Arama sonuçları: *

1. lil celux

İşlemci değişimi yaptım ekran gelmiyor

evet sonradan farkettim simdi eski işlemcide görüntğ vermiyor bunun sebebi nedir
  2. lil celux

İşlemci değişimi yaptım ekran gelmiyor

Merhabalar aktif sekilde r5 3600 4060 b450m k kullanıyorum ekran kartını yeni değiştirdim ve işlemciyide değiştirmek istedm r7 5700x satın aldım kurulumunu yaptım fakat ne yaparsam yapayım ekrana bir türlü görüntü gelmiyor b450m analartına uyumlu diye bilşyorum arastırmıstım fakat görüntü...
  3. lil celux

B450M K R5 5600 uyumlumudur

asus b450m k modelini kullanıyorum işlemcimi değiştireceğim halihazırda r5 3600 kullanıuyorum r5 5600 a geçiş yapacağım uyum sağlar mı
  4. lil celux

Yeni ekran kartı tavsiye

öneriler için teşekkürler arkadaşlar GIGABYTE GeForce RTX 4060 Gaming OC 8GB GDDR6 DLSS 3 128 Bit Ekran Kartını satın aldım fiyatı biraz daha uygun geldi tekrardan sağolun
  5. lil celux

Yeni ekran kartı tavsiye

2.ellere bakıyorum suanda 7500 8000 civarlarında var birde rog strix 2080 buldum kutulu faturalı 6.5k performansıda gayet güzel ikisi arasında gel gitdeyim
  6. lil celux

Yeni ekran kartı tavsiye

Hocam rx6600 ü duydum fakat nvidia istiyorum
  7. lil celux

Yeni ekran kartı tavsiye

Merhabalar yaklasık 3.5 yıldır 1660super ekran kartını kullanıyorum artık oyunlarda eski performansı yok genelde rust oynuyorum değiştirme kararı aldım cok fazla bir bütcem yok maasım kadar bir bütcem var...
  8. lil celux

şuan fifa 23 indirebilirmiyim

Siteyi bayadır kullanıyorum 2021 den beri cok hesap aldım bir o kadarda hesap sattım güvenilir süper bir hizmet ama sadece ofline oynayabileceğini unutma ultimate team tarzı şeylere giremezsin kariyer oynarsın
  9. lil celux

smok Rpm 85 Pod Kit almayı düşünüyorum güzelmidir?

Yaklaşık 3 4 aydır solus g box kullanıyorum dumanı yeterli gelmiyolar 1 2 yıldırda nargile içiyorum fakat işyerinde böyle bir imkanım olmadıgı için bu tarz elektronik nargilelere bakmaya basladım kullanan varsa nedir açıklayabilir mi
  10. lil celux

Windows 10 Enterprise windowsu etkinleştir

Merhabalar windows 10 enterprise sürümünü kullanıyorum ve windowsu etkinleştirmek istediğimde böyle bir hata alıyoruj çözümü nedir
  11. lil celux

Fifa 23 acarken kapanıyor

Merhabalar fifa 23 yaklasık 5 aydır bende var hiç böyle bir sorunla karsılasmadım oyunu açıyorum kayıtlı olan profile girdiğim an oyun kapanıyor sildim yükledim repair attım fakat düzelme yok sebebi nedir
  12. lil celux

80 150k arası temiz motor 250cc yada 600f

Hocam kimse 250sr önermiyor bana kalırsada alma 151 i geçmiyor diyorlar piyasası hızlı değil pulsar rs 200 2021 kasalar 155 görüyor ve piyasası parçası cok hızlı bence bajaja bakabilirsin
  13. lil celux

veya sınırları zorlarsam 450 sr istiyorum fakat kronik 170 sonrası kafa sallaması beni biraz tedirgin etti acıkcası
  14. lil celux

Cyberpunk oynanır mı?

Oynanır farklı bir tad cyberpunk çoğu hata ve bug düzeltildiği söyleniyor bayadır oynamadım fakat gayet eglenceli oynanır ve alınır
  15. lil celux

Elimde halihazırda full extralı driftim var calısıp üstüne koyup yeni motor alacağım aklımda rs 200 yada eski kasa mt25 var fakat gönlüm racingden yana ama r25 sevmiyorum öneri varsa sevinirim
  16. lil celux

Kızın giyimine laf eden yaşlı adam: Ya ben 76 yaşındayım beni tahrik ediyorsun

Herkes özgür ve istediğini giyer bitti uzatmaya gerek yok
  17. lil celux

10 üzerinden kaç verirsiniz?

10 numara dostum güzel günlerde kullanman dileğiyle
  18. lil celux

Aşık Olunan Kızdan Red Yemek

Dostum bunlar ufak acılar yıkılıcak hiç bir şey yok kendini toparlaman lazım hayat durmadı devam ediyor tribe girmenin anlamı yok seni az da olsa anlayabiliiyorum fakat hayata küsmene gerek bir şey yok hobiler edin bir işe gir zaten 3 5 ay sonra unutuyorsun arada aklına geliyor gülüp geçiyorsun...
  19. lil celux

Kulaklık önerilerinizi bekliyorum

2 yıl kadar bu kulaklıgı kullandım ses kalitesi ve mikrofon kalitesi gayet başarılı sevdiğim özelliklerden biride mikrofonun takip cıkması oldu basslarıda güzel veriyor ve kendi mikrofonunda ses parazitlerini temizleme gibi bir özelliği vardı ben memnun kaldım öneririm hocam.
  20. lil celux

Fps normalinden düşük

hocam ekran kartını güncel değilse güncelleyebilirsin kimisde oyunlardan kaynaklanıyor bazen bendede oluyor 1 patch sonra düzeliyor pc kasasını açıp temizleyedebilirsin faydası olur.
Top Bottom