Arama sonuçları: *

• Users: BSTXN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BSTXN

Samsung telefon formatta "rebooting" kısmında kaldı

Normalde 1-2 saniye süren bu kısımda kaldı telefon. Dün de telefonun ayarlarından fabrika ayarlarına döndürmeye çalıştım, açılırken sonra Samsung yazısında kalmıştı telefon, 4 saat bekledikten sonra kapatıp açtım mecbur, format atılmamıştı. Yine aynı sıkıntı muhtemelen ama sorun nerede anlamadım.
  2. BSTXN

Yardım Telefonumun ekranı kırıldı Whatsapp Web'den çıkış yaptı

Telefonum yere düştü ekran komple gitti whatsapp weblerden çıkış yaptı, telefon mu sıfırlandı ne için böyle oldu lütfen yardım edin. Telefonda değilim de içindeki bilgiler gitmemiştir umarım.
  3. BSTXN

Office 2021 Key Alınır mı?

Yanlış anlamadım heralde, 200tl verip sonsuza kadar kullanabileceğim değil mi?
  4. BSTXN

Windows 11 Key Olarak Ne alınmalı?

Sanırım saglamlisans sitesi öneriliyor. Oradan 3050Ti laptopum için windows 11 lisans gerekiyor. Bunlardan hangisini almam lazım? Ofis programları kullanılıyor ve oyun oynanıyor.
  5. BSTXN

Bu Victus 16 Sıkıntı Çıkarır mı?

Bu fiyata 3050ti olan başka bi modeline denk gelmedim. Bana gayet alınabilir gibi geldi. Bir sıkıntısı yok ise birazdan siparişini vereceğim...
  6. BSTXN

25-30k HP Victus'un Hangi Modeli alınmalı?

Genel olarak ofiste iş için kullanılacak bir laptop arıyorum. HP Victus içime biraz sindi fakat 25-30k bandında hangi modeli almam gerektiği kafama takıldı çok çeşitli modelleri var. SSD'si 500 ve 2 slotlu olursa mükemmel olur.
  7. BSTXN

30k İş İçin Laptop Önerisi

Oyun da oynanacak fakat genel olarak işte kullanılacak. Normal kullanımda fan sesinin az olması çok iyi olur.
  8. BSTXN

Oyundayken PC Kendiliğinden Alt Tab Atıyor

Çoğunlukla günde 1, bazen daha fazla defa oluyor. Hep aynı saatte olmuyor, sanki rastgele saatlerde oluyor gibi. Ve mesela Alt Tab basıldığı anda normalde ekranda sekmeler gözükür yan yana; bunda direk oyunum simge durumuna küçülüyor tekrar alttan tıklayıp oyuna dönmem gerekiyor. Virüs...
  9. BSTXN

Yardım Kasa fanının fan kısmını nasıl çıkarırım?

Fanda ufak bir sürtünme sesi var, makine yağı ile düzeltmeye çalışcaktım fakat fanın arkasindaki stickerin içinin mil ile bağlı olmadığını farkettim. Yağlamam için fanını çıkarmam lazım ama nasıl sökeceğimi bilemedim.
  10. BSTXN

Yardım Leptop Adaptörünün Amperi Fazla Olursa Sorun Olur mu?

Eski bir leptop'um var (lenovo g50-70 olması lazım) bozulan orijinal adaptöründe output kısmında 20V 2.25A yazıyor. İnternetteki modeller 20V 3.25A. Uyumlu çalışır mı? Amper farkı bilgisayara zarar verir mi? Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. BİR İKİ
  11. BSTXN

ROBOROCK S7 alınır mı?

Roborock S7 modelinin tavsiye edildiğini gördüm. Nasıldır? Daha iyi bir alternatifi var mıdır?
  12. BSTXN

Yardım Windows kurulum ekranında mouse klavye çalışmıyor - Asus PRIME H410M-A

Bios'da çalışmakta fakat windows 10 kurulum ekranına geldiği anda hiç bir şekilde çalışmıyor. Bios'da herhangi bir ayar var mı bunla alakalı?
  13. BSTXN

Arızalı Viper Mini Mouse'um Servisten "Arıza Tespit Edilmedi" olarak Geri Geldi!

