Arama sonuçları: *

1. Xumartwai

YouTube duraklatma düğmesi sorunu

Selamün aleyküm. YouTube'da videodayken duraklatma ,video ayarları, altyazı gibi seçenekleri seçebilmemiz için ekranı dokunmamız gerekiyor ya. Dokunduğumda bunlar geliyor fakat geri ekrana dokunduğumda gitmiyor illa sağ üstteki çarpı işaretine basmam gerekiyor. Yaklaşık 2 sene kullandığım...
  2. Xumartwai

80+ OLMASI YETERLİ Mİ?

O halde güzel bir 700W PSU öneriniz var mıdır? Çok fazla bilgim yok ben güzel bir tane bulamayabilirim.
  3. Xumartwai

80+ OLMASI YETERLİ Mİ?

PSU almayı düşünüyorum. Akakçe'ye girip katergorize ettiğimde Smith, Sprange gibi ismini bilmediğim markalar var fakat bunların 80+ sertifikası da var. PSU'da 80+ olması yeterli midir yoksa marka olmasına dikkat etmeli miyim? Sonuçta önüne gelene verilmiyordur bu 80+ sertifikasını. Sadece buna...
  4. Xumartwai

Custom XMP profili mümkün müdür?

Biosa şimdiye kadar herhangi bir güncelleme yapılmadı. İşlemci de r3 3100 1710932110
  5. Xumartwai

Custom XMP profili mümkün müdür?

Öncelikle selamün aleyküm. Arkadaşımın Gigabyte marka A320 bir anakartı ve 3000MHz frekanslı bir tane sekizlik belleği vardı. Sonradan Bu bellekten kurtulup 3600 frekanslı dual rame geçti. Şöyle bir sorun var ki onun anakartı max. 3200 destekliyormuş. Başta bilgisayarında XMP profilini profil 1...
  6. Xumartwai

FIFA 23 Ekran Sabitleme

Öncelikle selamün aleyküm. FIFA 23 oynuyorum biraderle bilgisayardan. Güzel olur diye kendi monitörümü de getirdim. İkisi de 24 inc, yan yana koydum tek ekran yaptım nvidia programından. Girdim oyuna 32:9 yaptım girdim oyuna ama oyun topu takip ettiği için ve ekranların kör noktasına geldiği...
  7. Xumartwai

MODEMİ ACCESS POİNT OLARAK KULLANMA

Evin üst katından WiFi çekmiyor ve aynı zamanda oraya iki tane masaüstü bilgisayar kurmak istiyorum. Bunun için alt kattaki modemden yukarı kadar CAT6 bir ethernet kablosu çektim ama çok anlamıyorum bu konulardan. Elimde eskiden Hollanda'da kullandığım bir modem var (Zyxel P-2812HNUL-F1). İlk...
  8. Xumartwai

apu sistem ram kullanımı

tabi o öncelikli gayemiz paramız birikirse :) o zamana kadar böyle mi durmak lazım illaki. yapabileceğim bir şey olmalı. internetteki adamlar apuya ayrılan rami düşürüyor vs. para birikene kadar en mantıklı seçimi soruyorum.
  9. Xumartwai

apu sistem ram kullanımı

şöyle ki benim böyle bir sistemim var: ''R3 3200G, 8GB 3000mhz Ram, gigabyte b450'' bu sistemimde 8gb ram olduğundan mütevellit de 2gb den fazla apu ya ram ayırdığı için kasıyor. bu ram seviyesini biostan kısmak istiyorum fakat neyin alt sınır olduğunu neyin fazla olacağını bilmiyorum. bunun...
  10. Xumartwai

Windows yüklenirken veri kaybı

Selamün aleyküm hocam. Yeni bir bilgisayar kuruyorum. İçersine, şimdiki bilgisayarımdan çıkaracağım bir harddiski takıp Windows kuracağım. Sorum şu ki: yeni içersinde oyun olan bu harddiski diğerine takıp windows kurarsam veriler gidiyor mu? Ona göre oyunları farklı bir diske aktarıp...
  11. Xumartwai

Papara abonelik iptali

Eyvallah kardeşim hallettim. Sağolasın
  12. Xumartwai

Papara abonelik iptali

Merhaba öncelikle. Birkaç ay önce sorumsuz kardeşim benim Papara hesabım üzerinden şifre ve e-postasını hatırlamadığı bir Amazon hesabına prime aldı ve şu an hatırlamadığı için hiçbir türlü iptal edemiyorum. Hesabıma para yükleyemez oldum. 7,90₺ çekiyor sürekli hesaptan. Amazon hesabını...
  13. Xumartwai

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

En ucuzundan klavye mouse setleri olabilir. Dandiğinin de iyisi olur, ucuzun da ucuzu olur 🙃
  14. Xumartwai

Oyun için apu, mining için gpu

Ben de öyle biliyorum normalde. Adamlar çalıştırmış olsa gerek. anakarta tak çalıştır falan yazmışlar forumun altına. Az önce hdmi kablosunu anakarta takıp denedim acaba olur mu diye görüntü alamadım.
  15. Xumartwai

Oyun için apu, mining için gpu

Ben şimdi apu bir işlemci ve rtx 3060 taktığım bir sistemde aynı anda mining için 3060 ı kullanırken vega 8 le oyun oynayabilir miyim? https://linustechtips.com/topic/901126-use-ryzen-apu-while-mining-with-discrete-amd-gpu/ Bu forumda adam driver kurmayla ilgili bir şey sormuş da. Mümkün mü...
  16. Xumartwai

Hangi işlemciyi almalı?

Ben işimi şansa bırakmayayım yine de teşekkürler
  17. Xumartwai

Hangi işlemciyi almalı?

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-3500-alti-cekirdek-3-60-ghz-fiyati,858440690.html https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-3-3100-dort-cekirdek-3-60-ghz-fiyati,710752249.html...
  18. Xumartwai

3200g için oc yardımı

Sistemim: - Inno3D GTX 1650 Super Twin X2 OC 4GB - AMD Ryzen 3 3200G - Asrock B450 Pro4 - Corsair Vengeance LPX 2x8GB RAM - Corsair RM650 Selamün aleyküm. Bilgisayar bazı oyunlarda kasıyor beyaz ekran verebiliyor. Görev yöneticisine baktığım zaman işlemci ekran kartı kullanılma oranı çok fazla...
  19. Xumartwai

Depolama alanım neden doldu?

Selamün aleyküm. Dün okulun eski bilgisayarlarından birkaç tanesinden söktüğüm iki adet harddiski biçimlendirip kullanmak üzere bilgisayarıma taktım. Bugün başka bir harddiski daha taktım. Az önce video izlerken fark ettim ki C: diski dolmuş. Aniden böyle bir şey olması normal değil sanki :)...
  20. Xumartwai

Discord Hesabım Ele Geçirildi

😅 Kullanıyorum... Hepinize teşekkürler yardımlarınız için. Hayırlı akşamlar!
Top Bottom