Neler Yeni

İnceleme İşte Cevabı -3 Cougar markası Frisby e mi ait ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Buyrun ne kadar güvenilirmiş bu markalar görelim :).

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
millet şu konuyu az çok okudum neyse işte şu frisbynin korumaları filan nedir ya da içini gösteren bir foto vs korumaları ne kadar dayanıklı sertifika zaten sahte orada eminiz artık ama şu PSU'nun içinde kullanılan malzemeler vs nedir 12V kanalı özellikle aşırı merak ediyorum. :D ( nagas(aopen) yapımı sahte sertifikalı 500W(12V kanalı 360W) bir PSU kullanılyorum korumaları yok güvenlik vs desen alakası bile yok 5 yıl civarı oldu sanırım önceden de everest filan ukllanıyordum sanırım öncekini tam hatırlamıyorum neyse işte önceden bildiğim birkaç donaanım sorunları konusunda filan özellikle SDN'deki konuları biliyorum yani adamlar direkt frisby PSU patladı vs demiyor ama donanaım sorunları konusunda filan genellikle frisby tarzı önerilmeyen PSU'lar kullanıyorlar çoğu da genellikle şu PSU yetersizliğinde olan sorunlar 12V kanalı galiba vaat ettiğini veremiyor =) neyse işte genellikle şu dandik PSU'lu sistemlerde gördüğüm sorunlar oyunlarda ses gelmesi ama takılı kalma ve sistemin yükte reset atması vs vs diye gidiyor neyse işte bunlar önemsiz galiba hani PSU ile ne alakası var diyebilirsiniz ama şu PSU'ların 12V kanalı ve korumaları neler?

Def2easy59

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Emir yiğit galata
Kardeşlerim ben kendim kullandım bu psu ları kasanın ledini söndüren bile var cougar frisby ile aynı marka değiller ve olamazlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşlerim ben kendim kullandım bu PSU ları kasanın ledini söndüren bile var cougar frisby ile aynı marka değiller ve olamazlar
İnsanlar boşa demiyor fsp, highpower, corsair seçin diye

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: cici

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Frisby i üreten şirket ülkemizde cougarın dağtımcılığını yapıyor ama merak ettiğim nasıl ismi ürünle beraber geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
SSD de haklı olabilirsin ama şu hava sirkülasyonuna hiç anlam veremiyorum gereksiz mevzular
Kanka SSD nin suyu çıktı. Geçtiğimiz günlerde özellikle kim ''şu ssd nasıldır?'' diye konu açsa illaki birisi gelip bu ssd kronik sorunlu diyordu. Bi SSDye birisi, diğerine ötekisi kronik sorunlu diyor. Şu an sen de konu aç bu ssd nasıl diye samsung hariç illa birileri gelip bu kronik sorunlu alma diyecek bak kesin. Bununla birlikte kasa önerisi isteyen arkadaşlara forumun büyük çoğunluğu bütçesi yetiyorsa dark guardian veya msi mag serisi öneriyor hadi bir de coolermaster masterbox. Fakat hangi SSDler kronik sorunlu bence daha detaylı bir rehber yapılmalı. İstatisliklerle. Şu an ssd markalarının %90ına illa birisi gelip sağlık sorunu var. Ömrü çok kısa diyor.

Def2easy59

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Emir yiğit galata
Bu markalar dışında bir kaç tane psu alınır highpower, fsp, corsair, cooler master, zalman, seasonic,sharkoon, silverstone belkide aerocool hatırladığım kadarıyla abdullah abinin eski bir sistem toplama videosunda kullanmıştı aerocool markasını

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,357
İsim
Hamza Ziya Üstün
Kanka SSD nin suyu çıktı. Geçtiğimiz günler özellikle kim ''şu SSD nasıldır?'' diye konu açsa illaki birisi gelip bu SSD kronik sorunlu diyordu. Bi SSDye birisi diğerine ötekisi kronik sorunlu diyor. Şu an sen de konu aç bu SSD nasıl diye samsung hariç illa birileri gelip bu kronik sorunlu alma diyecek bak kesin. Bununla birlikte kasa önerisi isteyen arkadaşlara forumun büyük çoğunluğu bütçesi yetiyorsa dark guardian veya MSI mag serisi öneriyor hadi bir de coolermaster masterbox. Fakat hangi SSDler kronik sorunlu bence daha detaylı bir rehber yapılmalı. İstatisliklerle. Şu an SSD markalarının %90ına illa birisi gelip sağlık sorunu var. Ömrü çok kısa diyor.
Hocam farkettiyseniz @Emirhandkee nin konusundaki kronik sorunları bilinen ssd leri tavsiye etmiyoruz bunlar sata ssdler, bunlar dışında kingston a400, crucial bx500, samsung ssdler sata olarak tavsiye ediliyor, m2 tarafında ise şahsen jd dışındaki markalar alınabilir diye düşünüyorum

beritankorkusuz

80+ Silver
Sen FRİSBY'in ceo'sumusun da har hafta 500'den fazla satabiliyor diyorsun? Hala savunuyorsun adam atmış 2 konu, sen hala güncel değil diyorsun. Kafayı yicem.
Hocam attığı konulardan başka zaten konu yok o konularda eski konular, ki güvenilir marka diye dediğimiz markanın her hafta 2 tane oluıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Hocam farkettiyseniz @Emirhandkee nin konusundaki kronik sorunları bilinen SSD leri tavsiye etmiyoruz bunlar sata ssdler, bunlar dışında kingston a400, crucial bx500, samsung ssdler sata olarak tavsiye ediliyor, m2 tarafında ise şahsen jd dışındaki markalar alınabilir diye düşünüyorum
Hocam bak sen crucial bx500 önermişsin. Bir arkadaşımız ne demiş? izliyoruz https://donanimarsivi.com/forum/konu/crucial-bx500-480gb-SSD-alinir-mi-iyi-bir-SSD-mi.51275/

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Emin olun türkiyede firsby gp rampage vb ürünleri çok satacak alım gücümüz düük bir o kadar da bilgisiz bir ülkeyiz çocuklar babasına bilgisayar aldıracak sevdiği yayıncının yayınında reklamı yapılan rampage istiyor her şeyi tabi ucuz olunca babasının da işine geliyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hocam farkettiyseniz @Emirhandkee nin konusundaki kronik sorunları bilinen SSD leri tavsiye etmiyoruz bunlar sata ssdler, bunlar dışında kingston a400, crucial bx500, samsung ssdler sata olarak tavsiye ediliyor, m2 tarafında ise şahsen jd dışındaki markalar alınabilir diye düşünüyorum
O listeye m2 SSD'de ekleyecektim ama kronik sorunlu yokmuş.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam attığı konulardan başka zaten konu yok o konularda eski konular, ki güvenilir marka diye dediğimiz markanın her hafta 2 tane oluıyor

Ben ne dense bu forum kurulduğundan beri burdayım ve Technopatta da aktifim. Ama hiç gözüme çarpan Corsair PSU aldım bozuldu, CM PSU m patladı, FSP PSUm rezalet gibisinden konular görmedim. Ama hep frisby PSU m var elektrik faturam kol gibi geldi, Rampage PSU patladı, 600W Gametech PSU var 12V dan 480 veriyor maks. gibi konular çok gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığın Comsis bilişimin testleri falanda yalan dolan kafaları göre yapmışlar bir şey.

İlla tavsiye edicem diyorsan böyle markalardan çıkan sorunların konusu açılınca her şey senin sorumluluğunda dostum çünkü bir sen savunuyorsun bunları.

Top Bottom