Neler Yeni

Çözemediğim Tek kişisiniz Hanımefendi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sezer Garip
Klasik lise dönemi aşkını bende yaşadım. Allahım karşındaki insanı bu kadar mı sever bir insan, saçma gelirdi bir aralar. Ama artık bu zehri yaşadığım için sadece üzülüyorum.
Bir kızla konuşuyordum arkadaşlar bazı olaylardan ötürü kötü bir mesajlaşma ile görüşmeyi sonlandırdık ( 4 ay görmedim) bu dönemden önce de açılmıştım ama o kadar güzel bir şekilde reddetti, arkadaş kalalım dedi. Anlam veremedim, o zaman neden dedim ?
hala unutmamış ki okullar yaz tatilinden açıldıktan sonra bile hala trip atıyor,, o öfkeli bakışlar yanımdan geçerken değmemek için extra çabalar... 2 arkadaşı var ilk kız geçiyor kızın yanından geçerken diğer 2 kız arkadaşları ikimize bakıyor üzgün bir şekilde. İşin garip yanı ne kadar nefret eder gibi davransak ta birbirimize inanılmaz saygımız var hem de aşırı derecede. 1 ay bekledim bu 1 ay içinde birbirimizden özür diledik, bir şekilde okul dışında yakaladım kızı kolundan çektim konuşmamız gereken konular var dedim. Beni görünce eli ayağı birbirine dolandı, kulağındaki kulaklığı çıkar diyorum mal mal yüzüme bakıyor.
bu olaydan 2 hafta sonra ilk defa hoşlanıyorum senden dedim, şaşırdı yine. Bilemiyorum dedi... hani çirkinsem eyvallah çekip giderim dedim ama yok kardo öyle bir şey. Kız beni yakışıklı da buluyor kulağıma öyle fısıltılar da geldi. Sohbetim mi sarmıyor dedim ? sohbetin sarmasa senle konuşmaya tenezzül etmem dedi. Ne o zaman dedim 3. şahıslar mı var aramızda dedim, hayır dedi. Eski anılardan konu açıldı, yaz tatilinde seni teyzeme anlattım dedi o da seni biliyor ve üzüldü dedi bana. ( Ne yapmaya çalışıyorsun kız ?) Arkadaş kalalım dersen ben senin için saydam birine dönüşeceğim dedim. Bu bana zarar verir dedim.
Sonra tamam deneyelim dedi bana, ( asla zorlamadım istemezsen anlarım dedim.) beraber çikolatalı süt içmeler falan mutluydu yada bana öyle gözüküyordu ?
Ama kim neden kendine böyle bir işkence yapar ki ? zorla bir insanı sevemezsin ya ? sevmezsen de deneyelim demezsin ? Arkadaşlar size soruyorum, hoşlanmadığınız bir insanla çıkmazsınız değil mi ? en azından deneyelim demezsin ya ?
2 gün çıktım bunla, biliyorum bir şeyler var. Akışına bıraktım ve bana arkadaşım olarak görüyorum dedi. Yani bilemiyorum ama sana çok değer veriyorum ve seni üstün görüyorum lütfen üzülme dedi. Israrla arkadaş kalmak istedi bende tamam dedim ama içim paramparça. Matematik netlerim tavan yaparken bu olaydan ötürü düşüyor kafam dağılıyordu bu olayı çabucak sonuca kavuşturmam lazımdı.
Geçenlerde tek başıma takılırken yanıma gelip yanımdan hızlı hızlı geçiyorsun neden böylesin selam da vermiyorsun dedi hop yine aynı terane, aramız şu an çok değişik beyler. Ne arkadaşız ne sevgiliyiz ne küsüz, birbirimizi çok iyi tanıyoruz, sadece selam veriyoruz birbirimize bazen bazen de susuyoruz...
Galiba 2. seçenek olarak görülüyorum hatta galiba değil mümkün bir ihtimalle öyle
hani şöyle diyeyim 2 tane ayakkabınız var, bir tanesini her gün giyiyorsunuz ve gayet şık hoş bir ayakkabı, diğerini de saklıyorsunuz, 2. ayakkabı da güzel ama diğeri daha hoş olduğu için 1. ayakkabıyı giyiyorsunuz. 2 ayakkabıyı da atmak istemiyorsunuz öyle dursun bir zaman değerlendiririm, kimseye de vermem mantığı...
Galiba ben o 2. ayakkabıyım...
Saygılar
Serkan...

Kara*

80+ Silver
Geçmiş olsun kardo durumun aynı Behzat Ç. Harun & Eda aşkı hikayesi gibi olmuş. Kız seni görünce psikolojik olarak etkilendiği için belki de bunları yaptı sana. Tripler sonra dayanamayıp hadi deneyelim, sonra yine arkadaş kalalım, sonra yine sana değer veriyorum çok üstünsün ayağı, genelde bu cümleleri konuşanlar daha öncesinde bir şeyler yaşamış oluyor. Yaşamasa bile kibar haliyle git diyor işte olmuyor sevmiyorum demenin farklı yolları, ama aynı şekilde duygularına hakim olamıyor çok kararsız kalıyor.

Sen kızı istediğin kadar tanı huylarını, karakterlerini, öğren bir seviyor bir sevmiyor yapan birisinden baştan olmaz zaten belki ilk aşkı durumu olduğu için derinden sarsıyor. İnan senin seviyenden daha iyi birisini bulsun direkt ona bu huyları yapmadan bağlı kalır, kızlar sandığın kadar sevip sevmeme oyunlarını çok iyi yaparlar üstune tecrübe kazanıyorsa eğer seçenekleri sınırlı olur. Misal ya daha iyi birisini bulduğu an eskisi gibi olmaz ya da hoşlanacağı kişiye iyice onu okumadan hislerini belli etmez. Hayatın devam ediyor burada gelip takma kanka demek istemem anlıyorum seni, uzun bir süre bu konu yoracak ama zamanla artık eskisi gibi düşünmeyeceksin, yine tabii ki hem tecrüben hem acın kalacak. En fazla içinden onu kinlendirerek bitirmeye çalışırsın gerisi senin hayatın bilirsin, kendini soyutlama her kız aynı değil sadece günümüz kızları ciddi bizler gibi kişileri sevmeye pek sıcak bakmıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,702
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom