Arama sonuçları: *

• Users: Sunstorm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sunstorm

32 İnç Va Monitör Tavsiyesi

Kullanım şeklim %70 sinema video içerik tüketimi, %40 oyun(aksiyon, macera, yarış) aşırı hıza ihtiyacım yok, garip görüntü kusurları olmasın, kontrastı yüksek olsun, renkler canlı olsun siyah başarımları iyi olmadığı için ips düşünmüyorum. Bütçem maks 6.5k
  2. Sunstorm

Samsung M5 Monitörde Görüntüde Bozulma Oluyor Sebebi Bilen Var mı?

Yaşadığım sorun başlıktaki gibi monitörü daha yeni aldım 8 yıllık monitörümde böyle bir sorun olmuyor. Gforce experience ile oyun kaydı alıp monitörün kendi media oynatıcısında oynatıyorum aynı sorun gözüküyor oynadığım tüm oyunlarda(gtav, cyberpunk, rdr2, wrc rally) durum bu şekilde. Cihazın...
  3. Sunstorm

Sessiz Çalışan Gold Sertifikalı Psu Tavsiyesi

Bütçem maksimum 1100tl 650-750w gold sertifikalı, coil whine veya buzzing noise sorunları olmayan fan sesi 30db den düşük modüler psu arıyorum. İtopyada rm750 veya rm650 baktım indirimli ürünler olarak mevcut yalnız piyasada iki katı fiyatlara satılıyor muhtelemen bu indirimde olanlar iade...
  4. Sunstorm

10600k için Anakart Önerisi Alabilir miyim?

İntel de güncel sistemlere yabancıyım bütçe 2500tl maks 10600k için hdmi çıkışlı kaliteli wifi ve rgb destekli anakart önerisi alabilir miym ? En önemlisi istanbulda fiziki mağaza üzerinden satın alacağım kargo işine hiç girişmek istemiyorum.
  5. Sunstorm

MSI 1660 Super Gaming X Sıcaklık Değerleriniz

Msi 1660 super gaming x kullanan forumdaşlar varsa kart stok halde peş peşe furmak 1080p preset testi sonunda stok sıcaklıkları yazabilir mi? Birinci test 69 derece İkinci test 71 derece
  6. Sunstorm

Snopy Rampage SG-RPS4(PRO) Kullanan Var mı?

Arkadaşlar bu kolu özellikle pc ile kullanan var mı titreşim benim için çok önemli oyunlarda aktif mi yazarsanız sevinirim.
  7. Sunstorm

Bu SSD Nasıldır Alınır mı ? (ALINDI)

Bu ssd uygun gibi göründü kronik sorunu var mıdır yerine bir alternatif varsa önerir misiniz vatandan alınacak ! https://www.vatanbilgisayar.com/wd-500gb-black-nvme-m-2-ssd-3470mb-okuma-2600mb-yazma-.html# Edit : Alındı hiçbir sıkıntı yok sıcaklık genelde 43 derece, maks 46 derece gördüm...
  8. Sunstorm

TTNET Bağlantı Anormal Yavaşladı Sizde Durum?

Arkadaşlar 50mbps limitsiz adsl kullanıyorum şuan 15mbps ı zor görüyor ttnet müşteri hizmetlerine şuan ulaşılmıyor sizde durum nasıl ?
  9. Sunstorm

Gigabyte ve MSI 400 Serisi Kartlar Ryzen 5000 Desteği Alacak

Bu haber daha önce paylaşıldıysa affola en azından ben rastlamadım ve paylaşmak istedim(y) https://videocardz.com/newz/gigabyte-confirms-amd-ryzen-5000-is-codenamed-vermeer https://www.tomshardware.com/news/msi-400-series-motherboard-amd-ryzen-5000-cpu-support
  10. Sunstorm

Sizce En Yakışıklı Anakart Hangisi?(AM4)

B450 B550 X470 X570 am4 kartlar içersinde en yakışıklı bulduğunuz kart hangisi yada hangileri lütfen görselini atınız (y)
  11. Sunstorm

PC İçin Game Pad Önerisi Bütçe 350TL

Tuş hassasiyeti iyi ve kaliteli bir game pad arıyorum kablosuz olması gerek tavsiyeleriniz nedir?
  12. Sunstorm

Undervolt Hakkında Teknik Bilgi

Uv konusunda cahilliğimi bağışlayın. Oc yaptığımızda frekans arttırıp doğal olarak stabilite sağlamak için voltaj vermemiz gerek. Peki undervolt yaptığınızda neden frekans arttırıyorsunuz? "Dengelemek için" filan cevabı yerine teknik olarak bunu anlatacak varsa memnun olurum.
  13. Sunstorm

Sistem satın alırken kriterleriniz nelerdir?

Arkadaşlar pc toplarken veya hazır sistem satın alırken kriterleriniz nelerdir? a) Performans b) Fiyat c) Kalite d) Marka e) Görünüş Öncelik sıranıza göre yazınız Kendi sıralamam kalite, performans, marka, fiyat, görünüş
  14. Sunstorm

Düşük Bütçeli Ekran Kartları Almayın Aldrımayın ! (Nedenleri İçeride)

Arkadaşlar herkes elindeki sınırlı bütçeyle en güçlü ekran kartını satın almak ister. Ancak satın aldığınız kart sadece o güçlü gpu dan ibaret değildir; gpu + voltaj regülasyon ünitesi(vrm) + boğucu bobin (ferrite choke coil) + vmem+ soğutma bloğu + termal pad Tüm bu bileşenlerin kalitesi...
  15. Sunstorm

Xigmatek Aurora 240 Hayal (Kırık)lığı Oldu! (XIGMATEK & SEGMENT BİLGİSAYAR ve SERVİSİNDEN UZAK DURUN)

Konuyu güncelledim güncellemek durumunda kaldım desek daha doğru. Yakın zamanda vatandan xigmatek aurora 240 sıvı soğutma aldığımı ve montaj esnasında pompa üzerindeki montaj tırnağının kırıldığını yazmıştım. Kullanma kılavuzuna tekrar ve tekrar baktım ancak pakete sonradan dahil edilen bu...
  16. Sunstorm

Garip Bir Gpu Kullanım Sorunu ???

Oyun ve 3d stres testi dahil tüm uygulamalarda sorun aynı. Bilgisayarı açtıktan sonra uygulamaya girince cpu kullanımı %25-30 larda ve gpu kullanımı ise %50 lerde oyundan çıkmadan masaüstüne geçip performas izleyiciyi açıyorum ve hoop gpu kullanımı %98 lere fırlıyor dolayısıyla fps te iki kat...
  17. Sunstorm

Coil Whine Problemi Olmayan Kaliteli PSU Önerisi !

Şuan kullandığım xp750 psu dan çok memnunum zerre coil sesi yok ancak daha yüksek watt lı bir psu ya geçiçem yeni alacağım psu dada vızıltı zırıltı garip garip sesler olmasın istiyorum bütçe biraz kısıtlı maks 850tl ayırabilirim ses sorunu olmadığından emin olduğunuz ve önereceğiniz marka model...
Top Bottom