Neler Yeni

Itopya Ankara Şubesinde Teknik Servis Var mı?

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
2020 eylülde almıştım bilgisayarı, bu eylülde bitiyo garantileri, garantisi bitmeden götürmek istiyorum. Çalışmayan bi kasa fanı var bilgisayar çok ısınıyo bakım, macun değişimi vs. için veriyim diyorum. Ankara şubesinde servis var mı? Yoksa istanbul kargo vs. uğraşıcaksam evde halletmeye çalışırım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,444
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
En az 1 hafta sürer kargo mevzusu, evde kendin halletsen bence daha iyi.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En az 1 hafta sürer kargo mevzusu, evde kendin halletsen bence daha iyi.
Sadece macun yenilemek olsa yapabilirim belki, ki ondan da biraz endişeleniyorum hiç yapmadım. Adamlara kasa fanından yüksek ses çıktığı için gönderdim 2 hafta bekledim bilgisayarı, geldiğinde orta fan çalışmıyodu böyle bi servis işte :D Bi daha gönderemedim tabi 1 ayım bilgisayarsız geçicekti. Ön fanların nasıl söküldüğünü de anlayamadım garip biraz kasa. Son çare kendim yapcam her şeyi hadi bakalım.

vettunivezzeytuni

80+ Bronze
2020 eylülde almıştım bilgisayarı, bu eylülde bitiyo garantileri, garantisi bitmeden götürmek istiyorum. Çalışmayan bi kasa fanı var bilgisayar çok ısınıyo bakım, macun değişimi vs. için veriyim diyorum. Ankara şubesinde servis var mı? Yoksa istanbul kargo vs. uğraşıcaksam evde halletmeye çalışırım.
Ankara şubesinde servis var. Bizzat aldığım sistemden çıkan bozuk ramleri götürdüm. Tertemiz çalışıyorlar. Orada Ersin abi var çok ilgili birisi umarım işin hallolur.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ankara şubesinde servis var. Bizzat aldığım sistemden çıkan bozuk ramleri götürdüm. Tertemiz çalışıyorlar. Orada Ersin abi var çok ilgili birisi umarım işin hallolur.
oh rahatladim. umarım bakarlar sağol dostum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,608
Üyeler
141,318
Son üye
Buzzard
Top Bottom