Neler Yeni

İnceleme İşte Cevabı -3 Cougar markası Frisby e mi ait ?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Genel olarak "Sistemim açılmıyor", "PSU'dan yanık kokusu geliyor" vs. tarzı konularda hep PSU olarak Frisby markasını gördüğüm için önermiyorum. Ayrıca birkaç yorumunuzu okudum sürekli "yok satıyor" tabirini kullanmışsınız. Bir ürünün yok satması o ürünün kaliteli olduğunu göstermez. Mesela ADATA SU630-650 serisi SSD'ler aşırı satıyor ama bir süre sonra okuma-yazma hızları düşüyor, mavi ekran veriyor vs. kronik sorunlu yani. Ama yok satıyor SSD :)

beritankorkusuz

80+ Silver
Genel olarak "Sistemim açılmıyor", "PSU'dan yanık kokusu geliyor" vs. tarzı konularda hep PSU olarak Frisby markasını gördüğüm için önermiyorum. Ayrıca birkaç yorumunuzu okudum sürekli "yok satıyor" tabirini kullanmışsınız. Bir ürünün yok satması o ürünün kaliteli olduğunu göstermez. Mesela ADATA SU630-650 serisi SSD'ler aşırı satıyor ama bir süre sonra okuma-yazma hızları düşüyor, mavi ekran veriyor vs. kronik sorunlu yani. Ama yok satıyor SSD :)
Hocam Frisby markasının sorunlarını göremedim, bana atar mısınız. Haqqus da sistemlerinde Frisby kullanıyor. Pc Hocası da kullandı.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Hocam Frisby markasının sorunlarını göremedim, bana atar mısınız. Haqqus da sistemlerinde Frisby kullanıyor. PC Hocası da kullandı.
Konu 1
Konu 2
Çok kısa bir araştırma ile bu iki konuyu buldum. Biraz daha araştırsam çok daha fazla bulabilirdim. Ayrıca şahsen Hakan Balcı'nın PC dünyasında pek bilgili olduğunu düşünmüyorum.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Arkadaşlar SSD, RAM ya da herhangi bir donanım sıfır bile olsa arızalı çıkabilir. Ama bu her alınan aynı model cihaz arızalıdır demek değil. Ona kalsa ben sorunlu denen ne varsa hiç sorun yaşamadan kullandım çok kez...
İşte hocam burada risk almamak en mantıklısı değil mi sizce de? Zaten arada ciddi fiyat farkı da olmuyor SSD gibi parçalarda.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,361
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
İşte hocam burada risk almamak en mantıklısı değil mi sizce de? Zaten arada ciddi fiyat farkı da olmuyor SSD gibi parçalarda.
Nasıl fark olmuyor dostum JD ssd ile Samsung ssd arasında dağlar kadar fiyat farkı var.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Ya sapphire markasında Pulse orta Nitro serisi yüksekse Bu Gigabyte frisby cougar markalarıda öyle. Cougar üst-orta seviye frisby dip Gigabyte orta. 45.000 TL sistem toplayan Donanım Arşivi gidipde Frisby koymazdı dimi? (Cougar PSU var)
Rog Thor 1200W kullanmıştı o sistemde.

beritankorkusuz

80+ Silver
Konu 1
Konu 2
Çok kısa bir araştırma ile bu iki konuyu buldum. Biraz daha araştırsam çok daha fazla bulabilirdim. Ayrıca şahsen Hakan Balcı'nın PC dünyasında pek bilgili olduğunu düşünmüyorum.
Hocam dedigimiz max 5 konu bunlar zaten ve bunlar guncel değil, siz cokca goruyorum dediniz

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor

beritankorkusuz

80+ Silver

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Hocam dedigimiz max 5 konu bunlar zaten ve bunlar guncel değil, siz cokca goruyorum dediniz
Çok fazla denk gelmemesinin sebebi, önerilmediği için çoğunluğun bu PSU'ları alıp sorun yaşamamasından kaynaklanıyor.

beritankorkusuz

80+ Silver
Çok fazla denk gelmemesinin sebebi, önerilmediği için çoğunluğun bu PSU'ları alıp sorun yaşamamasından kaynaklanıyor.
Hocam ironi heralde , her hafta en az hazir sistemlerde 500 den fazla satıyor, dun gaming gecesinde stok bitti. Zaten Firsby 650w 80+ kasalarinda bu psu var ,onlarda yok satıyor

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Hocam ironi heralde , her hafta en az hazir sistemlerde 500 den fazla satıyor, dun gaming gecesinde stok bitti. Zaten Firsby 650w 80+ kasalarinda bu PSU var ,onlarda yok satıyor
Hangi hazır sistemlerde bu PSU markası kullanılıyorda yok satıyor? Hiç denk gelmiyorum kaliteli sistemlerde bu PSU'ya. Kaliteliden kastığım 3k'dan başlayan sistemler. Ayrıca gaming gecesinde her ürünün stoğu bitiyor. Bilerek yaptıklarına eminim ama kanıtlayamam. Ayrıca ucuz mala talep çok olur çünkü ucuzdur. Bunu ilk yorumumda verdiğim ADATA SU630-650 serisi SSD'lerden anlayabilirsiniz.

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Hocam ironi heralde , her hafta en az hazir sistemlerde 500 den fazla satıyor, dun gaming gecesinde stok bitti. Zaten Firsby 650w 80+ kasalarinda bu PSU var ,onlarda yok satıyor
Sen FRİSBY'in ceo'sumusun da har hafta 500'den fazla satabiliyor diyorsun? Hala savunuyorsun adam atmış 2 konu, sen hala güncel değil diyorsun. Kafayı yicem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,911
Üyeler
157,845
Son üye
mustikirlac
Top Bottom