Neler Yeni

Bu zaman da Bilgisayar alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Şehmuscan Yardımcı
Herkese merhaba. 7k lık bir kasa toplayacağım. Ancak artan dolar buna engel olmakta. Sorum şu bilgisayara acil ihtiyacım var. Bu ihtiyaç yıl sonuna kadar ertelenebilir. Yani en geç yıl sonun da almam lazım. Peki ben bu bilgisayarı şimdi mi alsam yok sa ucuzlaması mı beklesem ? Efsane cuma da kayda değer bir indirim olur mu ? Doların daha fazla düşmesini beklerken daha fazla artarsa o zaman efsane cuma daki indirimler bu ayın normal fiyatları gibi olmaz mı ? Gibi gibi.

Sizce sizce bilgisayar ne zaman alınır ?

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Herkese merhaba. 7k lık bir kasa toplayacağım. Ancak artan dolar buna engel olmakta. Sorum şu bilgisayara acil ihtiyacım var. Bu ihtiyaç yıl sonuna kadar ertelenebilir. Yani en geç yıl sonun da almam lazım. Peki ben bu bilgisayarı şimdi mi alsam yok sa ucuzlaması mı beklesem ? Efsane cuma da kayda değer bir indirim olur mu ? Doların daha fazla düşmesini beklerken daha fazla artarsa o zaman efsane cuma daki indirimler bu ayın normal fiyatları gibi olmaz mı ? Gibi gibi.

Sizce sizce bilgisayar ne zaman alınır ?
İndirimleri yakalayarak parçaları alabilirsin dolar düşmez bu arada

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,314
İsim
Emre
Bence acelen yoksa gaming gecesi gibi şeylerden yavaş yavaş almaya başla benim gibi 1 günde alıp kazıkyeme :)

musty03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Aydin

T.P.G.

80+ Titanium
Bence al. Çünkü DDR5 gelecek desem 1 sene var, RTX3000 gelecek desem bütçe yok, yani direk al.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
haro

F335

80+ Bronze
Dolar fena yükseliyor hocam bütçe var ise o bütçeye göre olan en iyi sistemi alın.

Top Bottom