Neler Yeni

80+ OLMASI YETERLİ Mİ?

Xumartwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim SÖĞÜTLÜ
Discord
Xumartwai#7520
PSU almayı düşünüyorum. Akakçe'ye girip katergorize ettiğimde Smith, Sprange gibi ismini bilmediğim markalar var fakat bunların 80+ sertifikası da var. PSU'da 80+ olması yeterli midir yoksa marka olmasına dikkat etmeli miyim? Sonuçta önüne gelene verilmiyordur bu 80+ sertifikasını. Sadece buna bakılmıyorsa 700 Watt güzel bir PSU öneriniz var mıdır?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
PSU almayı düşünüyorum. Akakçe'ye girip katergorize ettiğimde Smith, Sprange gibi ismini bilmediğim markalar var fakat bunların 80+ sertifikası da var. PSU'da 80+ olması yeterli midir yoksa marka olmasına dikkat etmeli miyim? Sonuçta önüne gelene verilmiyordur bu 80+ sertifikasını. Sadece buna bakılmıyorsa 700 Watt güzel bir PSU öneriniz var mıdır?
80+ dediğimiz şey verimlilik ile alakalı
Ovp opp gibi sertifikalar önemli aslında bu konuda

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
80+ sadece verimlilik ifade eder guvenilirlik degil. tek basina hic bir ise yaramaz isterse 80+ titanium olsun.

Xumartwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim SÖĞÜTLÜ
Discord
Xumartwai#7520
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O halde güzel bir 700W PSU öneriniz var mıdır? Çok fazla bilgim yok ben güzel bir tane bulamayabilirim.

masQee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Serhat Şen
Bilindik 80+ olmayan Psu bilinmeyen bir marka 80+ olan psu dan daha iyidir

ThE LoSt

80+ Silver
700w 800w ve 80+ vs bu tarz ibarelerden ziyade sisteminizi yada kurmak istediğiniz bilgisayarı ve bütçenizi belirtin

Top Bottom