Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Mouse imleci sabit durmuyor sürekli hareket ediyor

Arkadaşlar mouse durduk yere bir şey yok iken kendi kendine arada bir aşağı yukarı hareket ediyor kablosuz kullanıyorum Dareu a950 pro 4k modelini nasıl bir çözüm bulabilirim acaba ?
  2. M

Öneri 8k ya kadar ayak uzatması olan oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar boy 1.70 kilo 84 ayak uzatması olan bir oyuncu koltuğu arıyorum 8k gibi bir bütçe ayırdım biraz aşağı yukarı oynayabilirim var mı önerisi olan acaba ?
  3. M

Yardım Oyuncu koltuğu önerisi

6-7k arası kumaş mümkünse ayak uzatma yeri olan f/p oyuncu koltuğu arıyorum exvega falan vardı 8k civarı ama çok zorlamak istemiyorum bütçeyi de ama bulamazsam uygun derseniz de alabilirim. Var mı önerisi olan arkadaşlar kullanıcılar yorum yaparsa daha iyi boy 1.70 kilo 85 1709592977 Arkadaşlar...
  4. M

Bu sistem de anakart yükseltmek gerekli mi yapılırsa nasil bir artı sağlar

Gigabyte B450 Auros Pro AMD Ryzen 7 5700x Asus Tuf Gaming 7900XT Corsair Vengeance 3600Mhz 32Gb Sistem bu şekilde arkadaşlar b550e geçirse bu sistem de ne gibi artıları olur geçmeye değer mi acaba ?
  5. M

Yardım Goodram rgb ram için ramlerin renklerini ayarlamak için driver var mı ?

Beyler var mı bu marka için driver nasıl ayarlayacağım ya bir türlü araştırdım bulamadım kasa ve sıvı soğutma kırmızı yaptım ramler rengarenk yanıyor farklı oldu ya da bunların hepsini aynı renk nasıl yapabilirim acaba tek bir proğramla var mı öyle bir imkan ?
  6. M

Arkadaşıma hediye oyun almak istiyorum ama hata veriyor

Arkadaşlar arkadaşıma cod modern warfare2 alacağım 70dolardan 35e düşmüş hediye etmeye çalışıyorum ama hata veriyor nasıl çözebilirim acaba ?
  7. M

Yardım Klavye kablolu bağlanıyor lakin kablosuz algılamıyor çözüm

Arkadaşlar akko 5087b plus klavyem var bugün durduk yere bağlantı koptu bir şekilde kablolu çalıştırdım lakin kablosuza çevirince algılamıyor driver da bile bağlantı yok olarak gözükmeye başlıyor nasıl çözebilirim ben bunu acaba bilgisi olan var mı 1707328688 Bilgisi olan var mı arkadaşlar
  8. M

Yardım Klavye bir anda çalışmamaya başladı ışıkları yanıyor

Arkadaşlar Akko 5087B plus klavyeye sahibim. Yeğen geldi ışıkları hoşuna gidiyor diye öyle bakınıyordu. Işıklar çalışıyor ama bir anda tuşlar işlevini görmüyor usb çıkarttım taktım olmadı kabloluyla bağlandım yine olmadı ctrl+alt+del+esc ye basılı tutup denedim olmadı nasıl bir çözüm bulmam...
  9. M

Krampon önerisi 1200tl ye kadar

Arkadaşlar arkadaşa 1.2k ya kadar krampon veya hali saha arıyoruz bu fiyatlara en f/p ürün nedir profesyonel olarak değil hafta da bir hali saha da giymeye arıyoruz
  10. M

Vga to hdmi takınca input not supported hatası

Arkadaşlar eski kasama acer marka 19" bir monitör takacaktım baktım monitör vga çıkışlı sadece kasada da dvi ve hdmi var gittim vga to hdmi aldım taktım lakin input not supported hatası alıyorum görüntü gelmiyor nasıl çözebilirim acaba ben bunu?
  11. M

Öneri Oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar kumaş bir oyuncu koltuğu arıyorum aklımda hawk serisi vardı lakin arkadaş geçen gün exvega almış onu önerdi. Özellikle kumaş ve ayaklarımı uzatacağım bir ayak yeri olması önceliğim. Bütçemde 6k civarı ama bu biraz yukarı doğru esneyebilir .Var mı fikri olan...
  12. M

Öneri 3 3.5k ya beyaz kablosuz kulaklık önerisi

Cloud 2den geçeceğim aklımda steelseries 7+ vardı ama bir kaç yorumdan dolayı başka fikirlere de açığım arkadaşlar cloud2 ses kalitesini aratmayacak özellikle beyaz ve kablosuz kulaklık arıyorum 3k ya arkadaştan ss arctis7+ alabilirim
  13. M

🔥İndirim ModArt X11 Sistem AMD Ryzen 5 7500F ve RTX 4060ti 25.999tl

Sistem DDR5 32gb ramli uygun gibi geldi bu bütçe de arayan varsa linki bırakıyorum https://www.itopya.com/modartx11amdryzen57500fasusgeforcertx4060tidualoc8gb16gbddr5500gbnvmem2ssdgefor_h25054
  14. M

Yardım SuperStep guvenilir midir ?

Arkadaşlar skechers ürünleri ve diğerleri burada çok uygun güvenilir mi acaba bu site kendi sitesinde bulamadığım ve bulsam da fiyatı yüksek olan ürünler superstep de daha uygun var mı bilgisi olan atchleticzone gibi site mi yoksa
  15. M

Öneri 300 350tl bandında tkl klavye bilek desteği onerisi

Arkadaşlar mümkünse beyaz veya krem bilek desteği arıyorum bu fiyat bandında var mı önerisi olan
  16. M

Öneri Kablosuz beyaz kulaküstü kulaklık önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi cloud 2 den geçeceğim aonun gibi ses kalitesi olan kablosuz ve beyaz kulaklık arıyorum bütçe 3k çok iyi duruma göre 3.5k olabilir. Önerileriniz var mıdır acaba ?
  17. M

Öneri 9k ya kadar 27" ips 2k monitor onerisi

Max 8-9k ya kadar 2k 27" ips monitör arıyoruz arkadaşlar https://www.hepsiburada.com/dell-g2724d-27-in-165hz-1ms-qhd-adaptive-sync-gaming-monitr-p-HBCV00004SCNJM?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJ%c4%b0&url_src=and-product-detail...
  18. M

Tkl klavye için beyaz bilek desteği

Arkadaşlar Akko marka tkl klavye sipariş verdim bana güzel bir f/p diyebileceğimiz 250 300tl civarı bir bilek desteği arıyorum geçen bulduydum ama kaybettim birisi paylaşmıştı linki hem de akkonun da memnundu var mı böyle deri önerisi olan acaba ?
  19. M

20k ya full sistem önerisi

Arkadaşlar aslında 2 tane kasa arıyorum ama birincisi max 15k ya kasa 2.si ise 20k ya full sistem arıyorum öneri de bulunacaklar yazabilir mi acaba
  20. M

Bu asus cahs back odemesi mi ?

Ben awus rog strix scope nx wireless almıştım sonra sıkıntılı çıkınca iade etmiştim tabi o arada kampanya vardı iade edince başvuru olmaz diye düşündüm ama (daha önce de rog mouse alıp sağ click çalışmayınca iade etmiştim ve Cash back ödemesi olmamıştı) daha önce de de olunca yine olur sandım...
Top Bottom