Neler Yeni

🔥İndirim Phlips tıraş bıçağı 2'li set indirimde

İnsaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf gündoğan
Normalde 500-700 TL bandında geziyor
Şuan 439 TL indirimde
Amazonun vermiş olduğu 80 TL lik indirim + nays ile
305 TL ye geliyor hemen kapın

LINK

Son düzenleme:

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,765
İsim
Emir
link çalışmıyor

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Emre
link bozuk
Mesaj otomatik birleştirildi:

80 TL lik indirim kendisi uygulanmıyor mu uygulayamadım da

İnsaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf gündoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelledim 80 tllik kuponu kendin uyguluyorsun amazondan otomatik olarak indirim düşüyor ödeme ekranında

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Efe
hocam 80 tllik kupon nerde? bulamadım.

YazılımKafa

80+ Silver

İnsaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf gündoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
80₺ indirim yok. Sana vermiş kuponu. Normalde yok. Yani alacak olan 430 a alacak. Naysla da 390 a geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu kişide olmuyor bu kampanya
Hayır var , herkese veriliyor bu kod , bana vermemiş kuponu , normaldede var. Daha önceden kullanmışsanız bir daha kullanamazsınız ama sanırım ikinci kez kullanmak isterseniz de 40 TL'lik kupon veriyor ama 1 hafta içinde o kodu kullanmak zorundasınız. Eğer 80 lik kupon olmuyorsa yeni hesap açarak deneyebilirsiniz başka telefon numarası ile v.s Eğer yinede 80 TL kupon olmazsa fiyat yinede uygun , NAYS la 373 TL ye gelmiş oluyor tabii ki ilk ay prime ücretsiz aboneliği almışsınız varsayıyorum.

YazılımKafa

80+ Silver
Hayır var , herkese veriliyor bu kod , bana vermemiş kuponu , normaldede var. Daha önceden kullanmışsanız bir daha kullanamazsınız ama sanırım ikinci kez kullanmak isterseniz de 40 TL'lik kupon veriyor ama 1 hafta içinde o kodu kullanmak zorundasınız. Eğer 80 lik kupon olmuyorsa yeni hesap açarak deneyebilirsiniz başka telefon numarası ile v.s Eğer yinede 80 TL kupon olmazsa fiyat yinede uygun , NAYS la 373 TL ye gelmiş oluyor tabii ki ilk ay prime ücretsiz aboneliği almışsınız varsayıyorum.
Yeni hesap açılıp olunca herkese vermiş olmuyor. Sonuç olarak forumdakilerin %90 ı bu kuponu çoktan kullandı. Konudaki yazıyı düzeltip ona göre yazki insanlar yanlış anlamasın

İnsaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf gündoğan
Yeni hesap açılıp olunca herkese vermiş olmuyor. Sonuç olarak forumdakilerin %90 ı bu kuponu çoktan kullandı. Konudaki yazıyı düzeltip ona göre yazki insanlar yanlış anlamasın
Konuda yanlış bir şey yok eğer isterseniz takip etmeyin konuyu size uygun değilse. Kod herkese veriliyor kullanmayanlar da var benim gibi, eğer siz yanlış anlamışsanız almayabilirsiniz sonuçta zorla aldırıcak halimiz yok ucuz diye koyuyoruz

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı
İlk alışverişe o olmaz tabi hepimiz amazondan çok kez alışveriş yaptık Amazon adamdır :D

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Emre
aldım gitti valla bayadır uyguna düşer mi diye bekliyordum çok sağol duyuru için ☺️

Top Bottom