Neler Yeni

Yardım Loghitech G27 Ortalamama Sorunu

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Merhaba herkese dün 2. el olarak loghitech g27 aldım. Çok temiz ambalajları bile sökülmemiş daha ama bir sorun var direskiyonu 900 derece sağ veya sola çevirdiğimde direksiyon kendini hafif sola doğru ortalıyor. Ve bu olduktan sonra bir kez daha 900 derece çevirdiğimde biraz daha sola dönüyor ve böyle devam ediyor. Örneğin Ets 2 de direksiyonu 900 derece çevirdiğimde ve direksioyn kendini ortaladığında kendi direskiyonum sol da duruyor ve oyundaki direksiyonda bunu düz olarak algılıyor. Yani ben kendi direskiyonumu tam ortaya getirdiğimde oyundaki direksiyon onu hafif sağ da olarak algılıyor. Bu sorun sadece usb sini takıp çıkarınca düzeliyor ama sonra yeniden 900 derece döndürdüğümde aynı sorun oluyor. Önerebileceğiniz bir şey varmı ?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunları dene. ben denemedim ama araştırarak bir şeyler deneyebilirsin.

çok teşekkürler hepsini deneyeceğim fakat direksiyonun içini açma gibi cesaretim yada bilgim yok elektronik tamirciye yada bilgisayrcıya falan götürsem anlarmı acaba

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
çok teşekkürler hepsini deneyeceğim fakat direksiyonun içini açma gibi cesaretim yada bilgim yok elektronik tamirciye yada bilgisayrcıya falan götürsem anlarmı acaba
yetkili servisle görüşebilirsin. garanti olmasa da ücretiyle bakarlar.

EfeAltun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Altun
Merhaba herkese dün 2. el olarak loghitech g27 aldım. Çok temiz ambalajları bile sökülmemiş daha ama bir sorun var direskiyonu 900 derece sağ veya sola çevirdiğimde direksiyon kendini hafif sola doğru ortalıyor. Ve bu olduktan sonra bir kez daha 900 derece çevirdiğimde biraz daha sola dönüyor ve böyle devam ediyor. Örneğin Ets 2 de direksiyonu 900 derece çevirdiğimde ve direksioyn kendini ortaladığında kendi direskiyonum sol da duruyor ve oyundaki direksiyonda bunu düz olarak algılıyor. Yani ben kendi direskiyonumu tam ortaya getirdiğimde oyundaki direksiyon onu hafif sağ da olarak algılıyor. Bu sorun sadece usb sini takıp çıkarınca düzeliyor ama sonra yeniden 900 derece döndürdüğümde aynı sorun

oluyor. Önerebileceğiniz bir şey varmı
Dostum iyi günler aynı sorun şuan bende de var sen nasıl bir çözüm yolu izledin yardımcı olursan sevinirim

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
Merhaba herkese dün 2. el olarak loghitech g27 aldım. Çok temiz ambalajları bile sökülmemiş daha ama bir sorun var direskiyonu 900 derece sağ veya sola çevirdiğimde direksiyon kendini hafif sola doğru ortalıyor. Ve bu olduktan sonra bir kez daha 900 derece çevirdiğimde biraz daha sola dönüyor ve böyle devam ediyor. Örneğin Ets 2 de direksiyonu 900 derece çevirdiğimde ve direksioyn kendini ortaladığında kendi direskiyonum sol da duruyor ve oyundaki direksiyonda bunu düz olarak algılıyor. Yani ben kendi direskiyonumu tam ortaya getirdiğimde oyundaki direksiyon onu hafif sağ da olarak algılıyor. Bu sorun sadece usb sini takıp çıkarınca düzeliyor ama sonra yeniden 900 derece döndürdüğümde aynı sorun oluyor. Önerebileceğiniz bir şey varmı ?
Yüksek ihtimal potansiyometre ile ilgili bir sorun sarı site gibi yerlerde ilan verenler oluyor tamir yapılır diye onlarla anlaşabilirsin daha iyi anlayan arkadaşlarda konuya yazacaktır

Top Bottom