Arama sonuçları: *

1. Fevkelade1i

Öneri Pişmanlık Dolu Kulaklık: Corsair Void Elite

Tüm yazdıklarıma rağmen alacaksan satabilirim hocam. Kutusuna koyup kaldırdım, kullanmıyorum şu an. Ayrıntıları DM'den yazıyorum.
  2. Fevkelade1i

Hocam, ne yaptıysam çözemedim dip ses olayını. Revo Uninstaller ile iCUE uygulamasını tamamen kaldırdım. Sonnra bilgisayarı yeniden başlatıp uygulamayı yükledikten sonra kulaklığı bağladım bilgisayara, yine dip ses var. Kulaklığı pc'ye bağlamadan açıyorum, buna rağmen dip ses var ve aşırı baş...
  3. Fevkelade1i

Arkadaşlar, eğer benim gibi gaflete düşüp Corsair adına güvenerek bu kulaklığı almak isteyen varsa sakın böyle bir hatâ yapmasın. Kulaklığın tasarımı ve incelemeleri internette "çok hoş" dursa da, gerçekte hiç öyle değil. Bu yanılgıya düşüp benim gibi kulaklığı alırsanız, hayâl kırıklığından...
  4. Fevkelade1i

Çözüldü✓ CORSAIR VOID ELITE DIP SES SORUNU

Berbat, sakın alma. Elimde hem James Donkey 710 var, hem de Corsair Void Elite Beyaz kulaklığı var. Corsair, James Donkey'den daha berbat. Verdiğim paraya değmezmiş. Bin pişman oldum aldığıma, bundan sonra asla Corsair ürünlerini kullanmayacağım.
  5. Fevkelade1i

Corsair K60 Pro vs Monster Pusat K3 Pro

Ben de tam ona bakıyordum hocam. Şunu alsam mı diye ikilemde kaldım. Görselde küçük enter var ama klavye büyük enter olarak geliyor sanırım? Red switch olanı stokta yok maalesef. Silver switch nasıl, hiç bilmiyorum...
  6. Fevkelade1i

Bakıyorum da hocam, fiyat olarak 2 kat fark var aralarında. Çok zorluyor.
  7. Fevkelade1i

Tonguç Akademi'nin Dershane Kursları İyi mi?

Teşekkür ederim yorumların için hocam. Sanırım iş kişide bitiyor. Kardeşimin durumuna göre bir karar vereceğim artık.
  8. Fevkelade1i

Ben de şu an Pusat K3 Pro kullanıyorum. Klavyeden memnunum ama birden kendi kendine bozuldu. F1 sırasındaki tuşların hiçbiri çalışmıyor. Deprem zamanında garantiye de gönderemedim, öyle elimde kaldı. Yeniden aynı klavyeyi almak mı, yoksa farklı bir şey denemek mi konusunda ikilemde kaldım.
  9. Fevkelade1i

Fiziki bir dershane ya da kursa gönderme imkanımız yok hocam. Mecburen online eğitim veren bir kurs arıyorum. Ben anlatmaya vakit ayırabiliyor olsam zaten hiç almazdım. Bu çocuk deprem bölgesinde. Pandemide 2 yıl eğitim görememe üstüne, 1 yılı da depremden dolayı eğitimsiz geçti. Evde abisinin...
  10. Fevkelade1i

Hocam, bahsettiğiniz klavye şu an en ucuz 3.500₺'ye satılıyor. Sizce almaya değer mi? O kadar fazla para vermek istemiyorum ama bilemedim doğrusu.
  11. Fevkelade1i

Arkadaşlar, bu iki klavye arasında kaldım. Hangisini almalıyım sizce? Veya, bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir klavye var mı? Kullanacağım klavyede bilek desteği olması ve büyük enter tuşunun olması şart. Ürün 1...
  12. Fevkelade1i

Arkadaşlar, kardeşim 7. sınıfta. Seneye LGS'ye girecek. Pandemi, deprem derken derslerinden epey geride kaldı. Hatay'da şu an yüzyüze gidebileceği bir kurs da yok. Online kursları araştırırken, Tonguç Akademinin aşağıdaki dershane paketi ile karşılaştım. Daha önce katılan oldu mu, memnun...
  13. Fevkelade1i

Askerlik Erteleme Hakkında

2028'de ne olacağını kimse bilemez. Şu an 182 bin lira ücreti var. Memur maaşına göre artar bedelli parası. Her zaman, en düşük memur maaşının 6 aylık ücreti kadar olur. Bir işe falan girersen kredi çekebilirsin diye düşünüyorum. Yurtdışına gidersen askerlikten men olmazsın fakat orada...
  14. Fevkelade1i

E Devlette, askerlik durumunu sorgulayın. Orada tecil etme seçeneği vardır, eğer hakkınız varsa. Tecil seçeneğiniz yoksa askerlik şubeye gidip sorun. Belki yardımcı olabilirler. Fakat, teciliniz bitmeden sorun. Tecil bittikten sonra askerlik şubeye gitmeyin. 1707321155 Mesai saatleri içerisinde...
  15. Fevkelade1i

Lise mezunları, mezuniyetin ardından 3 yıl uzatabiliyor askerliğini. 21 yaşında askeralma işlemi gerçekleştiriyor artık. 21 yaşından sonra 3 yıl tecil yaptırdığı için seninle aynı sürede görülüyor olabilir. Önlisans mezunları ise, 28 yaşından küçüklerse 2 yıl tecil ettirebiliyorlar. E-Devlet...
  16. Fevkelade1i

Önlisans mezunu olduktan sonra 2 yıl uzatabilirsiniz. Ardından 4 yıllık bir bölüme kaydolursanız, öğrenci olduğunuz sürece 28 yaşına kadar askerliği uzatırsınız. Eğer ki 28 yaşına geldiğinizde lisans mezunu olursanız, 30 yaşına kadar erteletebilirsiniz. 30 yaşında ise, yüksek lisans okuyorsanız...
  17. Fevkelade1i

Honor 90 mı Poco X6/Pro mu?

Poco X6 Pro alacağım gibi hocam, sipariş veriyorum.
  18. Fevkelade1i

Ben de 28 yaşına kadar bu yolla tecil etmiştim hocam. Sadece, bakaya durumuna kalınmışsa tecil sıkıntı olabiliyor diye biliyorum fakat emin değilim.
  19. Fevkelade1i

28 yaşını geçmediyse tecil olur diye biliyorum. Ola ki tecil olmadı, zaten bunca yıl sorunsuz devam etmişsin. Yine aynı şekilde mezun olana kadar devam edebilirsin herhalde. Ayrıca, E-Devlet üzerinden -hakkın varsa tecil işlemini de yapabiliyorsun.
  20. Fevkelade1i

Honor 90 mı Poco X6/Pro mu?

Muhtemelen X6 Pro alacağım artık. Alternatif bir şey bulamadım.
Top Bottom