Neler Yeni

Aşık Olunan Kızdan Red Yemek

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yigitsenol
Selam. Ben dershanedeki bir tane kıza çok aşık oldum ve ona biraz gezelim mi dedim o da kabul etti. Günde 4-5 saat geziyoruz. Futbol, internet kafe falan bir de abur cubur vs yiyoruz. Ben daha fazla dayanamadım ve dedim ben senden hoşlanıyorum, o da dedi ben seni kardeşim olarak görüyorum. Sonra ben bununla konuşmayı kestim. Kestim derken fazla konuşmuyorduk, günaydın ve iyi geceler diyordum. 1 hafta sonra kız bana şey dedi, ben senden hoşanmaya başladım dedi ben de dedim ben de senden hoşlanıyorum dedim ve 2 gün sonra kız şey yazdı: Benim sevgilim var dedı ve ben yıkılmıştım. Ne yapmalıyım sizce?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Never mine dude! Push the next button!

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,362
İsim
Emir Bayram
Selam. Ben dershanedeki bir tane kıza çok aşık oldum ve ona biraz gezelim mi dedim o da kabul etti. Günde 4-5 saat geziyoruz. Futbol, internet kafe falan bir de abur cubur vs yiyoruz. Ben daha fazla dayanamadım ve dedim ben senden hoşlanıyorum, o da dedi ben seni kardeşim olarak görüyorum. Sonra ben bununla konuşmayı kestim. Kestim derken fazla konuşmuyorduk, günaydın ve iyi geceler diyordum. 1 hafta sonra kız bana şey dedi, ben senden hoşanmaya başladım dedi ben de dedim ben de senden hoşlanıyorum dedim ve 2 gün sonra kız şey yazdı: Benim sevgilim var dedı ve ben yıkılmıştım. Ne yapmalıyım sizce?
soğuk su iç ve kızı unut

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Berken
unut gitsin

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,944
İsim
tümen dağ
Unut gitsin deIi GönIüm agIamakIa gecmez Ömrün,
onun icin yanma artik Gün tükenir diIenir Ömrün,
Seveni gördüm sen degiIsin, dönme ZaIim, dönme Hain Ya…

Senin sevdiğin seni sevmez senın sevmediğin seni sever hayat işte çok komık değil mi

lil celux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alper Yılmaz
Dostum bunlar ufak acılar yıkılıcak hiç bir şey yok kendini toparlaman lazım hayat durmadı devam ediyor tribe girmenin anlamı yok seni az da olsa anlayabiliiyorum fakat hayata küsmene gerek bir şey yok hobiler edin bir işe gir zaten 3 5 ay sonra unutuyorsun arada aklına geliyor gülüp geçiyorsun seviliyorsun dikkat et.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,895
Üyeler
143,247
Son üye
AlperBABA21
Top Bottom