Orta tekerlekte sıkıntı vardı daha alalı 2-3 hafta olmustu çok canımı sıkınca göndermek istedim. Tekerleği aşağı doğru hızlı kaydırınca hafif yukarı kayiyodu, aynı sorun yukarı doğru kaydırınca da oluyodu oyunlarda falan çok sıkıntı çektiriyodu. Arena bilgisayara kargoladım servis için içine bi...
  14. BSTXN

Itopya Ankara Şubesinde Teknik Servis Var mı?

2020 eylülde almıştım bilgisayarı, bu eylülde bitiyo garantileri, garantisi bitmeden götürmek istiyorum. Çalışmayan bi kasa fanı var bilgisayar çok ısınıyo bakım, macun değişimi vs. için veriyim diyorum. Ankara şubesinde servis var mı? Yoksa istanbul kargo vs. uğraşıcaksam evde halletmeye çalışırım.
  15. BSTXN

RAZER Deathadder V2 Mini mi Razer Viper Mini mi?

MOUSE'U SOL ELIMLE KULLANIYORUM, Deathadder V2 Mini'de hafif sağ ele yönelik bi tasarım var bakarsanız mouse'un sağ tarafına. Öncelikle kullanan varsa eğer sol elle tutarsam asimetrisi rahatsız eder mi onu merak ediyorum. Ama Viper Mini'de tamamen simetrik olduğu icin sorun olmiycak. Bu iki...
  16. BSTXN

Mouse İhtiyacım Var (300tl Bütçe)

Çok az araştırdım, Rival 3, Viper Mini ve Deathadder V2 Mini'ye bi baktım. Aralarından en mantıklısı hangisidir acaba veya daha mantıklı bi seçenek var mıdır? Mouse'u sol elimle kullanıyorum, simetrik olması önemli (ileri geri tuşları solda olması sorun değil)
  17. BSTXN

Diskime son yazılan dosyaları nasıl görürüm?

Torrentten harddiskime dosya indirmesi yapmıştım yaklaşık 60gb boyutunda, sonra dosyayı rardan harddiskde olduğunu düşündüğüm belgelerim kısmına bir klasör açarak o kısma çıkarttım ve çıkarttığımda ssd'mden 50gblık alan gitti ve sadece o açtığım klasördeki kısmı silebildim yani toplamda 2 adet...
  18. BSTXN

Kasa Garantiden Yeni Geldi Ortadaki Fan Çalışıp Duruyor.

Kasa fanlarının hepsinden ses geldiği için garantiye yollamıştım fanları değiştirmişler sanırım, 3 fanın yaprakları aynı sadece ön orta tarafın fan yaprağı farklı, o fan bilgisayarı açtığımda 2 saniye çalıştıktan sonra duruyor. Garanti bunu kontrol etmedi mi yolda mı bir şey oldu anlamadım bunu...
  19. BSTXN

Kasa Fanlarının Çalışması İçin Ekran Kartına İhtiyaç Olur mu?

Kasamı açarken ilk 5 dakika falan egzoz fanından ses gelip sonra kesiliyo bi daha çıkmıyodu bu ses, bir kaç ay sonra ön fanlara da aynısı oldu ömürleri bitiyo muhtemelen hepsinin teker teker, en son bugün direk kesilmeden bilgisayarı kullanırken hep bu ses çıkıyor ben de garantiye itopya'ya...
  20. BSTXN

B450M S2H UV'yi Doğru Mu Yapıyorum?

İşlemcimi 4.1mhz 1.2V'a sabitliycem burdan yapmıştım diye hatırlıyorum ama bi emin olayım. Burdaki CPU Clock Ratio'yu Auto'dan 41'e çekicem, Burdaki Dynamic Vcore (DVID)'i de 1.2V yapcağım için +100'e çekicem. Yanlış bişey var mı? yoksa yapıcam. 1628159372 @kandes22 hocam bana siz...
Top Bottom