Arama sonuçları: *

1. Son F/P Bükücü

Amerikalı bir PlayStation kullanıcısından

Almanya üzerinden örnek verdiğiniz için oradan devam edeceğim. Sovyetler birliğinin parçalanması 2. Dünya savaşı ve sonrası dönem sefalet içerisinde ne üretimin nede temel yaşam ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yeterli değildi Almanya. Savaş Almanya'nın tabiri caizse kanını emdi, O...
  2. Son F/P Bükücü

18 yaşında 18 yıllık kısacık hayatında sen bu topraklarda özgür olarak doğ ve yaşa diye canını veren kişinin hatrına belki bir şeyler yapabilirsin. 1603872462 Bencillik bu değil bencil diyemem bu duygusuzluk olabilir belki. Birazcık empati yapsan aslında anlayacaksın sende ama tarihimizi merak...
  3. Son F/P Bükücü

İş te tam da bu zihniyet değişmediği sürece hayıflanmaya devam ederiz. Zehir içinize öyle bir işlemiş ki ne vatan sevgisi ne toprak sevgisi kalmış. 7 Yıldır bu Devlete hizmet ediyorum, bir çok gence bir şeyler öğretmeye çalıştım, 1 yaşında oğlum var ve onu da aynı şekilde yetiştirmeye...
  4. Son F/P Bükücü

Yetki verilmez alınır, kendini geliştirip yetki sahibi bir birey olacaksın, yapamıyorsan yapabildiğin kadarını yapıp yetiştirdiğin çocukların abisi amcası olduğun gençlerin rehberi olup yol göstereceksin. Kimse gökten bir kurtarıcı düşmesini beklemesin herkes bireysel olarak yapması gerekeni...
  5. Son F/P Bükücü

AOC 24G2U vs VIEWSONIC XG2405

Kasım indirimlerini bekle o zaman, N11 de mesela 11.11 indirimleri olacak kupon kovala, diğer mağazalarda yapıyor kasımda indirim, böylelikle makul bir fiyata alabilirsin.
  6. Son F/P Bükücü

Biri de demiyor ki ben dedelerimin canla başla savaşıp koruduğu bu toprakları keyfim rahat etmedi, lüksümü almak çok pahalı diye terk etmem, kendimi yetiştirip vatanıma, bayrağıma saldıranla savaşır memleketin gidişatını ben değiştiririm . Bu özgüveni Kurtuluş Savaşı'ndan sonra toprağa gömdük...
  7. Son F/P Bükücü

Rtx 3060 ti ne zaman satışa çıkar ?

Bence acele etme yeni yılı bekle pişman olursun sonra.
  8. Son F/P Bükücü

Kur o zaman 6 civarlarında gidip geliyordu şuan olmuş 8,20 zaten o dönem 2-3 ay stoklarda bile kalmamıştı yeni gelen paketlerde zamlı olarak piyasada, bütçe eğer yeterli ise parasının hakkını veren bir monitör. İtopya'dan almamaya dikkat edin sadece.
  9. Son F/P Bükücü

Cs go İçin Hangi Ekran Kartı

Bu iki ekran kartı da CS:GO için fazlasıyla yeterli, gerisi F/P derim en iyi fiyatı bulduğunu al.
  10. Son F/P Bükücü

AOC 24G2U 1 Sene olacak nerdeyse 900 TL'ye almıştım süper bir monitör. IPS Panel candır gerisi fasa fiso.
  11. Son F/P Bükücü

Epic Games Neden Hala Steam'i Geçemiyor ?

CS:GO, PUBG, RUST, vb. rekabetçi oyunları bünyesine kat bak gör neler oluyor. CS:GO imkansızda buna alternatif çok iyi çalışmış bir oyun yapabilir bence. Sadece hile konusunda sağlam bir sistem kursalar belki de bir devrin çöküşünü izleriz.
  12. Son F/P Bükücü

Aoc 24g2u Alınır Mı?

Şuan kullandığım monitör, kesinlikle tavsiye ederim ben ocak'da 1280 TL ye almıştım.
  13. Son F/P Bükücü

200-450 TL arası gimbal önerisi

Öncelikle 500TL altında satılan herhangi bir gimball almanı tavsiye etmem çünkü hem teknik hem de yazılımsal sorunları var, gimball lar hassas cihazlar. Bu ürün android cihazlarda arayüzünde bir kaç teknik aksaklıkları olmasına rağmen fiyatına göre iyi bir ürün .İOS cihazlarda daha iyi...
  14. Son F/P Bükücü

Öneri 24G2U İtopya'da 1500 TL, Almalı Mıyım

Ben de zaten İtopyadan alma dedim.
  15. Son F/P Bükücü

200-450 TL arası gimbal önerisi

Mobil için mi kullanacaksın.
  16. Son F/P Bükücü

Öneri 24G2U İtopya'da 1500 TL, Almalı Mıyım

24G2U Modelini kullanıyorum 6 aydır. Tek tavsiyem İtopya dan alma olurdu. Ben sinerjiden almıştım sonrasında çoğu yerde stok kalmadı zaten tek stok itopya da var. Onların da elindeki kalanların çoğu arızalı. 4-5 arkadaşta ölü piksel ışık sızması gibi arızalar çıktı iade ettiler. Sanırım İtopya...
  17. Son F/P Bükücü

F/P klavye önerisi.

O fiyata ben bile bulamadım.
  18. Son F/P Bükücü

Hangi sistem daha iyi?

O zaman hiç girme o topa R7 240 artık alınmaz zaten para verilmez yani.
  19. Son F/P Bükücü

Hangi sistem daha iyi?

R7 240 CS:GO ve PUBG lite'ı kaldırır. CS'de zaten performans açısından daha iyi bir oyun oynamak istiyorsan ayarları düşükte kullanman gerekiyor R7 380 kullanıyordum eskiden 160-170 FPS arası rahatlıkla alıyordum. GTA V'de orta ayarlarda 90-120 FPS arası alıyordum ve bu arada işlemci olarak...
  20. Son F/P Bükücü

Çözüldü✓ ryzen 7 3700x 2080 ti besler mi?

Beslemekle yetinmez tıka basa doyurur.
Top Bottom