Arama sonuçları: *

1. Henry of Skalitz

2000 TL'ye kadar kulaklık önerisi

şarkı dinlemelik kulaklık arıyorum bası tizi iyi olsun temiz ses versin yeter, önerilere açığım.
  2. Henry of Skalitz

MTL içim elektronik sigara önerisi?

MTL mouth to lunge sigara içim elektronik sigara önerisi yapar mısınız? Bütçe kısıtım yok kaliteli olsun, coil'i vs bulunur olsun yeterli benim için.
  3. Henry of Skalitz

Öneri Araç ses sistemi önerisi

Merhabalar. 10 bin civarı bütçe ayırıp araca ses sistemi toplamak istiyorum aklımda apocalypse 20 cm 300 RMS midrange + bas + amfi seti var ama emin olamadım bana tavsiye verir misiniz?
  4. Henry of Skalitz

Sahibinden GeT güvenli mi?

Masaüstü bilgisayarımı satacağım. Alıcı GeT ile satın almayı talep etti, ben de sistem satıcı açısından güvenli olmadığı için reddettim. Bu sisteme benzer bir site ya da firma var mı? Örneğin aracı firmanın, ürünü kontrol edip işlemleri onayladığı ya da satın alındıktan sonra kafasına göre iade...
  5. Henry of Skalitz

Ryzen 5 2600 1050 Ti sistem kaça satılır?

Merhaba, elimde Ryzen 5 2600 kasa var ekran kartı yok, 2. El 1050 Ti buldum onu sisteme takıp satmak istiyorum kaça satabilirim sizce? Ryzen 5 2600 Gigabyte B450M S2H Gskill Ripjaws 8 GB 3000 MHZ RAM Asus ROG Strix 1050 Ti HyperX 480 GB SSD Thermaltake V200 TG 600W KASA
  6. Henry of Skalitz

DSX yazılımı bozuldu Dualsense kullanamıyorum

Pc'de DualSense kullanmak için DSX açıyorum ama kontrolcü sürekli bağlanıp tekrar kopuyor bi kırmızı bi yeşil oluyor sürekli. Steam oyunlarında hiçbir sorun yok hatta DualsenseX yazılımı da sorunsuz ama bu yazılım bozuldu nasıl düzeltebilirim? yazılımı silip tekrar kurmayı denedim, dualsense...
  7. Henry of Skalitz

Superbox ile oyun oynanır mı?

Merhabalar, aylık 270₺ karşılığında 15 mbps internet almak zorunda kaldım. Bununla oyun oynamak istesem ping değerleri ne durumda olur? Profesyonel olarak değil düşük eloda Lol falan oynasam yeter 50 70ms benim için kafidir. (evimde turkcell oldukça iyi çekiyor, anlık olarak 180 mbit hız alıyorum.)
  8. Henry of Skalitz

Superbox kurulum ücreti var mı?

Superbox 15 mbit İnternet alacağım aylık 270 lira modem ve kurulum ücreti var mı arkadaşlar?
  9. Henry of Skalitz

Altın yüksekken satılmalı mı?

İyi forumlar, altın fiyatı 415₺ iken 11 gram almıştım. Ekran kartı için bekliyordum iyi ki altın almışım dedirtti çünkü şuan gram altın 451₺ yaklaşık 5000₺ ediyor. Ons altın fiyatı her gün geriliyor, dolar kurunun da ne olacağını kestiremiyorum. Eğer tekrardan dolar 7.50 seviyelerine gerilerse...
  10. Henry of Skalitz

RX 6500 Nisan ayında mı çıkacak?

RX 6700 XT ardından RX 6500 duyuruldu fakat pek bilgim yok, 8 GB VRAM ile geleceği ve önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği söyleniyor. Doğruluk payı var mı acaba? Fiyatı ise $380 olarak açıklandı, siz hangi fiyattan gelmesini bekliyorsunuz? RTX 3060 $329 olarak açıklandı ama en giriş modelleri...
  11. Henry of Skalitz

1 Nisan mining eylemi ve sebebi nedir?

Forumlarda sürekli miningcilerin 1 nisanda eylem yapacağını yazıyorlar, sebebini sorduğumda artık madencilere ücret ödenmeyecek gibi bir cevap aldım. Net bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilir mi? Nedir bu eylem ve amacı?
  12. Henry of Skalitz

Dolar grafiği hakkında

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçmişte Dollar/TRY grafiği Trump'un portresini andırıyordu. Az önce baktım fakat şu uzun yeşil çizginin Trump'un neresine benzediğini çözemedim.(!) Tahmin edebilen var mı?
  13. Henry of Skalitz

Forumdaki konuların sohbet amaçlı kullanılması hk.

