Arama sonuçları: *

1. E

Yardım Loghitech G27 Ortalamama Sorunu

Dostum iyi günler aynı sorun şuan bende de var sen nasıl bir çözüm yolu izledin yardımcı olursan sevinirim
  2. E

Logitech g27 kalibrasyon sorunu

g27 Direksiyon setim kalibrasyon sorunu verdi bildiğiniz güvenilir servis var mı? Servis seçerken ne gibi yollar izlemeliyim
  3. E

Üniversite için laptop önerileri

çok teşekkür ederim hocam Artvinde yaşıyorum
  4. E

Üniversite için laptop önerileri

https://www.trendyol.com/casper/excalibur-g870-1265-dfa0x-b-intel-core-i7-12650h-32gb-ram-1tb-nvme-ssd-6gb-rtx4050-freedos-p-672157475?boutiqueId=61&merchantId=114258 Öncelikle herkese hayırlı akşamlar dilerim. Mimarlık 1.sınıfım,ödevlerim ve dersler için laptop bakıyorum. mimarlık programları...
  5. E

itopya garanti sorunu

itopya üzerinden 1 yıl kadar önce corsair void elite kulaklık aldım kulaklıkta bir takım problemler oldu cızırtı sorunu vs. garanti sürecini başlatmak istedim ilk mail yoluyla ulaştım bana garanti üzerindeki numarayı aramamı söyledi fakat aradığımda 1 2 saniye çalıp kapandı ikinci olarak direk...
  6. E

Oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Bu sistem yeterli olur mu?

güç kaynağını bıraz daha yükselt bide 240gb ssd yetmez 1tb hardisk alabılırsen al
  7. E

mouse gidip gelme problemi

programı ındırdıkten sonra mouse a bir şey oldu başka bilgisayarda normal bi şekilde çalışıyo ama programı denetım masasından kaldırmış olmama rağmen mouse normale donmedi
  8. E

RDR 2 kol ile oynama sorunu

RDR 2 oyununa bir türlü kol bağlayamadım internet den baktım xinput adlı programı öneriyor çoğu kişi fakat nerden indireceğimi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
  9. E

mouse gidip gelme problemi

Bilgisayara bir program indirdikten sonra kulağım mouse gidip geliyo ışıkları vs kapanmıyo ama takılıyo başka bilgisayara taktığımda normal bi şekilde kullanıyorum programı kaldırmış olmama rağmen sorun çözülmedi yardımcı olursanız sevinirim
  10. E

BU DEVİRDE G27 ALINIR MI

g27 tercih etmelimiyim
  11. E

UCUZ VİLLA ONERISI (balıkesir,mersin,antalya,izmir,aydın,)

olur tatıl yerı olsun da
  12. E

UCUZ VİLLA ONERISI (balıkesir,mersin,antalya,izmir,aydın,)

Agalar yaz ıçın arkadaşlarla (5kişi) tatil planı yapıyoruz kişi başı 1500tl villa oneriniz varsa yazarsanız sevinirim şimdi den teşekkür ederim
  13. E

Netflix dizi önerisi

dizi önerisi lazım
  14. E

500tl kulaklık onerısı

500tl kulaklık onerisi
  15. E

somic oyuncu kulaklığı

https://tr.aliexpress.com/item/1005002210443813.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3ac13227rkkTX0&algo_pvid=null&algo_expid=null&btsid=0bb0624516207070043358891e4ad5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_...
  16. E

rainbow six siege de intel i5 10600 ısınma sorunu

rainbow six siege oynarken 90 dereceye kadar geliyor aynı işlemciyle aynı sorunu yaşayan varmı? (stok soğutucu)
  17. E

amd ryzen 3600 hakkında

aynen
  18. E

amd ryzen 3600 hakkında

amd ryzen 3600 ün içinde ekran kartı varmı malum ekran kartı stokları olmadığı için 😔
  19. E

valorant karakter açılma ekranı gelmiyor

denedim fakat olmadı :(
  20. E

valorant karakter açılma ekranı gelmiyor

evet 100 fps oynuyorum disk de 5400rpm
Top Bottom