Arama sonuçları: *

1. Alparslan0

🔥İndirim Sırma 300 TL 150tl indirim

Ben dün satın almıştım böyle indirimleri baştan millet satın almadan yapmıyorlar gıcıklık yapar gibi iş yapmışlar. Bende gıcıklığına iptal basıcam şimdi
  2. Alparslan0

Hikayeli güzel bir oyun arıyorum.

GHOST OF TSUSHİMA oyna çok seveceksin. Ara sahnelerin geçilmiyor olması bazen can sıkıcı olabiliyor ama her şeye rağmen muhteşem bir oyun.
  3. Alparslan0

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Sipariş geçiyordum vazgeçtim buna pil yetişmez :D
  4. Alparslan0

Youtube İkon Değişti

1 haftalık youtube kanalım var shorts içerikleri üretiyorum ve çok kısa sürede 1200 aboneye ulaşmıştım ancak 2 gündür videolar izlenmez oldu 6 7 bin izlenmelerden 50yi geçemez hale geldi. Bugün ayarlara bakarken bir şey fark ettim herkese açık videoların yanındaki yeşil ikon değişmiş. Fotoğrafı...
  5. Alparslan0

🔥İndirim 🔥🔥Amazon 150 TL / 60 TL İndirim 🔥🔥

Bunu bir halta kullanmaya izin vermiyor ki her şeyi kısıtlamış
  6. Alparslan0

AMAZON ileti iznine 120 TL ye 40 TL indirim

Uygun olup olmadığınızı kontrol edin belki lazım olur...
  7. Alparslan0

❌İndirim Bitti! AmazonTR 6 Ay Prime Üyelik Hediyesi - Bitmeden Yakala

Kod alamayan varsa XDXJ96PYZJ7ABA benim kodu kullanabilirsiniz.
  8. Alparslan0

❌İndirim Bitti! AmazonTR 6 Ay Prime Üyelik Hediyesi - Bitmeden Yakala

İlk tıklamada kod gelmedi ama sayfayı yenileyince düzeldi. Kod görmeyen arkadaşlar sayfayı yenilesin. Daha önce denediğimde telefonu çok önceden aldığım için kabul etmemişti bu defa verdi ilginç. 6 aylık kod verdi teşekkürler :)
  9. Alparslan0

🔥İndirim EA Play indirimleri 🔥🔥🔥 EA SPORTS FC 24 600 TL BF 1-5 SERİSİ 75 TL KAÇIRMA

Bu EA biraz sıkıntılı ya sebepsiz ban olayı çok fazla yaşanıyor. Steamdan yeni hesap açıp 1 aylık Ea play aldım geçen 8 liraya düştüğünde 10 saatlik fifa 24 denemesini oynadım 1 hafta girmedim hesaba. Sonra boşa gitmesin fifa 23 oynarım diyerek hesaba girdim banlamışlar. Çalıntı kart falan yok...
  10. Alparslan0

steam tl son 20 sanniye!!

Daha önce bir konuda daha yazmıştım. İndirim sonrasını bekliyorlarsa ne gülerim ama millet panikle oynamayacağı oyunları bile aldı saçma bir şekilde :D Umarım kimse pişman olmaz.
  11. Alparslan0

Ana Konu STEAM DOLARA GEÇTİ! (bir devrin sonu…)

İndirim sonrasını bekletiyorlarsa ne gülerim ama :D
  12. Alparslan0

🔥İndirim 100 TL Playstore kodu, Hediye Twitch Aboneliği, Getir'de 75 TL İndirim!

Az önce denedim 2. kodu aktif etmeme izin vermedi
  13. Alparslan0

🔥İndirim 100 TL Playstore kodu, Hediye Twitch Aboneliği, Getir'de 75 TL İndirim!

Farklı kodları tek hesapta birleştirebiliyor muyuz deneyen oldu mu? Ona göre çevreden toplayıp 1 2 oyunu bedavaya getireyim.
  14. Alparslan0

Stok gelirse 50 liraya Days Gone alayım teşekkürler
  15. Alparslan0

CS2 Oynayanlar yorumları alalım.

Rütbe için 10 maç demiş tam oyun çıkınca tekrar sıfırlanacak mı acaba bilen var mı?
  16. Alparslan0

Kararsızım, Mezuna kalmak mı, DGS mi?

Biraz gerçekçi olmak gerekiyor. 2 yıllık bir bölüm yaz iş hayatına en kolay en çabuk nasıl atılırım kısmını düşün. Okul devam ederken dgs yapıp yapmayacağına karar verirsin zaten. Sonucuna bakarak söylüyorum sende düzenli ders çalışma azmi isteği göremedim yapacağına inanmıyorsan sakın mezuna...
  17. Alparslan0

amazondan 1 adet sipariş ettiğim üründen 6 tane geldi

İade durumunda 1 liran eksik gelse 50 farklı forumda konu açar ağlarsın iade et tabii ki sorman hata
  18. Alparslan0

FIFA 23 de ekran kartı donması

Ben yeni fifa aldım kol bekliyorum böyle yorumları gördükçe iade edesim geliyor. Konuyu takip edeceğim çözüm varsa bende önden öğreneyim.
  19. Alparslan0

Gamepass almak avantajlımı

Bu nays olayını hiç denemedim 2-3 aylık alsam nays ile ne kadara geliyor yakın zamanda alan oldu mu?
  20. Alparslan0

Fifa 23 İçin Gamepad Önerisi Verir misiniz?

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BSLV3XY5/ref=twister_B0BSLTXZJR?_encoding=UTF8&psc=1 bende bunu almayı düşünüyorum ama henüz karar vermiş değilim
Top Bottom