Neler Yeni

Vga to hdmi takınca input not supported hatası

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Arkadaşlar eski kasama acer marka 19" bir monitör takacaktım baktım monitör vga çıkışlı sadece kasada da dvi ve hdmi var gittim vga to hdmi aldım taktım lakin input not supported hatası alıyorum görüntü gelmiyor nasıl çözebilirim acaba ben bunu?

Arkadaşlar eski kasama acer marka 19" bir monitör takacaktım baktım monitör vga çıkışlı sadece kasada da dvi ve hdmi var gittim vga to hdmi aldım taktım lakin input not supported hatası alıyorum görüntü gelmiyor nasıl çözebilirim acaba ben bunu?
Monitör marka model ve ekran kartı marka modeli yazar mısınız sanırım ekran kartının verdiği çözünürlük ile monitörünki uyuşmuyor ve hata veriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu hata nerede alıyorsunuz bilgisayarı açınca biosa erişim var mı

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör marka model ve ekran kartı marka modeli yazar mısınız sanırım ekran kartının verdiği çözünürlük ile monitörünki uyuşmuyor ve hata veriyor.

Bu hata nerede alıyorsunuz bilgisayarı açınca biosa erişim var mı
Evet biraz araştırdım monitör ekran kartını desteklemiyor güvenli mod sa açmam lazım ama bios da onu bulamadım asus anakart ekran kartı msi 1050 Acer 19" eski top monitör 1920 1080 bile değildir

Güvenli mod fa bios dan nasıl ayarlayabilirim bir türlü bulamadım

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
tv ye bağlayıp çözünürlüğü düşürün hocam bendede aynı sorun var mlsf çok can sıkıcı

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
tv ye bağlayıp çözünürlüğü düşürün hocam bendede aynı sorun var mlsf çok can sıkıcı
Tv değilde kasayı kendi normal.monitorume bağlayıp hz ve görüntü düşürsem kac yapmam lazım görüntüyü acaba

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
monitörle aynı yada daha düşük yapın ki ekran açılsın
diğer monitöre taktım özelliklerine b aktım 1366 768 yazıyordu öyle yaptım tekrardan taktım yine düzelmedi neden anlamıyorum ya 60hz 1366x 768 yaptım monitör acer p196hqv modeli

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
diğer monitöre taktım özelliklerine b aktım 1366 768 yazıyordu öyle yaptım tekrardan taktım yine düzelmedi neden anlamıyorum ya 60hz 1366x 768 yaptım monitör acer p196hqv modeli
o zmn bilmiyorum hocam input not supported genelde desteklenmeyen çözünürlükteyken oluyor

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
o zmn bilmiyorum hocam input not supported genelde desteklenmeyen çözünürlükteyken oluyor
Yani kasa çalışan kasa şuan ki monitörümde çalışıyor monitör ise eski ama kuzendeydi kendine 165hz alınca geri aldım monitörü dedim 2.pc yi kurayım enteresan açılmıyor şaştım kaldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,814
Üyeler
140,701
Son üye
KeremZ
Top Bottom