Neler Yeni

Bayramda Memlekete Gitmediğim İçin Maruz Kaldığım Durumlar

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
seni az çok tanıyan ve tavırlarını gören biri olarak hayat seni yormuş abi ve bu yorgunlukları atmanı sağlayan kişi görüşlerime göre (adını söylemiyim rahatsız olabilirsin himata diycem)senin himata abladan başkası değil.onunlayken genelde çoğu zamandan mutlu oluyorsun bence onun dışındakileri kafaya takma ve önemseme bu seni daha da yıpratacaktır.ayrıca bu yaşta yuvanı kurmaya çalışman örnek alacağım bir davranış kesinlikle yaşıtların ailesinin parasını yiyip geçici sevgili yapmasına rağmen sen paranı kazanıyorsun ve hayatının aşkını şimdiden bulmuşsun.ailenin ayrılma hikayesini bilmiyorum fakat 18 yaşını geçtiğini anlamamışlar gibi duruyor bunu onlara hatırlatmak için ufak yardımlar gönderebilirsin.annen babana olan gerginliği yüzünden sana da fark etmeden kızıyor olabilir takmamaya çalış.uzun yoldan geldim çok yazamadım discorddan uzun konuşuruz istersen nickim değişti Tommy Miller ben :).
Tanıdım seni merak etme teşekkür ederim düşünceli yorumun için kardeşim 🖤

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Muhammet Çağrı
Tanıdım seni merak etme teşekkür ederim düşünceli yorumun için kardeşim 🖤
sağol abi ne demek :) bu arada nitro sözünü boşver sıkıntılıymışsın şuan anladığım kadarıyla yük olmasın :peepokalp:.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1

CRØXY

80+ Silver
Dahası