Arama sonuçları: *

• Users: Şehmuscan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Şehmuscan

Bir Laptop Bir Masaüstü Tavsiyesi

Selamlar. Yaklaşık 70k bir bütçem var. Bunun 40k' sını masaüstüne kalan 30k sını ise dizüstüne ayırdım. Bu fiyat bandında tavsiye edeceğiniz bilgisayarlar hangisidir? Oyun ve render almak gibi ağır işleri masaüstü bilgisayar ile yazılım ve ders içinde laptop kullanmayı düşünüyorum. Taşınabilir...
  2. Şehmuscan

3500 TL Telefon Önerisi

Dostlar babam için 3500 TL civarlarında bir telefon almayı düşünüyorum. - Oyun oynanmayacak. - Şarjı günü kurtarsın. - Çoğunlukla sosyal medya için kullanılacak. - 3-4 yıl götürebilecek Telefon tavsiyeniz nedir ?
  3. Şehmuscan

7000 TL Laptop önerir misiniz ?

Selamlar, bir arkadaşım ders için laptop önerisinde bulunmamı istedi. Burdaki deneyimli kişilere danışmak çok daha iyi olacaktır. Kendisi laptopu sadece ders amaçlı kullanacağını söyledi. > Hızlı olmasını, 2-3 ay sonra kasmalar başlamamasını, uzun süre kullanabilmeyi istiyor. Ben kendisine...
  4. Şehmuscan

Yardım Samsung Galaxy A52 mi Oppo Reno 5 Lite mi ?

Oppo Reno 5 Lite 4.400 TL civarında iken Samsung Galaxy A52 4.600 TL civarında. İkisi arasında çok gidip geldim, hangisini önerirsiniz ? Not : Çok fazla oyun oynamayı düşünmüyorum. Benim için önemli olan yazılımı, kamerası ve batarya süresi. Oppo nun ara yüzüne bayılıyorum. Hayat kurtaran...
  5. Şehmuscan

Yardım Bu laptop için hangi soğutucuyu önerirsiniz ?

Monster Abra a7 v7.2 için 100-200 TL lik soğutucu önerebilir misiniz?
  6. Şehmuscan

4300 TL ye Oppo Reno 5 Lite alınır mı ?

Merhaba. Oppo Reno 5 Lite almayı düşünüyordum. Ancak 3400 TL iken. Fiyatı şuan 4400 TL olmuş durumda. Bu fiyatta hâlâ alınır mı yoksa başka bir telefon modeli mi seçmeliyim. Bütçe 4000 TL. Not : Xiaomi sevmiyorum.
  7. Şehmuscan

Chrome u nasıl indirebilirim ?

Bilgisayarımdan Chrome silinmiş. Exploreye de girilmiyor. Chrome ben şuan nerden indirebilirim
  8. Şehmuscan

Apple Store dan Telefon alınır mı ?

Merhabalar. Hocam iPhone 13 pro alacak. Ancak Ankara da ki hiç bir mağazada bulamamış. Bulsa dahi normal fiyattan 3-4.000 TL fazla oluyor. Bende kendisine Apple ın direkt sitesinden almasını söyledim. Hem fiyatlarda gayet makul (diğer mağazalara göre). Ancak Şikayet var sitesinde site hakkında...
  9. Şehmuscan

İtopyadan bu sistem alınır mı (Mesut Çevik)

https://www.itopya.com/hermes-whiterabbit-msi-rtx-2060-ventus-xs-6g-oc-6gb-amd-ryzen-5-3600x-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-1tb-disk-geforce-rtx-raytracing-pc/#catTop Merhaba. Bu sistem alınır mı ? Not: Eminim ki ordan burdan daha ucuza toplayan olucaktır. Ama ben durumum gereği 12 taksit yapan...
  10. Şehmuscan

Bu fiyata bu sistem alınır mı ?

https://www.itopya.com/hermes-whiterabbit-msi-rtx-2060-ventus-xs-6g-oc-6gb-amd-ryzen-5-3600x-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-1tb-disk-geforce-rtx-raytracing-pc/#catTop Merhaba. Tam olarak istediğim sistem bu. Bugün böyle bir fırsat gördüm. Sizce alınır mı ? Not olarak şunu söyleyeyim illa ki bu...
  11. Şehmuscan

Yardım HDD, SSD yi yavaşlatır mı ?

