Arama sonuçları: *

• Users: tunathesir
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

PC'nin RAM slotlarının zamanla PC tarafından zorla düşür(t)ülmesi

Dostlar selamlar. Ben birkaç sene öncesinde bir pc toplamıştım fakat yaptığım en büyük hata anakartı aldıktan sonra RAM uyumluluğuna bakmayıp kafama göre ram almaktı. Elimde Rog strix x-570 e gaming anakart ve Gskill TridentZ 4000 mhz 4x8 32gb (F4-4000C18Q-32GTZR) ramler var. Zaten ilk...
  2. T

Sebebini bilmediğim görüntü gelmeme sorunu

İyi günler. Dün sabah PC'yi açmaya çalıştığım da monitörüme ekran gelmedi. İlk başta ne olduğunu anlamadım. Yalnız daha sonra anakartıma baktığımda Q-code ekranında 02 hata kodu ve anakartn sağ üstündeki ışıklarda VGA ışığının yandığını gördüm. İlk başta BIOS güncellemek geldi aklıma. Anakartın...
  3. T

Anakartta BOOT a erişememe

Arkadaşlar selam. Yeni PC topladım. Yalnız Boot a erişmeye çalışırken sıkıntı yaşıyorum ss de gördüğünüz gibi anakart ASUS x-570 E Gaming. f8 ESC f10 DEL her tuşu dendim ama bi türlü erişemedim. Windows u da kurarken "https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO" direkt olarak...
  4. T

(Yardım Lazım) Obsidian 500D RGB SE ve Arctic Liquid Freezer II 280

Selamlar tekrardan. Elimde obsidian 500d rgb se kasa ve liquid freezer II 280 soğutucu var. Ben bunları bugün monte etmeye kalktığımda, bilioyrsunuz kasyla beraber ön tarafta 3 tane Corsair LL120 fan geliyor yalnız üst taraf boş geliyor. Soğutucumu bugün üst tarafa monte etmeye çalıştığımda...
  5. T

BİOS FLASHBACK ve Commander Pro

Arkadaşlar selamlar. Biraz detaylı anlatacağım ondan dolayı uzun olabilir. Ben şuanda bir masasüstü topluyorum. Her şey hazır bir tek işlemcim kaldı onu da ryzen 7 5800x alcam. Elimde anakart olarak ASUS X570-E Gaming mevcut. Biliyorsunuz bunun için BİOS update gerekli. Toplayacağım ilk masaüstü...
  6. T

Anakart Uyumluluğu

İyi günler benim birkaç tane sorum olucaktı 1-ROG Strix X570-E Gaming anakart ile tüm g skill trident z rgb ramleri uyumlu oluyor mu ( işlemcimi amd seçicem) şöyle örnek veriyim( https://www.gskill.com/products/1/165/167/Trident-Z-RGB-(For-AMD) ) şurada amd için diyor yalnız ayriyeten (...
Top Bottom