Neler Yeni

MTL içim elektronik sigara önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Ali demiray
MTL mouth to lunge sigara içim elektronik sigara önerisi yapar mısınız? Bütçe kısıtım yok kaliteli olsun, coil'i vs bulunur olsun yeterli benim için.

qlalperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yaşar Alperen Görüşük
Uwell caliburn g3 tavsiye ederim. Kartuşu bulunuyor coil ve kartuş birlikte olduğu için daha az maliyetli. Ben salt likit ile aromasız kullanıyorum. Kişisel zevk odaklı ürünler olduğu için inceleyerek almanızı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Ali demiray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uwell caliburn g3 tavsiye ederim. Kartuşu bulunuyor coil ve kartuş birlikte olduğu için daha az maliyetli. Ben salt likit ile aromasız kullanıyorum. Kişisel zevk odaklı ürünler olduğu için inceleyerek almanızı öneririm.
G3 aldım 2 tane likitim var privacy marka fakat sanırım pek kaliteli bir likit değil, 0.9 ohm coil içimi güzel ama buharı biraz sıcak veriyor gibi geldi. The Man ve çilek dondurma aromalı aldım çok şekerli geldiği için beni tıkadı bir de çok yapay bir tat geliyor. Siz hangi marka likit kullanıyorsunuz?

Ek olarak saltica karpuz buz aromalı aldım deneme fırsatım olmadı ama umarım bunlardan güzeldir.

qlalperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yaşar Alperen Görüşük
Hocam ben aromasız salt likit kullanıyorum. Eğer aromalı kullanacaksanız 0.6 ohm coil kullanmanız lazım. Likit olarak merch salt nbase kullanıyorum.

Aromalılar daha az sağlıklı olduğu için ve ağızda şekerimsi tat bıraktığı için tercih etmiyorum. 60vg 40pg 50n sertlik tercih ediyorum. Deneme yanılma yöntemleri ile bu oranı tercih ettim. Bu oranlar kişiden kişiye göre değişir normal sigaraya en yakın boğaz vurumu ve sertliği yakalamaya çalıştım. Eğer aramolı kullanacaksanız salt likitinizi kendinizin alıp evde demlemenizi tavsiye ederim. Kaliteli likit olmuyor genelde içlerinde. Özelden yazarsanız temin ettiğim yeri de söylerim.
G3 aldım 2 tane likitim var privacy marka fakat sanırım pek kaliteli bir likit değil, 0.9 ohm coil içimi güzel ama buharı biraz sıcak veriyor gibi geldi. The Man ve çilek dondurma aromalı aldım çok şekerli geldiği için beni tıkadı bir de çok yapay bir tat geliyor. Siz hangi marka likit kullanıyorsunuz?

Ek olarak saltica karpuz buz aromalı aldım deneme fırsatım olmadı ama umarım bunlardan güzeldir.

Top Bottom