Sistem : B450m S2H AMD RYZEN 5 3600 16 GB 3200 MHz Asus Rog Strix rtx 2060 500 GB M2 ssd 1 TB HDD Dark Guardion PRO - 550-600 w T6 Ulta soğutucu Merhaba. Yukarı da ki sistemi almayı düşünüyorum. Öncelikle bu sistem ile edit, 3d tasarım, yazılım ve grafik tasarım gibi ofis...
  12. Şehmuscan

Efsane Cuma (11.11) indirimleri

Merhaba. Bilgisayar alıcam. Efsane Cuma indirimlerin de veya 11 Kasım daki indirimlerin sen bilgisayar parçaların da kayda değer bir indirim olur mu ? Asus Rog Strix rtx2060 4.500 den 3.750-3850 TL civarına düşer mi ? AMD ryzen 5 3600 e güzel bir indirim olur mu ? Filan filan yani kısacası kredi...
  13. Şehmuscan

2500 TL ye monitör önerisi

2500 TL ye itopya dan hangi monitörü alabilirim ? (İtopya olmasının nedeni 12 takside alıcam. Bazı yerlerde 12 taksit mevcut ama vade farkı çok.)
  14. Şehmuscan

Gigabyte G27F alınır mı ?

https://www.itopya.com/gigabyte-27-g27f-144hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-freesync-premium-gaming-monitor/
  15. Şehmuscan

MSI RTX 2060 VENTUS XS 6G OC ekran kartı iyi mi ?

Merhabalar. Sistem topluyorum. Eskiden 1660 Super almayı düşünüyordum. Ancak MSI RTX 2060 VENTUS XS 6G OC ile aralarında 500-600 TL fark var. Şimdi ben de bu kartı almayı düşünüyorum. Ancak fiyatı rtx e göre biraz ucuz geliyor. 16gb ram ve AMD ryzen 5 3500x-3600 alıcam. Yeni çıkan oyunları...
  16. Şehmuscan

Yardım 200-400 TL arası klavye

Merhabalar. Bir bir klavye almayı düşünüyorum. Mouse, kulaklık ve klavye ye toplam 1000 TL Bütçe ayırdım. 400 klavye 400 kulaklık 200 de mouse almayı düşünüyorum. Her türlü oyunu oynuyorum. Mavi-Kırmızı- Turuncu switch denilen klavyelerden gıdım bir şey anlamıyorum. Mavi ve Kırmızısını gördüm ama...
  17. Şehmuscan

300 TL ye alınabilecek en iyi kulaklık ?

Merhabalar. Oyuncu Kulaklığı alıcam. 300 TL ye alabileceğim en iyi oyuncu kulaklığı nedir ? Beklentilerim : - Kaliteli kulağı yormayan, aniden bas geldimi kulak da patlamayan ses performansı - Oyun içinde karşıya net ve güzel bir şekilde ses ileten mikrofon - Bu fiyat aralığında biraz zor da...
  18. Şehmuscan

AMD ryzen 5 3500x alınır mı ?

Merhaba. 11.000 TL civarında bilgisayar almayı düşünüyorum. İtopya yadan alıcam 12 taksit imkanı olduğu için. Hazır sistem daha ucuza denk geliyor. Sitede 3600 kalmamış. Ben de 3600 almayı hedefliyordum. Onun yerine 3500x almayı düşünüyorum. Bilgisayar ile cyberprunk, assasins Creed vallhalla...
  19. Şehmuscan

1660 Super mi RTX2060 mı

Selamlar. Ekran kartı olarak Gigabayte 1660 Super almayı düşünüyordum. Amma velakin ben düşünene kadar stoklarsa kalmamış. Onun yerine her yere RTX 2060 mış gelmiş. Şimdi sistem şu: B450m AMD ryzen 5 3600 Team force 3200mhz 16 GB ram 1 TB HDD 500 GB SSD M2 en ucuzundan T6 ultra Şimdi bu...
  20. Şehmuscan

Bu zaman da Bilgisayar alınır mı ?

Herkese merhaba. 7k lık bir kasa toplayacağım. Ancak artan dolar buna engel olmakta. Sorum şu bilgisayara acil ihtiyacım var. Bu ihtiyaç yıl sonuna kadar ertelenebilir. Yani en geç yıl sonun da almam lazım. Peki ben bu bilgisayarı şimdi mi alsam yok sa ucuzlaması mı beklesem ? Efsane cuma da...
Top Bottom