Forumdaki bazı konularda öyle bir sohbet havası hakim ki bu konular günlerce ana sayfaya düşüyor. 150-200 mesajı aşan konular var. Buna ben karışamam ama mesaj kasma amacıyla sürekli bir boş muhabbet dönmekte. Bu beni neden rahatsız ediyor derseniz açtığımız konularda karşılıklı sohbet eden...
  14. Henry of Skalitz

Ekran kartlarınızı satmayın, madencilik yapın!

İyi forumlar, Ekran kartı stok sorununu fırsata çevirmek bence bu dönemde çok mantıklı. Elinizdeki kartları satmak düşündüğünüz kadar mantıklı olmayabilir. Ocak ayında RX 580 piyasası 2500₺ civarındaydı, şuan ise 5000₺ gibi akıl almaz paralar ödeniyor. ETH'nin daha da artacağını söyleyenler var...
  15. Henry of Skalitz

Ekran kartsız olanlar ne yapıyor?

İyi forumlar, ekran kartını satıp beklemeye geçenler ya da sistem toplamak için ekran kartı bekleyenler ne yapıyor veya ne yapmayı planlıyor? Ben kart almayı tamamen aklımdan çıkartmaya çalışıyorum ve umudumu iyice kestim. Belki fiyatların düzelmesi yıllar sürecek belki de hep bu fiyatlardan...
  16. Henry of Skalitz

Ryzen 5 2600 sistem VS XBOX SERIES X VS PS5

Ryzen 5 2600, 8 GB RAM, B450M, 480 GB SSD sistemim var ekran kartı bulamadığım için çok canımı sıkmaya başladı ve PC'den iyice soğudum. PC'den oyun oynamayı seven birisi pek değilim, ve artık oyun bitirmek istiyorum. 1 yılda sadece 1 oyun bitirebildim. Konsola geçiş yapmak beni daha mutlu...
  17. Henry of Skalitz

Ethereum uzun zaman sonra 1300$ altına indi!

Neredeyse 2 ayın en düşük seviyelerine gerileyen ETH ve diğer coinler düşüşü sürdürüyor. Her saat daha fazla hacim kaybediyor. Umarım zararınız azdır. Ekran kartı alacakların yüzünden bir tebessüm vardır herhalde. :) Hepinizin gönlüne göre olsun. Umarım herkes istediğine ulaşır.
  18. Henry of Skalitz

R5 2600 satıp 10400f almak mantıklı mı?

İyi günler. Ryzen 5 2600 işlemci ve Gigabyte B450M S2H anakartını satıp, Intel i5 10400F + H410M-K almak sizce mantıklı mı? 10400F + H410M fiyatı 1728,99₺ Elimdekileri 1400₺'ye satabilir miyim sizce? Garantisi kutusu mevcut. AMD tabanlı bir sistem istemiyorum artık, kendisine hiç...
  19. Henry of Skalitz

Sistemimi satıp yeni sistem toplamak.

Arkadaşlar RX 590 kartımı 1 ay önce sattım ama yerine kart koyamadım. Ben de elimde kalan diğer parçaları da satıp ortalama 1660S'li bir hazır sistem almak istiyorum. Elimde 4400₺ var 1660S'li sistem almak için bunları kaça satmam gerekir? Bu sistemin ederi nedir? Kafanızda canlanması için...
  20. Henry of Skalitz

[Super Fiyat] ViewSonic XG2405 1487₺!!!!

En iyi 144hz IPS monitörlerden birisi çok iyi fiyata geliyor. Almak isteyen varsa sakın kaçırmasın. Fiyata göre sonuna kadar kefilim. Satıcısı da iyi. Link: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_v%C4%B1ewson%C4%B1c-xg2405-24-full-hd-%C4%B1ps-panel-1ms-144hz-pro-gaming-monit%C3%B6r-1206163.html
Top Bottom