Arama sonuçları: *

1. F

Çözüldü✓ 8+4 gb ram sıkıntı çıkartır mı ?

8 gb ucu ucuna yetiyor günümüzde 12gb 2 yıl daha götürür rahatça
  2. F

Devamsızlık 5 olunca mı belge alamıyoruz 5'i geçince mi

biz sınavlardan sonra tüm sınıf gitmiyoruz yoklama alınmıyor
  3. F

Çektiğim fotoğraflar sizce nasıl, gelişirmi?

çok teşekkür ederim aktardığın bilgilerden dolayı
  4. F

ceza alırmıyım yarın atarım olmadı
  5. F

fotoğraflarımı instagram'da paylaşıyorum, reklam amaçlı değildir yorumlarınızı buraya yaparsanız sevinirim. @pluvoi
  6. F

Netflix Dizi-Film Önerisi

Westworld 10 numara 5 yıldız bilim kurgu
  7. F

Netflix kore dizisi önerisi ?

Sek erkek Viking izler :)
  8. F

Dolar düşer mi düşerse ne yapılır ?

Doların düşmesi çok zor. Yatırım yapacaksan kripto paralara yönelmeni tavsiye derim
  9. F

TurkNet internet problemi

cevap verseler keşke yine de çözemiyorlar gerçi Google den araştırarak kendim çözüyorum 2 saat geç cevap alıyorum sanki 10 kişi çalışıyor koca firmada 1625222992 2 saat sonun dada Türk telekomun verdiği verileri atıyorlar ben napayım bunları bana şunu şunu yap de çözeyim sorunu tek eksikleri...
  10. F

TurkNet internet problemi

evet arkadaşlar 1 gündür dsl ışığının yanıp sönmesinden dolayı int. kullanamıyoruz bu yazıyı yazarken tekrardan git gel oldu bunun sorunu nedir acaba tüm kabloların yedeğini taktım kullanabildiğim zaman ise 3mb int. hızı alıyorum önceden 40mb 45 arasıydı umarım bilgisi olan vardır 1625222638...
  11. F

4000 TL telefon önerisi

Çok teşekkür ederim ozaman geldiğinde iyice kontrol edicem açıklık var ise iade
  12. F

4000 TL telefon önerisi

Kasasında esneme tarzı yazılar okudum bilginiz varmı acaba tam alacakken denk geldim aklımı karıştırdı
  13. F

4000 TL telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar 4000tl nin altında olması şartıyla telefon önerir misiniz? tarafsız cevaplar bekliyorum Samsung a 52 ve redmi note 10 pro arasında kaldım diyebilirim Poco modellerini eledim 🔫
  14. F

Fifa 21 online kol sorunu

Bi arkadasla olnadi ama diğer arkadaş ne yaptıysa düzeltti
  15. F

xPrime koltuk alınır mı??

hawk modelini piyasada xprime titan ile kıyaslayın farklı forumlarda soran çok olmuş araştırdım hawk da tekerlek plastik gibi gözüküyor ve süngeri ince uzun ömürlülük açısından Titan modelinede bi göz atın derim.
  16. F

XPrime King Oyuncu Koltuğu Alınır Mı?

sancağı bilmiyorum ama 15'li alma bence büyük markaların küçük koltuklarından uzak durun yakınımda denedim oturma alanı olsun bi kaç farklı özelliği olsun kısıtlı aynı fiyata aldığımız xprime king den eksik kalmış
  17. F

Xprime Zeus V2 nasıl?

bu fiyat bandında en iyi bence hem dökme sünger olması ve diğer modellere göre şık olması + 1624027176 xdrive da 140 şikayet ofisel+xprime da 80 https://www.sikayetvar.com/karsilastir/ofisel-vs-xdrive
  18. F

max 8.5 k laptop onerisi

bunun üstüne 8gb ram ekleme yaptır 8 yetmez güven bana
  19. F

max 8.5 k laptop onerisi

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-6-6/ monster (: adamdır
  20. F

Fifa 21 online kol sorunu

Arkadaşlar Fifa 21 de arkadaşla girerken 2 mizden birinin kolu çalışmıyor oto olarak klavyeye atıyor oyun içinde düzeltemeiyoruz. ne yapabiliriz ?
Top Bottom