Neler Yeni

Yaşadığım aşırı saçma bilgisayarcı problemseli

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yusuf Mert Tatar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar/Yazılım/Mühendislik
Tamam aradan 1 gün geçmiş neden bir şey yapmıyorsun ?
Yaptık şuan arabadayız hatta güncelleme yapmıştım buyur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haberler var:

Babam elemanı tanıyordu ya eskiden de böyle böyle işler yapmış hatta bazı videoları varmış bunları yapıp müşterinin malını satarken çektiği videolar tehdit ettik elemanın arka depoda doluymuş zaten bi girdik depoya hayvan kadar kart var... 4080 mi dersin 4090 mı dersin ne ararsan var farklı farklı markalardan daha da acısı 4080 super bile var.. yani yakın zamanda bize yaptığının aynısını başka birine daha yaptı büyük ihtimalle neyse kendi konuma döneyim elemandan yükseltme şeklinde herşeyi 0 şekilde aldık babam bu videolarla tehdit fln etti işte 4070 e geçmil oldum sıfır model faturalı 1 sene 10 ay garantili (itopya) eski işlemciyi vs. de değiştirdik 7 7700x3d yaptırdık kasada duruyor ama hallettik 2000 lirayı da geri alacaktık da babam değmez o kadar alacağımızı aldık falan dedi çıktık şimdi kasayla mutluyum. O kadar emek boşa gitmedi ama yine de babam diyor ki tüketici mahkemesine falan verelim diyor bilemedim şimdi tehdit ettikten sonra THM'ye verirsek başımıza sorun çıkarmı neyse böyle bitti işte kısacası
.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Yiğit
Haberler var:

Babam elemanı tanıyordu ya eskiden de böyle böyle işler yapmış hatta bazı videoları varmış bunları yapıp müşterinin malını satarken çektiği videolar tehdit ettik elemanın arka depoda doluymuş zaten bi girdik depoya hayvan kadar kart var... 4080 mi dersin 4090 mı dersin ne ararsan var farklı farklı markalardan daha da acısı 4080 super bile var.. yani yakın zamanda bize yaptığının aynısını başka birine daha yaptı büyük ihtimalle neyse kendi konuma döneyim elemandan yükseltme şeklinde herşeyi 0 şekilde aldık babam bu videolarla tehdit fln etti işte 4070 e geçmil oldum sıfır model faturalı 1 sene 10 ay garantili (itopya) eski işlemciyi vs. de değiştirdik 7 7700x3d yaptırdık kasada duruyor ama hallettik 2000 lirayı da geri alacaktık da babam değmez o kadar alacağımızı aldık falan dedi çıktık şimdi kasayla mutluyum. O kadar emek boşa gitmedi ama yine de babam diyor ki tüketici mahkemesine falan verelim diyor bilemedim şimdi tehdit ettikten sonra THM'ye verirsek başımıza sorun çıkarmı neyse böyle bitti işte kısacası
dersini almıştır bundan sonra kimseyi enayi yerine koymaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Yav kardeşim. Bilgisayarla ilgili bir sıkıntı olduğunda herhangi bitşey olduğunda önce buraya gel bi sor başkaları ne diyor bu konu hakkında diye bi sor. eline mi yapışacak sanki konu açmak parayla mı?

ne demek yani 4060 çıkarıp 580 takmak? adam böyle kazıklayabileceğini nasıl düşünebilir allam yarabbim ya resullalah

SeryXS

80+ Bronze
Dükkanı Google haritalar olarak buraya atarmisin çok merak ettim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Konu trol gibi geldi, böyle bir olay yaşayan birisi o adama paramparça eder. Kaldı ki ses çıkarmamaktan bahsediyorsun.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
ege erdem demirelli
Konu trol gibi geldi, böyle bir olay yaşayan birisi o adama paramparça eder. Kaldı ki ses çıkarmamaktan bahsediyorsun.
Banada biraz oyle izlenim verdi. Herhangi biri benim 5800X3D satip 4790 veya RTX 4060 TI 16GB satip RX580 taksa adami parcalarim orada.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,283
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Eğer konu troll degilse cok kötü olmuş ya okurken valla çok üzüldüm senin adına hep diyorum mahalle bilgisayarcılarina güvenmeyin keşke götürmeden konu acsaydin ben sana bizzat destek olurdum birlikte yapardık ne gelirse tanıdık dan gelir zaten istersen baban ile görüşeyim senin için ya da elimden ne geliyorsa yapabilirim bu durum beni çok etkiledi çünkü çok üzgünüm yazık olmuş Allah bildiği gibi yapsın haram olsun ahlaksız adam insanlık yoksunu daha bişeyler derdim de yasak olmasa neyse sağlık olsun kardeşim üzülme dicem ama üzülürsün böyle durumda bu da gerçek babanın da anlamaması adama güvenmesi zaten olayı kitliyor maalesef hayırlısı olsun artık yapacak bir şey yok

Bu arada benim başıma gelse o dükkanı adamın başına yıkardim açık net

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
1) kurgu değil

2) aile baskısı sıkıntılı

Ama minik bir güncelleme babam fiyatları görünce şok geçirdi dükkana gidiyoruz şuan
zekama bayiliyorum ya

Haberler var:

rx 580 i de bana ver barı

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
eski parçalarını geri vermesini söyle aksi halde davacı ol tehdit et adamı büyük kazık valla nasıl yüzsüzlük bu resmen hırsızlık

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Mehmet Aslan
Konu troll değilse bilgisayarcının google sayfasını atar mısın ? Merak ettim neresiymiş orası :)

Top Bottom