşembe pansuman yaptırın dedilir sizce dorğrumu çünkü benim arkadaşım 2 günde bir yaptırıyordu
  5. A

DÜNYA DÜZ MÜDÜR YOKSA GEOİT Mİ

adam gibi bişey sorduk mal
  6. A

Valorant hakkında :(((

yaşım 16
  7. A

Valorant hakkında :(((

arkadaşlar ben deneme oldum dershanede ve normal bi puan aldım normalde yüksek alırdım ve yemin ettim 3 ay valoranta girmiceme girsem nolur yeminimi bozsam
  8. A

kanka cevabını verir misin bulamadım biyerde
  9. A

Arkadaşlar ben dünyanın geoit olduğuna inianıyorum ama bi arkadaş bana düz olduğunu söylüyor ve kanıtıda şu mesela amerikadaki bir insan nasıl kıbleye dönücek kabe dünyanın üst tarafında kalırken amerika altta kalıyor misal nasıl kabeye yönelitede namaz kılıcak buna cevap veremedim ben...
  10. A

Yurtdışından getirilen telefon için ne yapmamız lazım?

kanka telefonuan göre değişiyor sen iphone 11 ile iphone 5 in açtırma parası aynı olmuyor kayıt parası yani
  11. A

f11 den çıkınca donma sorunu

arkadaşlar ben haxball diye bir oyun oynuyorum tek oyunda olmuyor ama örnek vereyim dedim mesela oyunu açıyorum girince f11 basıyorum ve tam ekran oyunumu oynuyorum aradan 5 dk geçiyor bişeye bakmam gerkiyor f11 bida bastığım zaman bilgisayar donuyor bu her sitede oluyor 5 10 dk sonra donuyor ve...
  12. A

düşük obp ile yurt dışında okumak

arkadaşlar ben üniversiteyi yurtdışında okumak istiyorum şuan 11.sınıfım ama 9 ve 10.sınıfın ortalamaları çok düşük o nedenle benim bu sene ve 12.sınıf notlarım yüksek osla bile obp 60 falan oluyor 60 obp ile yurtdışında okuybilir miyim?
  13. A

e kitap okumak mantıklımı

teşekkür ederim
  14. A

neden değil peki
  15. A

arkadaşlar ben kitap okumak istiyorum ama kitapa odaklanamıyorum o yüzden telefondan okumaya karar verdim sizce mantıklı bir davranışmıdır
  16. A

steam hesabımı nasıl satabilirim

baktım knk
  17. A

https://steamcommunity.com/profiles/76561198404746940/ al knk bak oyunlara
  18. A

arkadaşlar ben 4 yıldır steamde oyun oynuyorum ve üni sınavıma 2 sene kaldığı için oyunları komple bırakmak istiyorum ondan dolayı 200 TL lik hesabı 60 TL ye bırakıcam o yüzden bana önerebileceğiniz bir site var mı
  19. A

11.sınıf öğrencisi derslerle alakalı

yani ders çalışmayan geçmesin tabi çalışıyorum ama bazı sorunar yüzünden düşük aldım
  20. A

11.sınıf öğrencisi derslerle alakalı

nie geçmesinmi millet
Top Bottom