Arama sonuçları: *

1. Henry of Skalitz

MTL içim elektronik sigara önerisi?

G3 aldım 2 tane likitim var privacy marka fakat sanırım pek kaliteli bir likit değil, 0.9 ohm coil içimi güzel ama buharı biraz sıcak veriyor gibi geldi. The Man ve çilek dondurma aromalı aldım çok şekerli geldiği için beni tıkadı bir de çok yapay bir tat geliyor. Siz hangi marka likit...
  2. Henry of Skalitz

2000 TL'ye kadar kulaklık önerisi

ikisi de olur.
  3. Henry of Skalitz

2000 TL'ye kadar kulaklık önerisi

şarkı dinlemelik kulaklık arıyorum bası tizi iyi olsun temiz ses versin yeter, önerilere açığım.
  4. Henry of Skalitz

MTL içim elektronik sigara önerisi?

MTL mouth to lunge sigara içim elektronik sigara önerisi yapar mısınız? Bütçe kısıtım yok kaliteli olsun, coil'i vs bulunur olsun yeterli benim için.
  5. Henry of Skalitz

Öneri Araç ses sistemi önerisi

Merhabalar. 10 bin civarı bütçe ayırıp araca ses sistemi toplamak istiyorum aklımda apocalypse 20 cm 300 RMS midrange + bas + amfi seti var ama emin olamadım bana tavsiye verir misiniz?
  6. Henry of Skalitz

Sahibinden GeT güvenli mi?

Masaüstü bilgisayarımı satacağım. Alıcı GeT ile satın almayı talep etti, ben de sistem satıcı açısından güvenli olmadığı için reddettim. Bu sisteme benzer bir site ya da firma var mı? Örneğin aracı firmanın, ürünü kontrol edip işlemleri onayladığı ya da satın alındıktan sonra kafasına göre iade...
  7. Henry of Skalitz

Ryzen 5 2600 1050 Ti sistem kaça satılır?

2 ama 1 yıl bile kullanmadım.
  8. Henry of Skalitz

Ryzen 5 2600 1050 Ti sistem kaça satılır?

Merhaba, elimde Ryzen 5 2600 kasa var ekran kartı yok, 2. El 1050 Ti buldum onu sisteme takıp satmak istiyorum kaça satabilirim sizce? Ryzen 5 2600 Gigabyte B450M S2H Gskill Ripjaws 8 GB 3000 MHZ RAM Asus ROG Strix 1050 Ti HyperX 480 GB SSD Thermaltake V200 TG 600W KASA
  9. Henry of Skalitz

DSX yazılımı bozuldu Dualsense kullanamıyorum

Pc'de DualSense kullanmak için DSX açıyorum ama kontrolcü sürekli bağlanıp tekrar kopuyor bi kırmızı bi yeşil oluyor sürekli. Steam oyunlarında hiçbir sorun yok hatta DualsenseX yazılımı da sorunsuz ama bu yazılım bozuldu nasıl düzeltebilirim? yazılımı silip tekrar kurmayı denedim, dualsense...
  10. Henry of Skalitz

4000₺ bütçem var RTX 3050 beklemeli miyim?

4 ay önce 3050 laptop aldım 9900 TL'ye. İşimi görüyor :)
  11. Henry of Skalitz

Superbox ile oyun oynanır mı?

Onun farkındayım 4.5g üzerinden internet sağlıyor.
  12. Henry of Skalitz

Superbox ile oyun oynanır mı?

Merhabalar, aylık 270₺ karşılığında 15 mbps internet almak zorunda kaldım. Bununla oyun oynamak istesem ping değerleri ne durumda olur? Profesyonel olarak değil düşük eloda Lol falan oynasam yeter 50 70ms benim için kafidir. (evimde turkcell oldukça iyi çekiyor, anlık olarak 180 mbit hız alıyorum.)
  13. Henry of Skalitz

Superbox kurulum ücreti var mı?

Arkadaşlar pahalı olduğunun farkındayım altyapıyı geçin altyapı çalışması bile yok
  14. Henry of Skalitz

Superbox kurulum ücreti var mı?

Superbox 15 mbit İnternet alacağım aylık 270 lira modem ve kurulum ücreti var mı arkadaşlar?
  15. Henry of Skalitz

Altın yüksekken satılmalı mı?

İyi forumlar, altın fiyatı 415₺ iken 11 gram almıştım. Ekran kartı için bekliyordum iyi ki altın almışım dedirtti çünkü şuan gram altın 451₺ yaklaşık 5000₺ ediyor. Ons altın fiyatı her gün geriliyor, dolar kurunun da ne olacağını kestiremiyorum. Eğer tekrardan dolar 7.50 seviyelerine gerilerse...
  16. Henry of Skalitz

Msi Ekran Kartı Fiyatlarına Zam Yapmaya Hazırlanıyor

Nereden ve ne zaman aldınız?
  17. Henry of Skalitz

6700 TL ye RX 6700 XT aldım

Ürünler ne durumda?
  18. Henry of Skalitz

erken yaşta spora başlarsam boyum kısa kalır mı

Dambıl dediğin dumbell curl ise geliştikçe 10 kilonun üzerini rahat görür. Olumsuz etkileyecek bir yanı yok. Kas gücü ile ağırlığı doğru orantılı arttırırsa bir şey olmaz.
  19. Henry of Skalitz

erken yaşta spora başlarsam boyum kısa kalır mı

Ben kesinlikle spora herkesin başlamasından yanayım. Vücudunu geliştirmeyen aksine zarar veren insanları asla anlamıyorum. 1616696871 Hareketi doğru yaparsan ne eklemi etkiler ne de kemiği. Kademeli olarak çok daha yüksek ağırlıklara çıkabilir.
Top Bottom