Arama sonuçları: *

• Users: ETReVeNGe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

İ7 12700h ddr5 16gb vs r5 5600h ddr4 16gb

Merhabalar, başlıkta belirtdiğim iki model var ikisinin de ekran kartları aynı aralarında 3.800tl fark var sizce hangisini tercih etmeliyim...
  2. E

Yardım DDR5 i5 12500H 3050 Ti mı DDR4 R5 5600H 3060 mı?

Merhaba, laptop alacaktım bu iki laptop arasında kaldım. İkisinin de fiyatları yakın birinde DDR5 8 GB 3050 Ti i5 12500H. Diğerinde 16 GB DDR4 3060 R5 5600H var. Sizce hangisini tercih etmeliyim...
  3. E

8GB mı 16GB mı Macbook almalıyım

Arkadaşlar merhaba, MacBook almaya karar verdim fakat 8 GB mı 16 GB RAM mi seçsem bilemedim. Bütçem 8 GB yetiyor. Sizce aralarında çok fark var mıdır? Python Java C# ve ufak tasarım işleri için kullanacağım Oyun oynamayacağım.
  4. E

Öneri M1 Macbook mu D16 Matebook mu

Merhaba, yazılım için bilgisayar almaya karar verdim ama kararsız kaldım. MacBook M1 çipli 512 GB SSD'li 8 GB RAM'li MacBook mu? Yoksa Matebook D16 Intel i7 12700h 512 GB SSD'li 16 GB RAM'li Matebook mu?
  5. E

CRC yükseliyor nasıl düşürebilirim ?

Merhaba, 4 gün önce ASUS DSL51 modelinde bir modem alıp kurdum. Ama değişken bir zaman aralığında CRC değeri artıyor ve internet hızım düşüyor. Türk Telekom'u aradığımızda benim modemime 23Mbps geldiğini söylüyorlardı. Ama biz o sırada hız testi sitesine bile bağlanamıyorduk. Bu CRC değerinin...
  6. E

Whatsapp Yedeklemeyi Geri Yükleme sorunu

Merhabalar, Ben whatsappımı silip tekrardan yüklemek zorunda kaldım fakat eski mesajlarımı yüklemeye çalıştığımda bar %100 de takılı kalıyordu. ne yapabilirim?
  7. E

3500tl not için tablet önerisi

Derslerde not almak için tablet arıyorum. Maks 3500 bütçe. Teşekkür ederim
  8. E

Harddisk temizleme takma

Merhaba, benim şu anki bilgisayarımın 1TB harddisk yetmiyor eski bilgisayarımın harddiskini söküp şu anki bilgisayarıma takmak istiyorum ama içinde Windows vs var onları nasıl temizleyebilirim?
  9. E

Online Eğitim için çizim tableti önerisi

Merhaba, Defter masrafı yerine bi çizim tableti alıp oraya not etmek istiyorum. Bilgisayarıma bağlanması benim için önemli. Bütçem maks 350 civarı.
  10. E

PUBG yükleme ekranı sorunu

PUBG oynamaya başladım önceden yaşamadığım bir sorunu yaşıyorum. Maçı buluyor. Sonra çok geç uçağa atıyor ve benim oynum açıldığında uçak beni atmış oluyor. Ekran kartım 1660 Ti. İşlemcim 2600X. RAM 8 GB 3000MHz.
  11. E

PUBG Aile paylaşma hatası

Abimde PUBG oynu vardı. Bende para vermemek için abimin hesabını kendi hesabımla aile paylaşımı yapdım fakat PUBGye kendi hesabımdan girdiğim zaman aile paylaşımı hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim
  12. E

Rainbow 6 sadece karakter simgeleri gösterme

R6 da oyun içinde sadece karakter simgelerin gözükmesini arıyorum. Çoğu yayıncı öyle kullanıyor. Takım arkadaşlarımın nickleri dikkatimi dağıtıyor. Ayarlarda bulamadım. Nasıl yapabilirim?
  13. E

FPS için ekolayzer önerisi

merhaba, başlıkta da belirtdiğim gibi FPS oyunları ağırlıklı oynuyorum. Bu tür oyunlar için ekolayzer önerisi yapabilecek var mı? kulaklığım Asus TUF H7.
  14. E

Öneri Asus Tuf h7 nasıldır?

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-h7-sari-71-oyuncu-kulaklik/ güzel indirme girmiş. FPS oyunları için uygun mudur? Mikrofonu nasıldır?
  15. E

Hyperx stinger core 7.1

Başlıkta belirttiğim gibi HyperX stinger core 7.1 nasıldır.fps oyunları için uygun mudur? Mikrofonu nasıldır?
  16. E

5 bin TL bütçeli monitörsüz sistem

5 bin TL bütçeli sistem arıyorum yardım edebilcek var mı?
  17. E

10bin TL'ye monitör + kasa

Merhaba, benim arkadaşım benden 10bin TL bütçeli kasa +monitör istedi. Bende biraz kararsız kaldım. Yardımcı olabilecek var mı?
  18. E

Android Whatsapp ses gönderme sorunu

Merhabalar, note 9 pro telefonum var. Arkadaşıma şarkı göndericekken bir sıkıntı yaşadım. Sıkıntı şu : Bu medya gönderilmiyor. başka bir medya seçin ve tekrar deneyiniz
  19. E

Mi 9t babama nasıl ikna edebilirim

Merhaba, ben telefonumu suya düşürdüğüm için bozuldu. Mi 9t almaya karar verdim. Ama babam note 8 diyor. Sizce nasıl ikna edebilirim.
  20. E

Öneri Telefon önerisi

Merhaba, ben 3 telefon arasında kaldım. Redmi note 9 pro Redmi note 8 pro Mi 9t Sizce kamera,pil,oyun performansında hangisi daha iyidir?
Top Bottom